Skoči na vsebino

Motoristični plani v letu 2013


motozajebant

Priporočene objave

Raceland mi je bil najbližje in možnost obiskanja vsaki dan.Se pravi vsaj 4ure uživanja na dan.Pa tud SS ne bom več imel.Bom kupo eno MT-03 in jo mel kr na RACELANDU.Grobnik mi nikoli ni bil všeč.Bom pa verjetn,ko ozdravim kdaj šel z avtom tud tja

Pa javi koliko ti pije MT03 pa kako slikico od gume prosim.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kot glavno..ČZ, SVK, PL (Tatre)

2. Kot manj glavno.. Transfagarasan (RO)

3. vsaj pet enodnevnih po Dolomitih.

Pa da bi se letos izognu srnam na cesti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno večkrat Balkan, hrvaško morje ......., pa itaq ostat v enem kosu ;)

Pa še kaj bi se našlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ex Yu je itak postala skoraj vikend avtomatika...drugače pa letos če bo vse po sreči Romunija s Transalpino in gradovi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ex Yu je itak postala skoraj vikend avtomatika...drugače pa letos če bo vse po sreči Romunija s Transalpino in gradovi.

Pa ne pozabi Transfagarašana.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Tale trajekt iz Trsta bi vsekakor rad izkoristil za kak dober teden Grčije...

Kaj zdaj iz Trsta pelje kak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabi Transfagarašana.

no ja, mal sm ga poslovenu :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, mal sm ga poslovenu :P

To sta dve različne ceste. Vsaka posebej je zanimiva. Transalpina ima oznako ceste 67C, Transfagarašan pa 7C. Sta si pa kar blizu.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta dve različne ceste. Vsaka posebej je zanimiva. Sta si pa kar blizu.

Vem ja, sam služba je hudič, ko tipkaš na MS, v bistvu bi rad naredil obe, ampak ne bo ratalo, zato popravlam, Transfăgărășan, Oeștii Ungureni, Argeș, Romunija

https://maps.google.com/maps/ms?msid=200311408543908256400.0004d2a2137f8817b089d&msa=0&ll=45.602509,24.060059&spn=3.208975,7.13562

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-14270-0-98068300-1357562347_thumb.gif

Tako smo mi povezali obe,le da smo na levo, transalpino

prišli pri Hategu in prevozili obnovljen del proti jugu,nov asfalt brez urejenih bankin,potem pa nazaj proti severu po

transfagarasan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristična plan za 2013 je isti kot vsako leto... čuvat se na cesti pa ostat žiw!

Drugače pa letos malo zaokrožit pogledat lepote naših sosednjih držav. Kam pa kako se še ne ve :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za letos je plan tak:

- pariz - začetek maja

- francoske alpe - konec junija, eno 4 dnevi (+da pridem do tam in nazaj)

- anglija, škotska - začetek avgusta, eno 8 dni po otoku

- pariz - slo via Češka, da skočim na Brutal Assault (http://brutalassault.cz/en/)

eno 100x v sosednjo vas na kofe :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minimalni plan je okrog slovenije kombinacija asfalta in makedama/lahkega terena (7dni):

Štart na koroškem, po avstriji do ljubelja, skozi jesenice do planice, v italijo čez predel proti bovcu, vmes še na mangat. Iz bovca do obale, pa potem proti krškem in nato po vzhodni meji do goričkega in nazaj na koroško. :OK:

Obvezno pa še Grosßglockner(2-3dni) ker je še dolg od lani :ninja: , trase pa še nevem Morda še dolomiti, odvisno od proračuna in družbe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-14270-0-98068300-1357562347_thumb.gif

Tako smo mi povezali obe,le da smo na levo, transalpino

prišli pri Hategu in prevozili obnovljen del proti jugu,nov asfalt brez urejenih bankin,potem pa nazaj proti severu po

transfagarasan.

transfagaraš je pa mal stran od tvoje modre ture.....

to so čist druge ceste....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ride pa na OMV. Mogoče še do Črnega kala.

Uff to se te plani :OK: isti kot vsako leto :grim . Se ti revež še segrel ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

transfagaraš je pa mal stran od tvoje modre ture.....

to so čist druge ceste....

Je med Pitești,ki je nižje proti jugu in Arpașu de Jos,tam kjer piše dn7c.Ker

pa sem prepisoval iz rute sem se zmotu.Ja ena naprej desno je ta.Hvala, tko

da ne bomo koga poslal po napačni poi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff to se te plani :OK: isti kot vsako leto :grim . Se ti revež še segrel ne bo.

Ne upam dlje. Če pa že, moram proti Gorici, Ljubljani ali Grosuplju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minimalni plan je okrog slovenije kombinacija asfalta in makedama/lahkega terena (7dni):

Štart na koroškem, po avstriji do ljubelja, skozi jesenice do planice, v italijo čez predel proti bovcu, vmes še na mangat. Iz bovca do obale, pa potem proti krškem in nato po vzhodni meji do goričkega in nazaj na koroško. :OK:

Obvezno pa še Grosßglockner(2-3dni) ker je še dolg od lani :ninja: , trase pa še nevem Morda še dolomiti, odvisno od proračuna in družbe.

Ta okrog Slovenije je zelo lepa,tudi sam razmišljam o takšnem izletu. :OK: ..že nekaj časa :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta okrog Slovenije je zelo lepa,tudi sam razmišljam o takšnem izletu. :OK: ..že nekaj časa :blush:

Lani sem opravil tak izlet. Takole približno je izgledala tridnevna tura:

post-16620-0-56040600-1357631086_thumb.jpg

Okrog 1300km.

Je pa tri dni malce premalo. Če imate možnost si vzemite več časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minimalni plan je okrog slovenije kombinacija asfalta in makedama/lahkega terena (7dni):

Štart na koroškem, po avstriji do ljubelja, skozi jesenice do planice, v italijo čez predel proti bovcu, vmes še na mangat. Iz bovca do obale, pa potem proti krškem in nato po vzhodni meji do goričkega in nazaj na koroško. :OK:

Obvezno pa še Grosßglockner(2-3dni) ker je še dolg od lani :ninja: , trase pa še nevem Morda še dolomiti, odvisno od proračuna in družbe.

Svetujem ti,da greš do Železne Kaple na Jezerskdo Preddvora ,Zgornja Bela,Bašelj,Trstenik,Golnik,Tržič,Begunje, Žirovnica, Jesenice.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!