Skoči na vsebino

Garaža za motor v Ljubljani


Rude Boy

Priporočene objave

Ni glih za v to temo samo vem da bom tukaj dobil točen odgovor. O kakih zabetoniranih sidrih to govorite??? Sam imam garažo in iščem dodatne možnosti za dodatno varnost in ravno zato me zanima. Če ma kdo kako sliko kako to zgleda izven betona in zabetonirano in pa kje se to kupi. Predvidevam da se na sidro priklene ključavnica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem ti prilimat linka, lahko pa pogledaš na stran BS moto center in najdi motoristična oprema in potem rubriko razno. Tam so sidra, pol rabiš pa še verigo in ključavnico.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti ne bo potrebno kupovati verige in ključavnice, se zapelješ v Sp. Hotič, pri Litiji k Žaretu 041-362-819 in za nekaj eurov pri njemu preko zime deponiraš motocikel.... kar je borih 30 kilometrčkov iz Ljubljane.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa Žare motorčke pospravlja??? Ko sem  bil še njegov sosed je avtomobile šraufal pa gume dilal. Pa ja ni šel že v penzijo? No upam da vsaj uživa in da je zdrav. Drugače pa ne rabim deponacije ker mam garažo v hiši. Zaparkiran motor pa za moje pojme dobro varovan ampak nikol pa ne moreš bit čit sigurn zato pa vedno kaj novega dodam ;)

 

Evo še LINK če bo še koga zanimal kaj so sidra  :blush:

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal iz BTC-ja mimo Žal in na rondoju proti Stožicam je nek velik plakat za zimovanje motorjev obešen... mogoče komu pride prav, sam pa nimam nič izkušenj z njimi tako da je to vse kar lahko povem.

Lp, B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja se prazna garaža v Štepancu. Do 2 motorja, ampak najbolje da iz istega naslova, saj čim je več lastnikov, več ključev, posledično večja možnost zlorab, kraje, itd.

Če koga zanimajo detajli naj javi na zasebno sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oddaja se prazna garaža v Štepancu. Do 2 motorja, ampak najbolje da iz istega naslova, saj čim je več lastnikov, več ključev, posledično večja možnost zlorab, kraje, itd.

Če koga zanimajo detajli naj javi na zasebno sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz za letošnjo sezono iščem zaprto garažo v Ljubljani. Se pa prav tako priporočam, če me je kdo pripravljen vzeti za sogaražerja in si delima/o stroške...

Če je komu v interesu mi prosim pusti sporočilo..

 

LP, K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Od aprila naprej bi v Ljubljani potreboval/najel garažo za svojega konjička. Če je kdo, ki ima dostopen in varen prostor in bi bil pripravljen oddati prosim pusti sporočilo!

 

LP, Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Potreboval bi garažo oz prostor za motor v Ljubljani (Polje) od aprila do oktobra. Če ve kdo za kako opcijo, naj mi prosim javi.

 

LP, Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V souporabo oddam garažo z elektriko v Ljubljani pri Ruskem carju. Dovolj prostora tudi za kakšne gume oziroma opremo. Garaža je na dvorišču stran od ceste, pred njo je pes čuvaj.

 

Cena 20 eur mesečno z vključenimi stroški.

 

Lahko uredim prevoz motocikla do tja.

Možnost najema prikolice za prevoz motorjev, ki je tudi v garaži.

 

Info na 040 452 135

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oddam garazo na Ambrozevem trgu v 7. nadstropju. Dovolj velika za vsaj 2 motorja, elektrika s podaljskom, fizicno varovanje 24/7, rampa, vhod dovolj nizek, da s kombijem ne mores v garazo, parkirisce pred garazo.

 

Polna cena je 60 eur mesecno.

 

Info na 031 678 884.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V bližnji prihodnosti bom rabil malo večjo garažo oziroma manjšo delavnico v velikosti tam od 30-40 kvadratov. Z elektriko, vodo in ogrevanjem. Če kdo ve za kakšno bi prosil, če mi lahko pusti podatke na PM.

 

Hvala!

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddam garazo na Ambrozevem trgu v 7. nadstropju. Dovolj velika za vsaj 2 motorja, elektrika s podaljskom, fizicno varovanje 24/7, rampa, vhod dovolj nizek, da s kombijem ne mores v garazo, parkirisce pred garazo.

 

Info na PM oz. 031 678 884.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

 

nudim vam večjo garažno površino v okolici Ljubljane, na Igu. Prostora je več kot dovolj za večje število motociklov in plovil. Hramba motorja je mogoča skozi celo leto. Motor se lahko pokrije s cerado, v času zimovanja pa se odstrani tudi akumulator in ustrezno napolni. Kdor bi se odločil za zimovanje, je možen tudi dogovor glede priprave motorja na sezono, se pravi pregled vitalnih delov, menjava olja, oljnega filtra, pnevmatik. Po želji. Garaža se nahaja na privatni parceli, zraven hiše. Vhod v garažo je samo eden, pa še ta je zapolnjen, zaparkiran z našim vozilom, tako, da je praktično nemogoče odtujiti vaše vozilo. Možen je tudi prevzem motocikla ali plovila na vaši lokaciji, kamor ga pridem iskat in odpeljem v hrambo ter obratno, vam ga pripeljem na dom ali na morje. Skratka, možen je all inclusive, odvisno od vaših želja. Sem resen in zanesljiv, kar se dogovorimo, tako tudi je.

 

Cena hrambe na mesec znaša za motocikel in vodne skuterje 50 eur na mesec, za večja plovila po dogovoru.

 

Za več informacij pa pokličite 031 847 785

 

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

na Ambroževem trgu v Ljubljani, v kletni etaži najemam garažo. Prostora v njej je dovolj še za en motocikel, tako da jo lahko še s kom delim in tudi lastnik se s tem strinja. Garažna hiša ima varnostnika, rampo...celotna najemnina s stroški vred pa znaša 60€/mesec. Če te zanima deljenje stroškov in prostora pusti sporočilo.

 

lp Katja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Čez zimo ponovno oddajam garažo v garažni hiši v Trnovem.

Vstop v garažno hišo imajo samo lastniki/najemniki s čipi.

Garaža ima poleg ojačanih vrat dodatno vgrajeni še dve integrirani ključavnici. Prav tako ima zmontirano tudi ABUSovo sidro.

 

za več info ---> pm.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!