Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

Drugače nisi mogel povedat, da imaš BMW-ja in si car ker imaš dolg servisni interval :kva2:

Seveda, sem objavil to samo zato, da se pohvalim, da imam BMWja in rabim potrditev, da sem car.  Poleg dveh BMWjev, imam tudi dve Hondi. kaj zdaj, sem car na kvadrat ali na kubik?

 

Razen rednih servisov pri BMWju ni nikoli nič, pri Hondi tudi ne. Kot sem že rekel, mi je od vseh motorjev resno zaribala le "resen motor" Honda CBX 550F. Imela je tovarniško napako na drugem ležaju glavne gredi. Zaribala sta mi tudi "neresna motorja" MZ 250 in TOMOS 15 SLC, ampak pri dvotaktnem to ni bil nek strošek. Brušenje, menjava bata in gremo dalje.

 

Lahko me pa kdo od posvečenih strokovnjakov (katerih je na tem forumum enormno število) razsvetli zakaj imam Honda še vedno tako kratek servisni interval kot, da smo še vedno l.1970.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lahko me pa kdo od posvečenih strokovnjakov (katerih je na tem forumum enormno število) razsvetli zakaj imam Honda še vedno tako kratek servisni interval kot, da smo še vedno l.1970.

Da se vsaj vsake toliko ustaviš, saj bi sicer ves čas tišal! Menda je ja jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Lahko me pa kdo od posvečenih strokovnjakov (katerih je na tem forumum enormno število) razsvetli zakaj imam Honda še vedno tako kratek servisni interval kot, da smo še vedno l.1970.

Zato da majo tud servisi kaj od tvoje honde, drgač pa če delaš servis na 10.000 km bo tud u redu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato da majo tud servisi kaj od tvoje honde, drgač pa če delaš servis na 10.000 km bo tud u redu

Za uveljavljanje garancije ni v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za uveljavljanje garancije ni v redu.

Kaj pa to nucaš? Saj ni Bmfa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to nucaš? Saj ni Bmfa!

Ravno zaradi tega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:closedeyes:  Priznam da je Honda dobra za kosit zelenico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa to nucaš? Saj ni Bmfa!

Pri BMWju so mi dali 4 letno podaljšano garancijo. Po vaški logiki lastnikov ostalih znamk motorjev torej verjamejo, da se bo pokvaril in si želijo plačati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja transalpka 700 letnik 2008 ima interval na 12000 km pa vseeno menjam olje in filter na 6000 km. Sploh ne vem kaj komplicirate za tiste 80-100€. Če imaš motor boš imel še za servise.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri BMWju so mi dali 4 letno podaljšano garancijo. Po vaški logiki lastnikov ostalih znamk motorjev torej verjamejo, da se bo pokvaril in si želijo plačati.

 

 

 Eni želite  na vsak način vsilit hegemonijo s temi bemflami   :BUA:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hond, pol bmw, zdej pa spet honda :-)

Trenuten spodrsljaj se ti seveda oprosti. Važno, da si spregledal in se vračaš na pravo pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Eni želite  na vsak način vsilit hegemonijo s temi bemflami   :BUA:

Priporočam obisk psihiatra ali kakega dobrega moto salona (oboje ima blagodejni učinek na psiho motorista).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam obisk psihiatra ali kakega dobrega moto salona (oboje ima blagodejni učinek na psiho motorista).

 

Tebi ne pomaga več ne eno ne drugo...zdaj pa hitro v svoj peskovnik, da ti kaj ne zariba spet :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Uff ta tema pa je umrla.

 

No ja se ne čudim, motorji delajo, problemov ni :)

 

Evo ena super reklama s strani Honde

https://www.youtube.com/watch?v=7qsynXQot0Y

Popravljeno . Popravil znj
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff ta tema pa je umrla.

 

No ja se ne čudim, motorji delajo, problemov ni :)

 

Evo ena super reklama s strani Honde

...

Sirotelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi ne pomaga več ne eno ne drugo...zdaj pa hitro v svoj peskovnik, da ti kaj ne zariba spet :kva2:

To je moj peskovnik, imam dve Hondi. Edina motorja, ki sta mi zaribala sta bila Tomos in Honda.

Pri obeh ni podaljšane garancije.

 

Malo moram obuditi temo..

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So entuzijasti nekateri,nikol je nisem mel in nikol je ne bi mel......edino kakšno dobro novo izvedenko AT ki ne bi bila težka krava kot stara opevana  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So entuzijasti nekateri,nikol je nisem mel in nikol je ne bi mel......edino kakšno dobro novo izvedenko AT ki ne bi bila težka krava kot stara opevana  :P

a pol še nisi motorja vozil al kaj?? :kva2::slap::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So entuzijasti nekateri,nikol je nisem mel in nikol je ne bi mel......edino kakšno dobro novo izvedenko AT ki ne bi bila težka krava kot stara opevana  :P

 

 

So entuzijasti nekateri,nikol je nisem mel in nikol je ne bi mel......edino kakšno dobro novo izvedenko AT ki ne bi bila težka krava kot stara opevana  :P

Sicer, te po tem mnenju nihče ni vprašal .....naslov teme??  poišči vzroke za slab vid :sleep2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kaj sem jaz ravnokar ugotovil...

 

pred kratkim sem si nabavil eno ćip Mamut zadeušno, naključje je naneslo, da je CB 450 S... torej Honda... Ufff jebome..

 

ŠIT v kako družbo zdej spadam...

 

 

A KDO KUPI??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kaj sem jaz ravnokar ugotovil...

 

pred kratkim sem si nabavil eno ćip Mamut zadeušno, naključje je naneslo, da je CB 450 S... torej Honda... Ufff jebome..

 

ŠIT v kako družbo zdej spadam...

 

 

A KDO KUPI??

KARMA JE ZAJEBANA REČ

 

pa tok si mel cez Honde za povedat     :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KARMA JE ZAJEBANA REČ

 

pa tok si mel cez Honde za povedat     :smoke:

Ej, a ti neki povem?

Še vedno mam velik za čez Honde za povedat, samo to mam še zraven, da če mi kdo kej zabrusi: "Kdaj si jo pa mel?" se mu zarežim in mu lahko rečem, da jo mam. Pis of šit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!