Skoči na vsebino

Zakaj imam Hondo?


moto rider

Priporočene objave

850 - 900 kubov, 90 - 95 KM, 200 kil, ajnfoh motor, in ne pretirane elektronske navlake.....  To = luknja v hondinem repertuarju! :hmm: :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj vem, v bistvu imajo ze dva 300kg mopeda. Crosstourerja in Varadero. Bi znalo bit da bo nekaj manjsega, ceprav primernega agregata trenutno nimajo.

 

Ne trdim,samo trendi grejo v to smer.

 

Agregat ni problem, Loncin še ima nekaj prostih kapacitet :kva2:

Jaz se na vajinem mestu ne bi obremenjeval s Hondo, če bo ali ne bo 200 ali 350kg :grrr sta le v najvišjem možnem rangu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove AT ne bo še kmalu verjemte, pa še to, mopedov z malo elektronike kmalu ne bo več

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agregat ni problem, Loncin še ima nekaj prostih kapacitet :kva2:

Jaz se na vajinem mestu ne bi obremenjeval s Hondo, če bo ali ne bo 200 ali 350kg :grrr sta le v najvišjem možnem rangu :grim

Se mi zdi da tudi sebe lahko prišteješ v najvišji možni rang,po kg,po napredku pa bolj nizko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

850 - 900 kubov, 90 - 95 KM, 200 kil, ajnfoh motor, in ne pretirane elektronske navlake.....  To = luknja v hondinem repertuarju! :hmm: :yes:

pac opisal si crossrunnerja. ima sicer 240 kil, nima nobene ekscesne elektronike razn vbrizga, 800ccm in 101 konja. preverjen motor v vfr prodajajo ze 11 let. Saj ne mislis da bos se kdaj kupil novo stvar na karburatorje?

svet se mal spreminja. Japonci se z ekskluzivo ne morjo it resnega biznisa, oni morajo delat serije. Serije pa kupujejo pragmaticni ljudje z omejenimi budgeti. Se mi zdi de je Honda prva krenila to pot. Spet delat uporabne, solidne in poceni mashine. NC 500 in 700 kot entry modela, in 800 linija z preverjenim in amortiziranim vfr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo mašina pretežka, bo pa lastnik shujšal, da bo paket v normali, heh...

 

Pol ga bo se tezje pobral. :) Jst 230kg z lahkoto poberem, pa se na cilindru se ustavi.

 

850 - 900 kubov, 90 - 95 KM, 200 kil, ajnfoh motor, in ne pretirane elektronske navlake.....  To = luknja v hondinem repertuarju! :hmm: :yes:

 

200kg mokre teze ja, se bolje kakih deset, dvajset manj ...

 

Agregat ni problem, Loncin še ima nekaj prostih kapacitet :kva2:

Jaz se na vajinem mestu ne bi obremenjeval s Hondo, če bo ali ne bo 200 ali 350kg :grrr sta le v najvišjem možnem rangu :grim

 

O lej ga tega. So ti spet dovolili na internet? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ga bo se tezje pobral. :) Jst 230kg z lahkoto poberem, pa se na cilindru se ustavi.

 

 

200kg mokre teze ja, se bolje kakih deset, dvajset manj ...

 

 

O lej ga tega. So ti spet dovolili na internet? 

 

Sem postavo svojo kravo v kot, pa sem malo pogledal, če se je nabralo kaj smeti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj Honda. Zato ker se na moji transalpki dobro počutim. Pred nakupom sem se vsedel na Versys-a in v-stroma. Nekako sem se na transalpki počutil najbolje. Versys mi je deloval malo premalo, V-stom pa malo preveliko. Sicer kupljena rabljena z 9000 km. (zadnja 3 leta nič vožena) odpeljana na servis, da zamenjajo vse tekočine, svečke, zračni filter ter obe novi pnevmatiki. V dveh mesecih naredil 4000 km in nisem imel problemov razen točenja goriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker je to zgolj še ena znamka motorja. Naslednji bo pa mogoče kaj drugega tako, kot so bili predhodniki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le čevlje sodi naj kopitar!

 

Ko boš imel deset, ali dvajset motorjev in pri vsakem vodil evidenco popravil, napiši tule noter (na podlagi argumentov!) njihove felerje. In prav ta spisek ti pokaže, kateri je najboljši.

To = to!  :O  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le čevlje sodi naj kopitar!

 

Ko boš imel deset, ali dvajset motorjev in pri vsakem vodil evidenco popravil, napiši tule noter (na podlagi argumentov!) njihove felerje. In prav ta spisek ti pokaže, kateri je najboljši.

To = to!  :O  :yes:

Tole je pa dobra ideja. Jest sem meu doslej vse v glavi, ampak z leti se zgubi kak fajl.... A maš ti že tud take probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa dobra ideja. Jest sem meu doslej vse v glavi, ampak z leti se zgubi kak fajl.... A maš ti že tud take probleme?

 

Seveda hondazok!! Še večje.

Zato pa zadeve zapisujem! Evo - in točno na podlagi tega sem prišel do zaključka, kateri motorji so bili "najboljši" (najbolj brezhibni) To so dejstva, ki pa mi jih nihče ne more izpodbiti.... Razen, kak boljši agregat. A bo treba na to še nekaj časa počakati.

Pa bom ta tehnološki čudež doživel?!? :hmm::?

Četudi ne, sem z "minulim delom" zadovoljen! :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je točenje goriva problem? (hehe)

 

Ne, gorivo ni problem. Problem je , da sem konec sedmega meseca naredil vozniško na malo "stara" leta potem pa je sledil dopust pa malo slabi dnevi..... Drugo leto pa pričakujem okrog 10-15k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda hondazok!! Še večje.

Zato pa zadeve zapisujem! Evo - in točno na podlagi tega sem prišel do zaključka, kateri motorji so bili "najboljši" (najbolj brezhibni) To so dejstva, ki pa mi jih nihče ne more izpodbiti.... Razen, kak boljši agregat. A bo treba na to še nekaj časa počakati.

Pa bom ta tehnološki čudež doživel?!? :hmm::?

Četudi ne, sem z "minulim delom" zadovoljen! :grim

In kako zgleda tvoja TOP lestvica (če seveda ni skrivnost)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k Honda ki je znana po svoji pregovorni "nepokvarljivosti" ne naredi kakšen zanimiv moped, ki bo pritegnil ljudi tako kot pri BMW, KTM in YAMAHI, Honda pa daje na trg kar nekakšna nezanimiva skropucala, če bi sedaj bil pr gnarju sigurno neb kupu Honde ker me tud eden njihov model ne pritegne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!