Skoči na vsebino

Kje najti rabljene motorje?


Fruktoza

Priporočene objave

Lep pozdrav sem nov na forumu.

Že nekaj časa iščem 125ccm 2T kros/hard enduro motor na spletu. avto .net je edina stran na kateri sem nekaj našel, vendar bolj malo v obmoćju 1000 eur. Znamka mi niti ni pomembna (razen kakšni kitajskih bedarij). Na avto .net so cene glede na ohranjenost presenetljivo visoke. Ne vem kje naj še pogledam. Kupil pa bi rad motor do konca letošnje pomladi, da ga bom lahko čim bolj izkoristil!

Popravljeno . Popravil Fruktoza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sem nov na forumu.

Že nekaj časa iščem 125ccm 2T kros/hard enduro motor na spletu. avto .net je edina stran na kateri sem nekaj našel, vendar bolj malo v obmoćju 1000 eur. Znamka mi niti ni pomembna (razen kakšni kitajskih bedarij). Na avto .net so cene glede na ohranjenost presenetljivo visoke. Ne vem kje naj še pogledam. Kupil pa bi rad motor do konca letošnje pomladi, da ga bom lahko čim bolj izkoristil!

za jurja nikjer....pa za generalko in verižni set,gume....žal si pač letos še ne boš vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je netavto največji slovenski ''avto sejem na internetu'', bi rekel da so cene gor kar realne.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je netavto največji slovenski ''avto sejem na internetu'', bi rekel da so cene gor kar realne.

 

Glede na to, da je pri nas kriza (ogromna brezposelnost itd) so cene motorjev in avtomobilov take kot da so iz zlata in je vsak drug prodajalec zlatar. Sej razumem, da bi radi ljudje nekaj vloženega denarja nazaj dobili. Ampak ko pa se zadeva prodaja že 6 ali več mesecev, si pa načeloma že izgubil tisto več kar si želel dobiti za svoj motor. Na koncu pa se zgodi, da zadevo prodaš za manj kot pa bi jo lahko v startu prvemu kupcu kateremu si rekel, da ti je ponudil premalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa boš dobil kaj cenej kot pa na netavtu? Vsak bo dal ceno svojemu motorju vsaj približno takšno, kot jo ima nek podoben motor na netavto..kar pomeni da stran sama postavlja realne cene.

 

No..seveda ne realne v smislu koliko je motor dejansko vreden, ampak takšne kot so cene gor, toliko boš moral odštet da boš pač dobil motor ki ga želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi jih ene par pogledat (nekje za 2000 eur), če ti odgovarja, povej da ti je full ušeč ampak ti je cena previsoka, daj mu svojo cifro in ni hudič, da te do spomladi kdo pokliče in ga dobiš za približno tebi sprejemlivo ceno ;) 

 

Klemn

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja tudi če kupiš nek soliden kros motor za 2000€ še ne pomeni da ti ga nebo potrebno šraufati + vzdrževanje = veliko denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prijatelj je lani kupil aprillio tuareg 125, malce starejši endurc, ampak do sedaj ni imel dražjih popravil. Zanjo je dal 500 eur. Ne mislim trenirati moto krosa, tako, da ni treba, da je top. Vozil bi tako občasno z prijatelji, 1x letno generalni servis in to to. Hvala VS800, dobra ideja! Verjamem, da bi dobil dober motor za 2k eur (in dokaj novega), ampak to je zame dokaj velik zaloga (sem 17 let, SŠ,... nimam veliko denarja). Prej sem še gledal na mx forumu, vendar nihče j ne prodaja, zato sparšujem tukaj, če kdo kaj pozna :).

 

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je res na avto("pika")net še največja izbira, včasih je mogoče na bolhi kakšn motor ki ga tm ni, ampak bolj redko, ponavadi je obratno. In prou dost ceneje boš težko kje dobil(vsaj v SLO), ker dejansko avto-net je neko merilo za cene, pa če so previsoke ali ne, take so... je pa res, da so tiste cene gor neke okvirne cene, ki se jih da pogosto še kr dost spustit. Tako da je verjetno res najbolš, da jih ene par pokličeš, pa vidiš kakšna je situacija... Poleg tega pa je pozimi ponavadi tudi ponudba manjša - počaki do začetka sezone(če zdej nič ne boš našel) - takrat se potem mal poveča izbira.

Popravljeno . Popravil JureZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav sem nov na forumu.

Že nekaj časa iščem 125ccm 2T kros/hard enduro motor na spletu. avto .net je edina stran na kateri sem nekaj našel, vendar bolj malo v obmoćju 1000 eur. Znamka mi niti ni pomembna (razen kakšni kitajskih bedarij). Na avto .net so cene glede na ohranjenost presenetljivo visoke. Ne vem kje naj še pogledam. Kupil pa bi rad motor do konca letošnje pomladi, da ga bom lahko čim bolj izkoristil!

Alternative v SLO za a.net nimaš...mogoče bolha, vednar sem skeptik glede tega. :)

Za 1000€ boš bolj težko dobil ohranjenega hard endurca. Kvečjemu kšno japonsko kroso z generalko čez. :) No pa tudi kakšna Yamaha XT 600 ni švoh zadeva, sam pri tem moraš bit pa že pazljiv, ker je star model in kakšna generlka zna spraznit denarnico.

Sicer pa se da tudi po različnih forumih najdet kaj, kolikor niso že vsi izumrli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji pod jurja so pogosto ZELO solidni in edini razlog, da bi kdo tu govoril drugače je ali da imajo slabe izkušnje, ali pa so preprodajalci motorjev in jim hodijo v nos nizke cene....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji pod jurja so pogosto ZELO solidni in edini razlog, da bi kdo tu govoril drugače je ali da imajo slabe izkušnje, ali pa so preprodajalci motorjev in jim hodijo v nos nizke cene....?

za jurja...lol...uvažat take stare gare ne gre...v nos ti ne more it nekaj kar ne obstaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bom šel v kratkem gledat nekaj motorjev, ki imajo ceno ~1000eur. Gledal sem v glavnem yamaha yz, honda cr, kawasaki kx, ipd., je kaj posebnega, kar moram pogledat, ko vidim motor. Upam, da bom lahko vzel s sabo prijatelja, ki vozi cross ampak ne vem, če bom imel čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bom šel v kratkem gledat nekaj motorjev, ki imajo ceno ~1000eur. Gledal sem v glavnem yamaha yz, honda cr, kawasaki kx, ipd., je kaj posebnega, kar moram pogledat, ko vidim motor. Upam, da bom lahko vzel s sabo prijatelja, ki vozi cross ampak ne vem, če bom imel čas.

S temi japonci nimaš kaj sfalit.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6796850 Tole ni 99 letnik.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6856658 tale tudi ni 99.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6889037 tale ni švoh, če je res naredu to, kar je napisal. Pa seveda odvisno kok ur je odvozu od takrat. Pa za jurja ga bo zih dau.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6909012 sicer ni japanac, sam preveri kakšno ma ceno, tut te Husqyi niso kar tako. (edin kasneje moraš pazit, kar se delov tiče, ker ne vem kako imajo urejeno glede dobave v SLO, vendar od kar ima to čez BMW ni panike :) )

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6858563 Ponovno ni japonc, vendar lej...vsak ti bo še spustu ceno. In če vzameš zraven koga, ki je mojster ekonomist...zna spustit ceno velik. Jst sm se za Suzukija zmenu skor za 1000€ ceneje :D Sam je bla pa mal višja začetna cena, kot 1500€  xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

za jurja...lol...uvažat take stare gare ne gre...v nos ti ne more it nekaj kar ne obstaja....

Saj zato gre pa preprodajalcem to v nos, ker temu ne morejo konkurirat. To je menda logično in jasno kot beli dan.

 

P.S.: zavedam se, da si preprodajalec, nočem te nič žaliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!