Skoči na vsebino

Čestitke za rojstni dan


AlterMann

Priporočene objave

:D

Hvala.....

A se je spet stevc obrnu :? Mah, dokler ne razpadam, tko ko vse ostalo kar primem sem na konju :OK: Al na oslu :hmm: No, na necem ze.... .)

Vse bo :OK: tut :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse....... dokler boš lahko na osla zlezu bo še vse ok....... :lol1:

vse naj naj pa veliko let plezanja ti želim (pa dej ne sam po oslu.... na kako deklico tut kdaj pa kdaj zlez :lol1: )

;) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaszt.... priden :? Sem ja najpridnejsi :devil: Ce ne bi parkrat zakinkal pa z glavo v tipkovnico usekal, sploh ne bi nihce opazil, da sem v sluzbi :P Pomoje bom kar eno sliko na stol instaliral, pa pridem samo po placilni listek :OK:

Plezam pa tut nonstop.... samo ne vem se kam :blink: Se mi vedno bolj dozdeva, da hudicu v rit.... :wacko: Kar po eni strani sploh ni slabo (glede na to, da je zima) bom vsaj na toplem :devil: Spomladi pa: Levi pas, to je spas, greva ladice potaplat, LADICE POTAPLAT..... :?

Spet neki zamesu.....Sicer pa vidim, da se noci.... Pocasi ze prihajam k sebi :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno vpisanega ima (v profilu) na koledarju ga pa ni :?

Mah saj ni važno, vsenajnaj tudi zate Mousi5 :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za 26. roysni dan moji predragi Natashi from Russia!!!! :004 :004 :004 :004 :004 Sm ji že reku, nej mal zniža ceno. :hmm:

Pa zaenkrat noče. :nono:

....HEPI BRZDEJ TU JU!!!!!! :010 :010 :010 :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam za 26. roysni dan moji predragi Natashi from Russia!!!! :004  :004  :004  :004  :004 Sm ji že reku, nej mal zniža ceno. :hmm:

Pa zaenkrat noče. :nono:

....HEPI BRZDEJ TU JU!!!!!! :010  :010  :010  :beer2:  :beer2:  :beer2:

:K :K :K Hwalla...

NfR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFR vse naj naj........ pa kokr je Manu rekla... pri woberetu res nkol ne veš...

pa vsem živalskim prijateljem (jazbec, kujot) tut vse naj naj......

pa men tut, k sem preživela včerajšnjo službeno zabavo - aja, to pa ni za sem.... :blink:

mal se mi še :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!