Skoči na vsebino

Čestitke za rojstni dan


AlterMann

Priporočene objave

čestitkam vsem slavljencem ino jim kličem še na mnoga zdrawa leta :beer2:

za carja pirrulza: ena za tebe od mene

post-5241-1137765549.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALLA :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla, vse seveda. :grim

nearrain, enduraš, pirrulz, omahens tudi vam fse........... kar cete pac. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, Pirrulz-> use najboljše, kar si sama želita....

Jest mam pa eno leto odkar sem na forumu! In žal mi je da nisem še dlje!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz in Alla... Obema vse kar si sama želita in še malo več... :OK: :)

Vse najboljše :beer2: :beer2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše Alla !!!! :yea1: :OK:

Popravljeno . Popravil Skubaduba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je 40 in nešto sitno minut čez polnoč (in ker mam dovoljenje) si na današnji dan pridržujem pravico da prlimam eno sliko, ker je pač slika kot se šika

Pirr Danes dobro proslavi!

post-1328-1137800899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, želim ti 10000000000000000 :004

Pirrulz, čestitam ti čestitkajoče čestitke, da bi si čestital še maljon čestitkajočih čestitk :) , ali po domače: spij si en :beer1:

Nagaya, čestitam ti ob tvoji šifrirani starosti :004

Stigmata, vse naj naj :)

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya(57), stigmata(26), _Aerox_(19), thrax(34)

Želim vam veliko ljubezni, sreče, skratka vsega, kar si najbolj želite, razen zdravja, ker na Titaniku so bili tudi vsi zdravi, pa so umrli!!!

:beer2:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAA kak je lepo, ko se mamo vsi radi :lol: (okej eni malo bolj drugi malo manj :fredy: )

pirrulz ceni napore prav vsakega izmed vaših prstkov, ki so klofnili po tipkovnici, da bi oblikovali kongratulacije. Okej okej po vrsti:

- AtMD: hvala za polnjenje grabnov in žlebov :grim

- Vale: se ti pridružujem v tvojih željah meni :grim in ti hkrati sporočam, da na šnopc še nisem pozabil :grrr

- Symru: batine rulz. :beer2:

- Jose: oblubim, da bom šel gledat, kje je Marovič :fredy: . pa hvala za vse nage babe. :OK:

- Ervina: se dobimo v Pingvinu ob priliki na drinku pa te cmoknem (čisto malo, da ne bo DtW jezn :krneki: )

- Wind: ti boš itak danes dobil, kaj ti gre (refoškstriktnovinakoperpress)

- Brihtni: čestitam za povsem pravilno ugotovitev :beer2:

- Lobo: mrzel pir zamenjam samo za eno drugo stvar: več mrzlih pirov. :grim pa grazie za ognjeno vodo.

- MHB: itaq :winkiss:

- Klimbra: se ve, prijatu! :beer2:

- andrej honda: ad 1. absolutno ad 2. absolutno

- einherjar: Rispekt. Kratko, jedrnato, vsezaobsegajoče. Nadvse moder dostavek o ženskah. Se vidimo na ___ pirih in na koncertih dobre glasbe. :beer2: :yea2:

- Manu: najtaboljtalepša hvala za poezijo, kongratulacije in modre misli :004

- Godfather: Molto grazie. Pa še kaj slik cheerleaderk pripopaj kdaj . Ne bom nič jezn. :grrr

- Hanzi: saj veš geslo - ko si tu pokliči!

- Stigmata: lepe danke za rundo pa pecivo (rdeči ducatiji so bli boljši kot zeleni kawlni :devil: )

- cadjeeewa: triple pir rulz. Threesome pa tudi. :grim

- nts: sicer ne vem komu vse vse najboljše, ampak sem se zraven prištel - grazie

- dr.looney: lepe danke in finke from dr.pirrulz :004

- velecenjeni kolega in soborec pervy: pirrulz is a state of mind, tak da nič bat. še ga bomo precej moževali skup pa kelnarcam težili :OK: :beer2: :beer2:

- babi: spasiba za čestitkovanje

- TC: lepe danke. čeprav, ob praznikih se ponavadi zastave obesijo, jaz pa nisem nikjer nobene videl :fredy: (šalim se)

- zdrawc: danke danke za gajbo. superbno darilo. :grim mam občutek, da mava midva še precej stavri za rečt :beer2:

- ice: hvala enako. :)

- jax: danke in še malo več :grim

- burekdžinica: grazie, pa na čupo pazi :grim (btw ko se boš skinil jo lahko prodaš - baje da kar okej plačajo)

- motoristek: lepe danke, pir pa sledi, ko se spoznamo (kar lopni po hrbtu, ampak srednej močno, ker sem krhek mladenič :lol: ). :beer2:

- Jure007: danke danke, pa upam ,da te takrat na obvoznici proti Trzinu pred kakim letom nisem preveč prestrašil v tvojem kombaču :)

- Hrčo: hvala. :) pa dobro lajf furaj dalje. :004

- DtW- ko se srečamo te ne bom cmoknil (tako kot Ervino), ampak ti bom plačal pir. :grim Lahko te pa tudi cmokem, če ti je to bolj všeč. :lol: danke danke danke.

Če sem koga spregledal, sem mu dolžn pir.

- vsem PMjevcem: ste že preko PM-ja dobli zahvalne brzojave. :yea2:

Vse včerajšnim soslavljencem absolutne kongratulacije :OK: :beer2:

Stigmata + Nagaya: Hepi brzdeiiiiiii :OK: :yea2: Pa ne ga preveč srat danes, ker ga bom že jaz dovolj :lol: :grim :fredy: :whistle: O:-)

Okej, to je to. Pirrulz out.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!