Skoči na vsebino

Čestitke za rojstni dan


AlterMann

Priporočene objave

mačka27, vse najlepše, najboljše, najuspešnejše, skratka vse NAJ!!! :D :004 :004 :004

Frips, staruh staruhasti, tudi tebi vse NAJ!!! :beer2: :beer2: :beer2: :drunk:

RockerMB, ti si pa itak že za prekopat, tak da ti želim, da vsaj dočakaš sezono. :P Stari, vse naj naj, pa pripravi zaloge, ker prihajam... :D :beer2: :beer2: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka27, vse najlepše, najboljše, najuspešnejše, skratka vse NAJ!!! :D :004 :004 :004

Frips, staruh staruhasti, tudi tebi vse NAJ!!! :beer2: :beer2: :beer2: :drunk:

RockerMB, ti si pa itak že za prekopat, tak da ti želim, da vsaj dočakaš sezono. :P Stari, vse naj naj, pa pripravi zaloge, ker prihajam... :D :beer2: :beer2: :beer2: :drunk:

.....se pridružujem čestitkam!!!!!!!! Frips in Roker :004 , Mački :beer2: ..... eeehhhh, obratno :naughty: :OK: :OK: :drunk: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips, vse naj naj!

:winkiss:

RockerMB, Miško, ej, ... v torek bo še bolj veselo na Šentiljski, kot je to v navadi, ha? :yea1:

Vse najboljše, stari, pa da bo malo več čaja z medom v naslednjem letu na tvojem jedilniku. :slap:

Ups ... čaja z JD!

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mačka27, ... zate pa ... naslednji post. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko najlepših želja zate, draga deklica!

:winkiss: :worship:

Pristnih, iskrenih ljudi, ki so te vredni. Čim manj takih, ki le sebe postavljajo v prvi plan.

In da bi še izpopolnila svoj obrambni sistem pred cinizmom, ki vedno bolj obvladuje svet. Čim manj takih, ki so sami polni kisline od grenkobe, ki jih duši pa bi radi, da je še ostali svet zadušen.

Mačka27, ti si zaslužiš res iskrenih misli in spoštovanja za to, kakšna si ostala vsem viharjem navkljub, ki so pustošili po tvojem mladem življenju.

:winkiss:

post-16688-1200139182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še kle, Mačka vse naj naj

Vsem željam v drugih temah ti tukaj še dodam največjo, da bi čimprej dobila en spodobn šiht

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj.... HVALA VSEM!!!! :blush: :wub: :wub: :wub: :wub:

Se počutm kr nekak....počaščeno dans :blush: In dejansko skoraj ne morem verjet, da se mi to dogaja.... :wub: Toliko iskrenih, lepih želja!!! Toliko srčnih misli!!!!

Poznanstvo toliko čudovitih- iskrenih, pristnih, srčnih ljudi v zadnjem mesecu..... :wub: Moram iskreno priznati, da toliko medsebojne ljubezni in topline, kot sem jo občutila v vašem krogu, (brez pretiravanja) DOBESEDNO nisem občutila po mojem da v celem življenju skupaj....

Čudovita družba ste in srečna sem, da sem vas spoznala!

HVALA VSEM ŠE ENKRAT ZA VSE....

:004 :004 :004 :004 :004

Hvala, Mutika, Lobo, Jagababa, Kec, Vanga, Zlati, ATAIBA, Vapi,.... and the rest of co. hi,hi,hi,hi

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še kle, Mačka vse naj naj

Vsem željam v drugih temah ti tukaj še dodam največjo, da bi čimprej dobila en spodobn šiht

THX! Sej me poznaš- trmasto gorenjsko....UPANJE ne umre- če se stegnem jaz, bo še zmer strašilo kle naokol :naughty:

HVALA :winkiss: ! En lep dan ti želim pa lepo nedeljo :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki danes praznujete vse naj naj naj naj naj naj naj naj naj.... :beer2: :OK:

Mačka27 :004

Pa dejte ruknit eno pivičko namesto mene :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem današnjim slavljencem vse najboljše

p.s. Mačka sam zate :004 :004

Vračam, beyba :004 :004

Vsem ki danes praznujete vse naj naj naj naj naj naj naj naj naj.... :beer2: :OK:

Mačka27 :004

Pa dejte ruknit eno pivičko namesto mene :beer2:

THX :004 :004 :004 !

A JBG....mene pivička čaka ob 6h zjutrej...mrbit...po šihtu....da nawm spet jodlala po poti dam, he,he,he,he :naughty:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAČKA27

Daleč tja v prihodnost se življenja cesta vije.

Naj med potovanjem nate ves čas sonce sije!

Te za rojstni dan, besede moje boš sprejela,

in da tvoja srečna zvezda ves čas bi žarela!

:wub: :grupni: :beer2:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips(29), Lord(18), Evila(28), INFINITI(29), KiiKii(26), mačka27(29), mobI(28), ssabic(2), RockerMB(36)

Vse naj naj, za punce :004, za fante pa :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da se lotim ^_^

naj se za trenutek odmakne od motorja naša mačka(jp dj smo te vzel za svojo :P ) :

ob tvojem prazniku ti(in pomoje še kateri drug MSovec) želim...

- najprej da s svojim motorčkom presežeš število lansko doseženih kilometrov :OK:

- da nas-motomarsovčke prideš pozdravit na čim več motozborov :yea2:

- da se obvezno večkrat ustaviš pr jezerčku v zbiljah...in mal popestriš dogajanje med zbilskimi kofetkarji :kva2: :yea1:

- da si končno najdeš eno fajn službico v kateri boš neizmerno uživala :yes:

- naj ti bo to leto zaznamovano s smehom, in naj bo v njem čimmanj žalostnih trenutkov .)

- da v tem letu spoznaš pravo ljubezen....no ja če ne zdj pa kasnej, je res an :rolleyes: :love1:

predvsem pa ti želim da si srečna, zdrava,in vsekakor zadovoljna v življenju in sama s seboj :friend2:

VSE NAJBOLJŠE :004 :winkiss:

radi te mamo mačkica :blush: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo z zamudo.....VSEM hvala za lepe želje. Tistim, ki danes, 12.1. prav tako praznujete, VSE NAJ NAJ NAJ NAAAAAAAAAAAAAJ!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiR, čestitke.

Nekoč je stari, utrujeni cinik rekel, da mu je žal ... pa so ga vrgli levom.

In vsi levi, ki so ga raztrgali, so postali krotki. A kaj jim je to pomagalo? Tudi njih so pokončali.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups... mal spregledal .. Frips .. vse naj naj :beer2:

seveda pa še vsem ostalim včerajšnjim in današnjim slavljencem ::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!