Skoči na vsebino

Čestitke za rojstni dan


AlterMann

Priporočene objave

Pupa, mlada mamica, toliko lepega ti želim, kot je le možno. Veliko sreče, prvoborka Motosveta! :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

post-16688-1206814771_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa; vse naj naj ob današnjem dnevu in slavju.

:grupni: :004 :grupni: :004 :grupni: :004 :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, vse najboljše za 29a ... :naughty: :grupni:

post-17236-1206824529_thumb.jpg

Enako tudi vsem ostalim današnjim slavljencem. post-17236-1206824583.gif :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše "truplo"!!! ...(...a ti pa še kar zmeri ž'viš??) :o :unsure: :D :P

Enake želje vsem ostalim petnajstim MS-tovcem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša Minnie pa dons praznuje :whistle:

ej bejbika najprej da se ti zahvalim za tiste informacije oziroma "podatke" ki si mi jih povedala včeraj...resnično si mi polepšala dan .) sm vedela da je bilo nekaj na tem....in sm tooooooooooooookkkkkkkk vesela :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...ker sem se počutila že malce prevarano če se lahko tako izrazim :unsure:

važn da so te novičke zeloo lepe :winkiss: :rolleyes: :blush: :blush:

zdj pa k glavni temi danes, da imaš rojstni dan :naughty:

VSE NAJBOLJŠE :004 :friend2: pozabi slabe trenutke in se spominjaj samo lepih pozitivnih .) res si ful vredu, iskrena punca in ti želim samo srečo v življenju, vsega lepega, prave ljubezni in zdravja :winkiss:

bodi pridna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša Minnie pa dons praznuje :whistle:

ej bejbika najprej da se ti zahvalim za tiste informacije oziroma "podatke" ki si mi jih povedala včeraj...resnično si mi polepšala dan .) sm vedela da je bilo nekaj na tem....in sm tooooooooooooookkkkkkkk vesela :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...ker sem se počutila že malce prevarano če se lahko tako izrazim :unsure:

važn da so te novičke zeloo lepe :winkiss: :rolleyes: :blush: :blush:

zdj pa k glavni temi danes, da imaš rojstni dan :naughty:

VSE NAJBOLJŠE :004 :friend2: pozabi slabe trenutke in se spominjaj samo lepih pozitivnih .) res si ful vredu, iskrena punca in ti želim samo srečo v življenju, vsega lepega, prave ljubezni in zdravja :winkiss:

bodi pridna :P

:kva1: :kva1: :kva1: Waaaaaaaaaaaau, kok lepo.... :wub: ^_^

Ful ful fuuuuuuuul hvala za vse te lepe želje in besede.... ^_^ :004 :friend2: Res mi je ratal prou toplo pr srčku, k sm brala tale tvoj post. :) Hvala ti! :winkiss:

Kar se pa tiče novičk od učeri...ni kej, pupa! :winkiss: Veš, d sm ti morala povedat, k sm lih vse skp povezala in pač se nism mogla zadržat, hehe... :blush: ;) Tko pač je, ni kej. :D Upam, d se še en mal na pravo stran obrne situacija... :whistle: Bi blo fajn. :) :whistle:

Tudi ti bodi pridna, čimmanj si beli glavo s skrbmi in uživaj vsak dan posebej. :) Upam, d se kej kmau vidmo (pade runda from Minnie :whistle: ) :D Pa ja...upam, d si pol uspešno uredila tisto včeri. :)

Še enkrat hvala. :D

Minnie ter ostalim današnjim slavljencem vse najboljše :004 :004 :004

Oooo, ful hvala, Sončece! ^_^ :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niksadu vse najbolje prijatelju... :beer2: :beer2: :beer2:

Kako sem ime pozabil napisat.... :slap:

Niksadu vse najbolše in veliko kilometrov :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

poggy vse najboljše

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jimmy wse narbulš

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cof use tanatrabul in naj ti bo suha letošnja cesta! Pa le glej, da ne boš žejn :beer2: :beer2: :beer2:

Četritke tudi vsem rojstnodnevnopraznujočim :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!