Skoči na vsebino

FIČO TUNING


jhribar1

Priporočene objave

okej s frendam misleva jt drug let na dakar z fičakam,nejprej domači rejliji pol pa dakar,zanima me ker vsi vemo da ma fičak tazadn pogon,da bi uspred vrgu recmo od yugiča mašino.pa na prvo os nastelu zobnik pa ketno in 4WHELLS DRIVE,kva pravte,aj možno,pa ne mi govort ce sm z lune padu,kr to cist resno mislm nrdt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kva pravte,aj možno,pa ne mi govort ce sm z lune padu,kr to cist resno mislm nrdt

Prava volja vedno najde pot do cilja 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej s frendam misleva jt drug let na dakar z fičakam,nejprej domači rejliji pol pa dakar,zanima me ker vsi vemo da ma fičak tazadn pogon,da bi uspred vrgu recmo od yugiča mašino.pa na prvo os nastelu zobnik pa ketno in 4WHELLS DRIVE,kva pravte,aj možno,pa ne mi govort ce sm z lune padu,kr to cist resno mislm nrdt

a si se mogoče vprašu kje boš dobu homologacijo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe* homopederacijo, ti zrihtej avto, pa poklič na testno vožnjo

samo se mi zdi da ima fičo zelo malo prostora spredaj, boš mogu cel nos od jugića našvasat gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej s frendam misleva jt drug let na dakar z fičakam,nejprej domači rejliji pol pa dakar,zanima me ker vsi vemo da ma fičak tazadn pogon,da bi uspred vrgu recmo od yugiča mašino.pa na prvo os nastelu zobnik pa ketno in 4WHELLS DRIVE,kva pravte,aj možno,pa ne mi govort ce sm z lune padu,kr to cist resno mislm nrdt

Svašta :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tip,dej povej,a pol mislte de bi blo izvedljiv,sej lohk bi dal se udspred nms yugiča eno masino od fičaka,al pa kr orig.masino,zanima me predvsem kako bi nastimu 4wd,pa kako se sploh prednja kolesa vrtijo,a se cela os...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne veš, kako se prednja kolesa vrtijo (polosi), potem tudi ne veš, da spredaj v fičotu brez podaljševanja nosu nimaš dovolj prostora za postavitev dodatnega motorja in pritiklin.

Brezobvezen namig, ker je tudi ta gradnja bolj brezobvezna in bolj v oblakih, se zdi, postavi centralni motor na mestu zadnje klopi, bo lažje.

:roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa drgac vse rabs za domč prvenstvo,reg,homologacijo,izpit,kva se,a kej ves ke se dobijo vsi deli,kako pa bi podalšu nos,oštja morm en švasar kupt,hovdre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa drgac vse rabs za domč prvenstvo,reg,homologacijo,izpit,kva se,a kej ves ke se dobijo vsi deli,kako pa bi podalšu nos,oštja morm en švasar kupt,hovdre

:?: mi lahko kdo tole zgoraj prevede,prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kva to sm pa ko lpo pu dumač puvedu deb mogu vsak gebat,voštja burek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kva to sm pa ko lpo pu dumač puvedu deb mogu vsak gebat,voštja burek

voštja pa kva pa še vedno ne paše skupaj ne glede na domači jezik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa drgac vse rabs za domč prvenstvo,reg,homologacijo,izpit,kva se,a kej ves ke se dobijo vsi deli,kako pa bi podalšu nos,oštja morm en švasar kupt,hovdre

:?: mi lahko kdo tole zgoraj prevede,prosim.

Ni problema! Vzemi telefonski imenik Kitajske poišči na 34527 strani telefonsko številko 73947453847846487923 ter pokliči nanjo! In prijetna gospodična na drugi strani žice ti bo vse skupaj prevedla! :twisted: (Če prevoda ne boš dobil uporabi pripomoček ki se imenuje ključavnica)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi ti lahko mogoče prodal fička 850, k se ga sicer ne da več registrirat sam se boš lahko vsaj mal igral. Aja pa legn zice ma, sprednja naslonjala za glavo, praktično nove monroe amortizerje in srebrno poštrihano sredinsko konzolo z ročno in menjalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej s frendam misleva jt drug let na dakar z fičakam,nejprej domači rejliji pol pa dakar,zanima me ker vsi vemo da ma fičak tazadn pogon,da bi uspred vrgu recmo od yugiča mašino.pa na prvo os nastelu zobnik pa ketno in 4WHELLS DRIVE,kva pravte,aj možno,pa ne mi govort ce sm z lune padu,kr to cist resno mislm nrdt

Ej ce ti rata povej bom se jaz probu narest na motorju 2 WD :wink:

Lp; Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grillz,za kok pa prdas tizga fičaka,a je v voznem stanju,iz ke si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: ....... Kaj je zdaj to vse skupaj???? Mars attack??? Mi lahko kdo kaj razlozi? So zeleni mozici tu???

lp DTW :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi bo ratal boste vidl,sam za znak ne vem kva bi dal,ze vm enga hrcka bom dal na havbo ker hrcki so zakon,team bo pa Hempster racing,tko je že vse zmenen,a ce bit kdo sponzor...sprejemamo 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst iz Lj , fičo je pa v NM. Bom brata vprašu kok hoče zanjga.

BTW ne da se ga več registrirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker smo ga dve leti nazaj prodal za 200k SIT renaultu in kupil Cliota. :D

Da si ne bo kdo kej narobe mislu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem sam da nebi s to zadevo niti do Brnika prlezu ( da bi dakl zadevo na frčoplan za Dakar ), kaj šele da bi dakar zvozu!!!!Hi hi hi hi ho ho ho hahaha!!! :D :D :D :twisted: :evil:

Bodte no resni!

Za gmajna dirke pa bi še šlo!! :D 8) :shock:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!