Skoči na vsebino

FIČO TUNING


jhribar1

Priporočene objave

Bodte no resni!

Za gmajna dirke pa bi še šlo!! :D  8)  :shock:  

Ciao,by Pero

Ne no, on je to cist zares mislu. :?: :!: :twisted:

Pa ne mu zdej vole jemat :D :shock: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za gmajna dirke pa bi še šlo!! :D  8)  :shock:  

Ciao,by Pero

Preden sem imel izpit sem se s 3 različnimi avtomobili podil po gmajni včasih tud po takih terenih kjer se kdo s traktorjem ni upal :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ne mi volje jemat,grillz ti sam brata vpraši,pol bo pa njprej mal treninga po gmajnah,kanej bomo pa vidl če bojo sploh pustl na dakarja :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

senzacija bi pa bla, :D ke ste z extra magazina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ne mi volje jemat,.....bomo pa vidl če bojo sploh pustl na dakarja :D  :D  :D  :D  :D  :D ...senzacija bi pa bla, :D ke ste z extra magazina :D

Ko pos ti prlezu do Dakarja pol bojo tu z E. magacina ziher tam :wink: :shock: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v slo bi mogl organizirat takale rejlije k so pocen,tko de loh vsak zemljan to dela,to bi mogl predlagat kšnim zvezam(amzs...)ce bi blo ful folka za bi se ze ksn domč prvenstvo odpru.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to bi mogl predlagat kšnim zvezam(amzs...)ce bi blo ful folka za bi se ze ksn domč prvenstvo odpru.. :D

Ce res hoces, da se kaj premakne moras od besed (tipkanja) preidet na dejanja :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v slo bi mogl organizirat takale rejlije k so pocen,tko de loh vsak zemljan to dela,to bi mogl predlagat kšnim zvezam(amzs...)ce bi blo ful folka za bi se ze ksn domč prvenstvo odpru.. :D

Včasih se mi zdi da so inštruktorji avtošol na Krim s fički dirkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kaj več o tem poves,drugace bi pa jest prišel k dejanjem samo me zanima ce kdo ve kam mors to predlagat,poleg tega vas tudi pozivam na nekaksno peticijoreferendum)da nas je vec za to!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti mi povej kvaj z unmo ficakam,hammud :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaj zdej hribar,a je fičo že skupej?ma če boš pa to naredil bom pa jest dal v katrco 16valjno mašino od bugatija...

mimogrede,a si mogoče ti bebo na moped forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ja zdej sme pa dubu,ves de sm pa še kle varke delam,SEJ tis pa Hribarjov Matevž ane!Kle se s temo fičakam igram,tam na mopedu pa s tistmo tvojmo lamotam k mi se zmer gre k traktr ,hehe :D,no k bom mu pa dnar za spet enga bolš KTMa se pa tko dobimo na kšn pjač alpa moto zboru,sej zdej sim se kle spremenu nick u bebota de me bojo prepoznal,ajd! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičota da za 15-20 jurjov, sam ga je treba baje zrihtat k 2 leti ni bil prižgan. Je pa stacioniran v Novem mestu in se ga ne da več registrirat tko da boš najbrz rabu prikolco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno se zanimam za lepše ohranjenega fička,na pm ali matevz.hribar@cmok.si mi prosim poslji podatke(barva,ohranjenost) in mogoč telefon lastnika.drugače pa če kdo ve za kaj podobnega,po možnosti rdeče barve in lepo ohranjenega-se priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičota da za 15-20 jurjov, sam ga je treba baje zrihtat k 2 leti ni  bil prižgan. Je pa stacioniran v Novem mestu in se ga ne da več registrirat tko da boš najbrz rabu prikolco.

kva ga je pa treba zrihtat,a kej veš mogoče??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!