Skoči na vsebino

VW passat - avto trese


dkrajnc25

Priporočene objave

Lep pozdrav. 

 

Imam eno zanimivo težavo, katera se mi je že pojavljala cca mesec ali dva nazaj...no včeraj pa ponovno. 

 

Namreč imam passata letnik 2009, model 2010.... 2.0 torej 81kw....107 tisoč km

 

Ko sem ga včeraj zalaufal in se peljal cca 8 km je bilo vse ok...potem je bil kakšno urco parkiran pred gostilno, ampak je bila pod celotno površino veliko luža ( mogoče bi lahko bila to težava). 

Ko sem šel nazaj iz gostilne mi je na prvem semaforju, brez pritiska kumplonke...torej avto v leru začel tresti... ko sem sepljal in prišel do nadaljnega je bilo bolje. 

 

No danes zjutraj pa ena zanimiva zadeva... avto imam sicer parkiran v garaži ampak že v samem vklopu je imel porabe cca 1,2 lita... kar nikakor ni normalno saj mi ponavadi kaže okoli 0,4 - 0,5 litra. 

Ko sem naredil 16 km...se je mašina sprva ogrela v neverjetno hitrostnem času in ko sem prišel na mestu oziroma cilj...sem po izklopljeni mašini še vedno slišal delovanje nekakšnega ventilatorja, očitno mašina. 

 

Torej kje bi lahko bila težava....za vsako mnenje sem več kot hvaležen. 

 

P.s.: servisi so bili vedno opravljeni normalno 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bila pod avtom luža in se ti avto hitro "ogreje" je velika možnost da ti je ven stekla hladilna tekočina. To se je meni zgodilo, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žal, ni to...sem ravnokar šel pogledati. 

 

Hladilna je sicer malce čez črtico zgornjo nalito ampak to ne predstavlja neke velike težave ( po mojem).... 

 

Hvala za pomoč in še kakšna mnenja prosim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima moč normano,mislem,a potegne kot mora???ipd,mal več podatkov napiš.Če te je zmotila luža itak lahk mal potipaš in vidiš al je hladilna tekočina,olje,ipd,zima je,ni nujno da kaj pušča.Lahk jezdi merilec pretoka zraka,razni senzorji temp.zraka,joj,okvar je lahko kar nekaj.Če si iz LJ,lahk prpeleš k nam na servis in vržemo uč za pravo diagnozo,brezplačno seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!