Skoči na vsebino

Zgodbica za lepši dan


Priporočene objave

babi ni to da ženske neznajo vozit, poznam prekleto veliko dobrih voznic, ampak poanta je drugje, jemljete nam naš ponos, vse kar nam je na tem svetu sveto-motorno vozilo, naše sanje itd....

He he Marijan si morda pomislil, da je tudi kakšnemu dekletu lahko sveto - motorno vozilo ali da so ji morda se uresničile sanje, ko je zajahala svoj motorin :?:

Ponos? A se ti zdi, da vas s tem ponižujemo, khm, kvečjemu razveseljujemo :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadela si bistvo mojega pisanja - točno tako. morali se bomo spremeniti, saj nas drugi ne bodo, upam da se bom spremenil čimprej, počasi bom ostal še brez motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...počasi bom ostal še brez motorja :D

No, naj ti povem v tolažbo, da jaz sem že ostala brez motorja :cry: :cry: :cry:

Ješevednorazsutnaservisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čimprej ga urihtaj pa da se vidimo na koroškem.

pa še nekaj na prejšnje pisanje: a si slučajno poslušala mlado mamico kako govori:"kako lep je moj otrok" "moojemu otroku se je pa povišala temperatura itd....

pa še to:" nikol pravilno ne previješ otroka,ne hraniš ga pravilno, spet mu nisi prav oblekel jopice, čevljev mu nisi zavezal itd....."

tudi to boli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obe zgodbici (spet sem mal pozna ja) sta lepi in poučni, škoda je le, ker se ljudi take zgodbice ne primejo več toliko, denar je vsem bolj pomemben kot čas in vse drugo (ne le do otrok, do vseh ljudi) :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čimprej ga urihtaj pa da se vidimo na koroškem.

pa še nekaj na prejšnje pisanje: a si slučajno poslušala mlado mamico kako govori:"kako lep je moj otrok" "moojemu otroku se je pa povišala temperatura itd....

pa še to:" nikol pravilno ne previješ otroka,ne hraniš ga pravilno, spet mu nisi prav oblekel jopice, čevljev mu nisi zavezal itd....."

tudi to boli :)

Upam, da čez kakšen mesec ali pa dva bo že Koroška pela :)

(se mi že sanja o motorju)

To pa, da nikoli nič pravilno ne storiš mi je pa znano, no ja, bodo pa postorili tisti, ki so boljši od nas nerodnežev ali bolje rečeno nepopolnežev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, cisto mimo: mene pa nic ne moti, ce vozi zenska, samo, da zna voziti... je pa res, da raje sam vozim... ker uzivam v tem... vsaj vecino casa... seveda se vse povedano nanasa na avto... 8)

Motor... aaaaaaaa..... to je pa druga zgodba.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babi ni to da ženske neznajo vozit, poznam prekleto veliko dobrih voznic, ampak poanta je drugje, jemljete nam naš ponos, vse kar nam je na tem svetu sveto-motorno vozilo, naše sanje itd....

ni problem če se ženska sama kam odpelje problem nastane ko moram biti na sovoznikovem sedežu takrat pa je moj ego ranjen in takrat pričnemo z nasveti.... sam imam najhujše probleme zjutraj, ko sede žena za volan in me pelje v službo-ves mrk sedim na desni strani in jo komandiram kako naj vozi in kje naj prehiteva, popoldan kko pa se peljeva domov pa vozi ona je pa čisto drugače, prepustim se njeni vožnji in uživam, saj vem tudi ona je utrujena ampak če želi voziti naj vozi. :oops:  :oops:

Ne vem zakaj bi ego trpel če te pelje kdo drug, v tem primeru ženska. Se mi zdi tudi cenen način prisobivanja samozavesti, frajer za volanom, mačizem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ženska (moški) vozi avto, ki ga moraš ti servisirat, tako divje, da glava boli, ko robniki niso ovira, ko izpred semaforja spelje s polnim plinom in pri tem na naslednjem semaforju vidi , da gori rdeča, ko pri prestavljanju cuka in ruka, ko po nepotrebnem vozi v previsoki prestavi, ko pred vsako potencialno oviro zavira in potem takoj pospešuje,... Gre zato, da nekateri pač ne želijo vedeti, da je še nekaj več kot se le usesti za volan in pritiskati na pedale. Nekako se ne želijo razgledati in si pridobiti širšo sliko.

Avto in dojenček nista isto. Če otrok ne joka, in plenice tesnijo, potem je delo dobro opravlejno in so nergaške besede najdražje potrebne kot Rupel Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če ženska (moški) vozi avto, ki ga moraš ti servisirat, tako divje, da glava boli, ko robniki niso ovira, ko izpred semaforja spelje s polnim plinom in pri tem na naslednjem semaforju vidi , da gori rdeča, ko pri prestavljanju cuka in ruka, ko po nepotrebnem vozi v previsoki prestavi, ko pred vsako potencialno oviro zavira in potem takoj pospešuje,...Nekako si ne želijo razgledati in pridobiti širšo sliko.

Enim je pač avto potrošni material in pač temu neprimeren odnos kaže sliko o lastniku/ci oz. vozniku/ci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko je astronavt Neil Armstrong kot prvi človek stopil na luno,

je izrekel znameniti stavek: "Majhen korak za človeka, velik za človeštvo".

Sledilo je tudi nekaj drugih, večinoma pa je šlo za običajno komunikacijo z ostalimi

astronavti in kontrolo poleta. A predno se je s površja lune vrnil nazaj v Apollo,

je izrekel tudi zanimiv stavek: "Srečno, gospod Gorsky".

Mnogi ljudje pri NASI so menili, da se stavek navezuje na kakšnega rivalskega Sovjetskega kozmonavta.

A po poizvedovanjih, noben Gorsky ni bil vključen v Sovjetski, niti Ameriški vesoljski program.

Še leta kasneje so mnogi spraševali Armstronga, kaj je takrat mislil s stavkom, "Srečno, gospod Gorsky",

a Armstrong se je vedno le nasmehnil.

5. julija 1995 je v Tampa Bayu na Floridi imel Armstrong intervju in novinar je zopet privlekel na dan

tudi to 26 let staro uganko. Tokrat je Armstrong končno razložil. Gospod Gorsky je malo pred tem umrl,

zato se je Armstrong odločil, da razkrije skrivnost.

Ko je bil še otrok, je v bližini doma dostikrat igral baseball s prijatelji.

Njegov prijatelj je enkrat močno odbil žogico, ki je poletela k sosedu,

v bližino okna spalnice. Soseda sta bila gospod in gospa Gorsky.

Armstrong se je odpravil po žogico. Ko se je približal oknu njune spalnice,

je slišal gospo Gorsky, ki je kričala na moža:

"Oralni sex! Ti hočeš oralni sex? Dobil ga boš, ko bo sosedov mulc hodil po luni!"

Prekrasen dan/večer/noč vam želim,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!