Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

pred 23 urami, Ciko86 pravi:

js nemorem imam nelegalno gumo :(

Sej bo na parkirišču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, blazzarss pravi:

@semz - js in @sebar sva ob 8.30 na dolgmu mostu zmenjena pa gremo na hitro še na kavo in po stari cesti do postojne.

Vi boste šli po stari cesti, jaz pa nekako ob isti uri po ac šibnem mimo ko sneta skira... Pač v skladu z mojim nick-om...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, @Borutt ful hvala za vse.
Mau manj k 400km sm jst naredu, cel tank. Se opravičujem, ker sm na Sežani sam pobegnu, sva šla na avtocesto ker sva bla zmatrana pa prazen tank. Pa še temnil se je, jst pa s črnim vizirjem, hvala bogu ima moja enako velikost čelade, da sva jih lahko zamenjala, tko da sm šminkiral z roza čelado in prozornim vizirjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Lenkas pravi:

Super je blo, @Borutt ful hvala za vse.
Mau manj k 400km sm jst naredu, cel tank. Se opravičujem, ker sm na Sežani sam pobegnu, sva šla na avtocesto ker sva bla zmatrana pa prazen tank. Pa še temnil se je, jst pa s črnim vizirjem, hvala bogu ima moja enako velikost čelade, da sva jih lahko zamenjala, tko da sm šminkiral z roza čelado in prozornim vizirjem.

Nej blema :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz bi se zahvalu Boruttu, da si je vzel cel prost dan, da nas je podučil o varni vožnji in obvladovanju motorja. Vsekakor še pridem, če bo priložnost. Jaz sem pričakoval, da se bomo mal med stožci zapeljal in bo to to. Ženi sem reku, da bom okol 2h doma in me je pol majčken čudno gledala, k sem se domov prpelu ob pol desetih zvečer. Super smo se mel, upam da ste vsi srečno prišli do doma. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Lenkas said:

Če vas ne moti, da se vidijo vaše registrske tablice in obrazi povejte, pa nalimam še kakšno sliko sam. :sleep2:

ti samo limaj :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Hvala @Borutt, za organizacijo in odlično izvedbo. Bilo je odlično. Upam, da še kdaj ponovimo. Spodaj še nekaj slikic krstne vožnje naše dohtarce, ki nam je odlično razložila in demonstrirala kako oskrbeti poškodovanca. Upam da ne bomo nikoli rabili tega znanja v praksi uporabiti. 

LP Uroš

 

20160910_150923.jpg

20160910_150931.jpg

20160910_151116.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lenkas pravi:

Če vas ne moti, da se vidijo vaše registrske tablice in obrazi povejte, pa nalimam še kakšno sliko sam. :sleep2:

Saj nismo bili goli na motorjih :lol1:

 

pred 2 urami, sebar pravi:

Takih slik pa ni dosti :P 

Hahahahahaaa :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še moja zahvala @Borutt in dohtarci za vložen čas in trud, mislim da nam zna biti s tem znanjen prišaprana marsikatara bedarija na cesti.

hvala tudi ostalim udeležencom za dobro družbo in DARS-u za prijaznost pri uporabi njihove baze.

 

p.s. Hvala tudi za pico in sladoled, vrnem od priliki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!