Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

Triala sem jim že vrgel po travici..

Na nadaljevalnega bi najraje šel 11.6., terminsko mi najbolj odgovarja. Na intenzivnega sem šel z endurco, za nadaljevalca se še nisem odločil. Najbrž bo kar isto, ker mi odgovarja, da nima nikakršne elektronike za potuho. Le gume bom cestne gor del, ker so štofeljci zelo trpeli na mučenju po asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi, da neb za drugo sezono blo pa potem potreba po večjem :kva2: , svetujem ti, da malce s tem posegom počakaš do naslednjega leta, pol pa kr :grim

 

pa še hvališ se lahko celo poletje, kolk si dala na svoj izgled, POHVALNO, da ne bo narobe razumljeno :OK:  :OK:  :OK:

Morm nek sam hlace dobit, zgornji del je zaenkrat za silo ok.. sam pol mam spet potuho, ce ta prevelke obdrzim ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic cakat, kar pojdi, da se cimprej navadis. Na osnovnem tecaju ni spodnasanja zadka, pa tudi, ce upostevas njihova navodila, ne bi smel pasti. Jaz priznam, da fajn cvikam nadaljevalnega, ravno zaradi tega. In ko bom zbrala pogum, vem da bom trial ven spustila. Cist prevec obcutljiv gas, tud pomislt ne smes na desno roko, takoj potegne.

Z avtom mi je pa uspel zvozit tisto plosco, ceprav sem najprej kar nekaj casa postrani drsela. Obrnilo me pa ni.

 

Na trial kr pojdi. Obvezno pa en prst na sklopki in če hoče skočiti, samo stisneš. In se takoj umiri. Zdrsna plošča pa samo zveni grozno. V resnici malo prestavi zadnji del, nič grobega ali brutalnega. Se pa takoj vidi, kdo pravilno gleda... kdor ne, je takoj prek 'sredinske' črte.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume v dežju zelo dobro primejo, tako da se lahko povsem normalno voziš.

Na začetku se jih mnogo zaveda se vseeno ne upa, s treningom se naučiš vsega kar je treba da nisi več napet pa je. Na rum za pogum ne prisegam. Meni je bilo dovolj slišat ene motogp dirkače v intervjuju kjer so rekli: Mokro? Boj moram študirat a na grobo razen 5-10% oprijema manj je sito. Me je kar načudilo...

 

Lepo je tudi vedet, da prve kaplje po dolgi suši pomenijo da si želiš kavo z rogljičkom pa še malo čačkanja po telefonu...  in ne malin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pr džju moti edino, da mam usran motor in kaplce kaplajo po kombinezonu.. sj se skor isto pelješ ... daš na dežni program in tojeto :jezik:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlasti ko te ulovi 2km od doma in pol pucaš kot da si bil v tropskem pragozu med nevihto zato ker ti vreme ni prizaneslo tistih 2min... (prejšnji petek...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlasti ko te ulovi 2km od doma in pol pucaš kot da si bil v tropskem pragozu med nevihto zato ker ti vreme ni prizaneslo tistih 2min... (prejšnji petek.. .)

ja ... bemu sunce :glare:

 

pa nou kombinezon in frišne gate sm meu :angry:

 

pa učer tut ... mokro iskrenje čez ride :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku se jih mnogo zaveda se vseeno ne upa, s treningom se naučiš vsega kar je treba da nisi več napet pa je. Na rum za pogum ne prisegam. Meni je bilo dovolj slišat ene motogp dirkače v intervjuju kjer so rekli: Mokro? Boj moram študirat a na grobo razen 5-10% oprijema manj je sito. Me je kar načudilo...

 

Lepo je tudi vedet, da prve kaplje po dolgi suši pomenijo da si želiš kavo z rogljičkom pa še malo čačkanja po telefonu...  in ne malin...

 

Meni je fenomen, ker se po dežju pravi motosvetovci itak ne vozijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je fenomen, ker se po dežju pravi motosvetovci itak ne vozijo...

Pa ti veš več o drugih kot o sebi ..........dej živi človek en mal no .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je fenomen, ker se po dežju pravi motosvetovci itak ne vozijo...

Pravega motosvetovca se dež boji in se umika pred njim. Kot Mojzes in morje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravega motosvetovca se dež boji in se umika pred njim. Kot Mojzes in morje.

Samo za Soloriderje to velja!

Une, k nas ne marajo (lajblči na zborih štorja), nej pa strela trešč, ne sam dž pere! :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za Soloriderje to velja!

Une, k nas ne marajo (lajblči na zborih štorja), nej pa strela trešč, ne sam dž pere! :jezik:

:kva2: a uni vaši lajbči s solorider grbi so pa kva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj odgovor pomeni, da veš več o meni... ?

Seveda  :grim ....zdej pejt pa na tečaj  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam primernega motorja za tečaj.

Al ti nisi primeren  :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: a uni vaši lajbči s solorider grbi so pa kva

Cahn, de smo ta narbulš in gaspud buh ne trejš u ns! Kapiš!?

 

 

Madonca, ga morm poiskat, odkar se mi je dol strgu, ga nism več pršiu gor... :blush:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prauš, da so ti ga strgal :smoke:

Verjetno na kakšnem štajerskem motozboru.

Brezmilosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cahn, de smo ta narbulš in gaspud buh ne trejš u ns! Kapiš!?

 

 

Madonca, ga morm poiskat, odkar se mi je dol strgu, ga nism več pršiu gor... :blush:

jaz ti ga pršijem nazaj, sam hočem protfan kremšnit, pa skledo sladoleda....pa prosim če prideš solo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti ga pršijem nazaj, sam hočem protfan kremšnit, pa skledo sladoleda....pa prosim če prideš solo :P

:blush:  Uffff, kaj mislite ostali, me bo zapletla v svoje mreže? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na tečaju te niso naučili kako se pajku izogneš? :ninja:

Hja, nekaj je pajk, drugo je pa pajkla s pionirsko kapco. Ne, to pa nismo jemal... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!