Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

 

 

Jany, prvi tečaj je ves v suhem, voda pride na vrsto šele v nadaljevalnem tečaju.

 

Superca letos grem na prvi tečaj obvezno, mokrega se še bojim, če me kje dež ujame se peljem vendar z 300% previdnostjo in napet ko tangice na sumotu kar mi ni všeč....

 

Glede kolena ti ne znam povedati, poglej v predpise, ali vprašaj miličnika na tem forumu.

 

Glede kolena bi moral vedet da ga nimaš kej drajsat ti objestnež en  :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali tut učijo gledat table kje je kakšn kraj, da se ne zgubiš :?

 

:lol1:

 

:krneki:

prosim če se držiš naslova teme.... tisto ni varna vožnja, ampak tečaj orientacije :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično opažaš potem.. osebno še nisem opazila nobenega motorista na cesti, da bi imel oznako: OPRAVIL SEM TEČAJ NA VRANSKEM, ZATO VOZIM KOT VOZIM :P

 

 

 

To lahko policaju rečeš pa dobiš še dodatne 3 pike bonusa  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca letos grem na prvi tečaj obvezno, mokrega se še bojim, če me kje dež ujame se peljem vendar z 300% previdnostjo in napet ko tangice na sumotu kar mi ni všeč....

 

 

Glede kolena bi moral vedet da ga nimaš kej drajsat ti objestnež en  :klicaj:

Kmet že ve da ga ima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca letos grem na prvi tečaj obvezno, mokrega se še bojim, če me kje dež ujame se peljem vendar z 300% previdnostjo in napet ko tangice na sumotu kar mi ni všeč....

 

 

Glede kolena bi moral vedet da ga nimaš kej drajsat ti objestnež en  :klicaj:

 

Ne bi vedel glede kolena, ker te tehnike ne uporabljam. Na oko mi deluje, da je to bolj za kakšno progo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prov sramoto je tu Versysu naredu ,pa sem skos sam v prvi mel  :lol:

 

p.S. snecer na tečaju varne vožnje te lahko naučijo tudi speljevanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prov sramoto je tu Versysu naredu ,pa sem skos sam v prvi mel :lol:

Pomojem ni niti štartal ker ni bilo poti na garminu :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Domnevam, da ti reče inštruktor: "pelji se 60km/h in vijugaj med stožci". Ovca zagrabi in se pelje ter kolovrati ali ne zvozi, namesto da bi mu rekla, ":poslušaj, kar sam se pelji, če se ti kam mudi".

 

Hitrost je "predpisana" samo pri vajah pri zaviranju v sili. Pa še takrat te nihče ne sili iti na polno bremzat iz 90 km/h na 0 po mokri podlagi. Če se ti zdi vaja preveč nevarna, jo spustiš. Sam kaj bi to treniral... bremzati je pa res enostavno  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost je "predpisana" samo pri vajah pri zaviranju v sili. Pa še takrat te nihče ne sili iti na polno bremzat iz 90 km/h na 0 po mokri podlagi. Če se ti zdi vaja preveč nevarna, jo spustiš. Sam kaj bi to treniral... bremzati je pa res enostavno  :smoke:

 

Edina ovca ki to zagrabi je snecer, vsakdo drugi ve da če se ne počuti iti 60 km/h lahko gre 40-50 pa potem stopnjuješ, jaz sem tako tudi na poligonu v avto šoli naredu ker prvič na težjem motorju in poligonu nisem bil vesel da morem to tako hitro začet  :OK:  Pa inštruktor mi je lepo reku da naj začnem postopoma  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetu bi blo treba priporočit tečaj varne vožnje... sam se mora na jadranski magistralo odvit zadeva :lol1:  :lol1:

vse ovinke nam bo zjebal... :) zdaj je že pri tunelih začel :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zdaj naprej samo se Snecer enovrstičnice upoštevam. Daj še kako modrost za lahko noč napiši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po celem svetu se vozjo ljudje brez problemov, edino pr nas delajo iz tega znanstveno fantastiko, je pa res, da smo pr nas tudi ljudje iz istega filma :smoke:

povej jim Sneci ali pa me popravi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni vse v brzini, lahko odletis ce sanjas recimo. :grim  Pa si po omejitvah.... Prijatelju je zal, da ni sel najprej na tecaj, ker se je nelagodno pocutil ves cas.....no, zdej je motor razbit, pa ni bla hitrost. Jaz bi sel iz firbca, da vsaj enkrat taco podrgnem. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!