Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

Nekako razmišljam, da bi lahko to izvedli že ta vikend in sicer v soboto. Torej, 10.09. v Postojni. Če bo vsaj nekaj interesentov, se lahko dogovorimo za uro in kraj, kjer se dobimo. Pravzaprav pa lahko pride tudi samo eden, bo vsaj manj dela s pobiranjem stožcev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Nekako razmišljam, da bi lahko to izvedli že ta vikend in sicer v soboto. Torej, 10.09. v Postojni. Če bo vsaj nekaj interesentov, se lahko dogovorimo za uro in kraj, kjer se dobimo. Pravzaprav pa lahko pride tudi samo eden, bo vsaj manj dela s pobiranjem stožcev. 

stožcev pa mopeda ne bi rad pobiral, bom pa z veseljem prišel :D (če bom mel čas seveda)

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ta sesalec moped ali motorno kolo ? Ker poligon je narejen za motorna kolesa in potem postane prelahek za mopede, ker so veliko manjši in bolj okretni. Ni pa nobenega problema, če je moped. Dobrodošli vsi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepa gesta @Borutt, da pomagaš drugim. Jaz bi rade volje prišel, a mi je do Postojne malo predaleč.
Na kateri lokaciji pa bi bilo to v Postojni in ob kateri uri?

 

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Borutt pravi:

Je ta sesalec moped ali motorno kolo ? Ker poligon je narejen za motorna kolesa in potem postane prelahek za mopede, ker so veliko manjši in bolj okretni.

Maxiskuter 500ccm.

in ni tako lahek. slabih 200 kil ga je.

lp.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ure se bomo dogovorili, da ne bo kdo še v temi vozil proti Postojni. Lahko bi se dobili ob 9h na OMV in potem naredimo še tistih 500 m do prostora s stožci. Torej, ura po želji sodelujočih, ker jaz potrebujem 10-15 minut do Postojne in se bom lažje vam prilagodil, kot vi meni.

Bom pa jutri za sigurno vedel, če bo parking prost in na voljo, čeprav že imam besedo, da nas čaka. Bolj birokratska procedura potrjevanja nečesa. 

Bi pa prosil, da se interesenti preštejete, da bom vedel, koliko rešilcev bo potrebno. Hec. Pri nas ranjence stavimo vse v eno vrečo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vprašal vse znance somotoriste, pa imajo vsi druga opravila tak da nimam partnerja oz. družbe za pot do Postojne. Bi šel, a se mi samemu ni za pelat tak daleč. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vam številke kar gredo. Kaj pa tiste na uri ? Kdaj bi se prikotalili do Postojne ? Jaz sem zelo blizu in potrebujem samo 10-15 minut vožnje, zato se bom jaz prilagodil. Kar na dan s tiskano besedo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!