Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

a mariborski okoliš pa nobenmu organizatorju ne diši? :hmm: :whistle:

ali je to zato, ker mi itak že varno vozimo? ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Tex pravi:

a mariborski okoliš pa nobenmu organizatorju ne diši? :hmm: :whistle:

ali je to zato, ker mi itak že varno vozimo? ;)

Očitno gre za polprivatno zadevo, ker sicer je malo čudno, da to ni organizirano s strnai miličnikov po celi državi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse pa vseeno ni vse polprivatna zadeva :

http://www.policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/87519-motoristi-vabljeni-na-delavnice

pred 28 minutami, Tex pravi:

a mariborski okoliš pa nobenmu organizatorju ne diši? :hmm: :whistle:

ali je to zato, ker mi itak že varno vozimo? ;)

PU Maribor 

 

  • V nedeljo, 9. aprila 2017, med 9. in 13. uro (pred stavbo Tehnični pregledi Avtokrka, Rimska ulica 12 v Slovenski Bistrici): policisti Policijske postaje Slovenska Bistrica bodo v sodelovanju z mariborskimi prometnimi policisti in drugimi subjekti na področju prometne varnosti izvedli preventivno aktivnost za motoriste Policijska izkušnja kot nasvet. Na preventivno prireditev, kjer bodo policisti prikazali tudi varno vožnjo s kolesi, so vabljeni vsi vozniki enoslednih vozil v javnem cestnem prometu, predvsem vozniki motornih koles, pa tudi potniki, ki se z njimi prevažajo. Sodelujejo tudi motorist reševalec iz Zdravstvenega doma Maribor, člani Moto kluba Grofi Attems itd.

 

  • V petek,  21. aprila 2017, med 8. in 12. uro (Tehniški šolski center Maribor, Zolajeva 12): ob dnevu prometne varnosti, ki ga organizira Tehniški šolski center Maribor, bo organizirana preventivna delavnica za motoriste, na kateri bodo v okviru projekta Policijska izkušnja kot nasvet sodelovali tudi policisti motoristi Postaje prometne policije Maribor, ki bodo prikazali spretnostno vožnjo na poligonu. Na prireditvi bo tudi motorist reševalec iz CNMP Maribor, ki bo predstavil delo reševalcev na motorju. Na poligonu bodo svoje zmogljivosti lahko preizkusili tudi motoristi in tako popravili napake, ki jih delajo med vožnjo.

 

  • V soboto, 22. aprila 2017, med 8.45 in 12. uro (na asfaltni površini pri športnem igrišču ŠD Juršinci, Juršinci 19 b): delavnica za motoriste. Ob 9.05 uri pozdravni govor, ob 9.15 uri si lahko ogledate predstavitev varne vožnje s strani policista inštruktorja, ob 9.30 uri predstavitev nudenja  prve pomoči s strani osebja ZD Ptuj, med 10. in 11. uro preizkusi vožnje po poligonu, med 11.15 in 12. uro izmenjava mnenj in izkušenj. Dogodek organizira SPVCP Občine Juršinci v sodelovanju s Prostovoljnim gasilskim društvom Grabšinski breg, Policijsko postajo Ptuj, Postajo prometne policije Maribor in ZD Ptuj. (v primeru dežja prireditev odpade).

 

  • V nedeljo, 7. maja 2017, med 9. in 14. uro (na športnem igrišču za gasilskim domom v občini Pesnica): po blagoslovu motorjev bo sledila še preventivna delavnica za motoriste. Na prireditvi, ki bo potekala v sodelovanju z moto klubom Perniški asi, bodo policisti predstavili simulator vožnje z motornim kolesom in postavili priročen poligon za vožnjo z motornimi kolesi, na katerem bosta policista motorista predstavila spretnostno vožnjo in svetovala motoristom pri njihovi vožnji na poligonu. Vsak udeleženec bo imel možnost, da se tudi sam preizkusi v vožnji, ob upoštevanju vseh elementov za varno udeležbo (tehnična izpravnost motornega kolesa, izpolnjeni zakonski pogoji za udeležbo v cestnem prometu). Policisti bodo predstavili tudi svojo opremo za nadzor prometa, s poudarkom na tehničnih napravah za ugotavljanje hitrosti vožnje, predstavili pa bodo tudi naprave za simulacijo različnih realnih situacij, v katerih se lahko znajdejo motoristi. Osebje ZD Ptuj bo prikazalo prvo pomoč pri nezavestnih ponesrečencih in prvo pomoč pri krvavitvah zaradi odtrganih udov ter uporabo defibrilatorja. Sodelovali bodo tudi pripadniki 17. bataljona vojaške policije in motorist reševalec iz CNMP Maribor.
Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tex pravi:

vse lepo in prav .. nikjer pa ne vidim pasulja!!! :angryrant1::cry:;)

to je stvar organizatorja ... DARS je poskrbeu za vodo in pasulj ... :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo popravka -

Quote

V nedeljo, 7. maja 2017, med 9. in 14. uro (na športnem igrišču za gasilskim domom v občini Pesnica)

tole bo verjetno v Pernici - v Pesnici je igrišče daleč od gasilskega doma.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BogyX pravi:

Malo popravka -

tole bo verjetno v Pernici - v Pesnici je igrišče daleč od gasilskega doma.

Lp

verjetno maš prav, ampak to je iz uradne policijske strani :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

verjetno maš prav, ampak to je iz uradne policijske strani :P

 

Vidva se ziher motita...kaj ne vesta,da ima policija vedno prav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

to je stvar organizatorja ... DARS je poskrbeu za vodo in pasulj ... :P

 

Ne vem, če so tvoji podatki točni :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Tex said:

vse lepo in prav .. nikjer pa ne vidim pasulja!!! :angryrant1::cry:;)

Vabljen v soboto v Postojno :D

Če pasulja ne bo, ti ga plačam jaz!

Pa še kufe za @maus se bo našu :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Ne vem, če so tvoji podatki točni :P.

res je ... nimam podatkov, kdo je pasulj zrihtou ,,,, so me pa naši silili, da moram probat ,,, če sem se zmotil, se opravičujem .. jaz to zmorem, če naredim napako se pač opravičim :P

pred 2 minutami, C eagle pravi:

Pa še kufe za @maus se bo našu :P

ja valda .. brez tega mi ne hod pred oći :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

res je ... nimam podatkov, kdo je pasulj zrihtou ,,,, so me pa naši silili, da moram probat ,,, če sem se zmotil, se opravičujem .. jaz to zmorem, če naredim napako se pač opravičim :P

ja valda .. brez tega mi ne hod pred oći :P

 

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

:P

ja sj .. z odgovorom zavajaš in ne odgovoriš direktno :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Saj veš, odpiranje kuvert pa to. 

a vi ste najdl moje miljonaste miljone iz kuvert :O

zato pa policija lahko izvaja vse te tečaje ... moje žulje jeste in pijete :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

a vi ste najdl moje miljonaste miljone iz kuvert :O

zato pa policija lahko izvaja vse te tečaje ... moje žulje jeste in pijete :huh:

:lol1::jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 4. 2017 ob 12:37, Borutt pravi:

To soboto bo ponovno postavljenih nekaj stožcev na parkirišču ob glavni cesti nasproti zdravstvenega doma v Postojni. Poleg bo še marsikaj drugega zanimivega. 

Kaj več informacij? (začetek, potrebna prijava ipd...).

Sem iz oddaljenih rovt doma, pa bi blo fajn vedit kdaj se moram dol po bregu zakolucat, da se do enga spodobnga cajta prkotalim do tja.

Če bo pa res pod nulo, pa zame itak odpade :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začetek je ob 9h. Prireditev je namenjena vsem, zato ni potrebno nobene prijave. Če bo mraz, boš lahko prišel nekoliko kasneje. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sm odpelu, po zadnji :ras:

IMG_20170422_134745.thumb.jpg.1e266803cafbd79d0695a97de7e75597.jpgIMG_20170422_134705_1.thumb.jpg.16d7b0b3c2cc0da4aae3cc55720d8f82.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Vse sm odpelu, po zadnji :ras:

 

JZ sem se v OŠ na državnem tekmovanju s biciklom pelju po zadnjem...pa so me diskvalificirali in rekli prvi in edini v zgodovini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SMX17 pravi:

Pravim js že skozi da si unikat

js tut, pa mi nuben ne verjame :(

 

pred 1 uro, sesir pravi:

JZ sem se v OŠ na državnem tekmovanju s biciklom pelju po zadnjem...pa so me diskvalificirali in rekli prvi in edini v zgodovini...

tis bil ena baraba :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bi tečaj potrebovali bolj avtomobilisti saj sem bil danes dvakrat grobo izsiljen. :angryrant2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!