Skoči na vsebino

Hvala za lep sprejem


Priporočene objave

Pusti tisto babo kar zna je sam zaklepat teme pa okurcat človeka, ko pa treba kej prestavt in zbrisat ne duha ne sluha :ninja:  :kva2:

Ti bom povedu jst za par trgovin čez mejo:

Ta naj bi bila ena izmed največjih v Trstu - Moto Charlie Trieste. Jo moram it v kratkem mal pogledat kaj majo  ;)

Naslov: Via di Valmaura, 34148 Trieste, Italija Telefon:+39 040 828165

 

Tukaj pa sm jst kupu opremo (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), majhna trgovinca, če hočš kej met morš odštet.

Naslov: 55/A Frazione Sistiana, Duino-aurisina, TS 34011, Italija +39 040 290 7095 ‎

 

Je pa še moto racing, moto sprint...

Sam dnar treba met manka se moto trgovin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Cufa, hvala za lep sprejem in pomoč in na forumu. 

:jezen

 

Ja ne vem no. Glede na to, koliko časa že obstaja internet in razni internetni forumi, pač ljudje pričakujemo, da obiskovalci že vedo, da na vsakem forumu obstajajo pravila. Men se to zdi že kot bonton! Prideš v skupnost in najprej prebereš pravila (glej točka 15):

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/8106-navodila-za-uporabo-forumske-kategorije-motocikli/

 

Sploh pa na VSEH svetovnih forumih, kjerkoli sem se pojavil, velja pravilo: najprej išči, nato sprašuj, z namenom, da se ne odpira 238456298375 ENAKIH tem, ker je bilo večina vprašanj že nekje odgovorjeno.

 

 

ADMINISTRATORJEM pa morda predlog, da se pravila na prvi strani foruma bolj izpostavi, da takoj padejo v oči novim članom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti tisto babo kar zna je sam zaklepat teme pa okurcat človeka, ko pa treba kej prestavt in zbrisat ne duha ne sluha :ninja:  :kva2:

Ti bom povedu jst za par trgovin čez mejo:

Ta naj bi bila ena izmed največjih v Trstu - Moto Charlie Trieste. Jo moram it v kratkem mal pogledat kaj majo  ;)

Naslov: Via di Valmaura, 34148 Trieste, Italija Telefon:+39 040 828165

 

Tukaj pa sm jst kupu opremo (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), majhna trgovinca, če hočš kej met morš odštet.

Naslov: 55/A Frazione Sistiana, Duino-aurisina, TS 34011, Italija +39 040 290 7095 ‎

 

Je pa še moto racing, moto sprint...

Sam dnar treba met manka se moto trgovin.

Lepa beseda lepo mesto najde,preverjeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mattithyahu; marsko kdo pride nov na forum pa zgreši potem pa ga nazaj nabombajo, nevem no če je lih to lep način. Lahk bi se človeku magar kake napotke dalo, link od tiste teme ki že obstaja...

Kmet2; odvisno s kere strani se to gleda, čene se še kar držim tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mattithyahu; marsko kdo pride nov na forum pa zgreši potem pa ga nazaj nabombajo

 

Kot sem rekel, moje mnenje je, da internet in forumi obstajajo dovolj dolgo, da bi vsi lahko vedeli, kako forumi delujejo. Meni se zdi isto, kot bi nekdo prišel v knjižnico oz. čitalnico, potem se pa tam drl po telefonu ali pa naglas bral knjigo in se zraven še krohotal na ves glas.

 

Pa me niti nebi motilo, Cufa je pač naredila, kar je bilo po mojem mnenju treba narediti (lahko bi mu povedala še link do pravil foruma recimo). Da pa potem možak odpre še dodatno temo, kjer se pritožuje čez Cufo mi je pa smešno, ja. Kot bi se mi zdelo smešno, če bi se glasnež v knjižnici pritoževal čez knjižničarko, ker mu je rekla, naj bo bolj diskreten.

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist prou je naredila!  najlaži je po liniji najmanšega odpora delat... uletiš na forum in ker si len in se ti ne da brskat, odpreš novo temo in gasa.... :nono:

 

tako kot je rekel Kmet, lepa beseda lepo mesto najde... Meni je Cufa še vedno pomagala :grim  (mogu sem Cufa, čeprav vem, da niste predmet obravnave na MS-ju :P )

 

lp, mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So i did.

 

Evo še en nasvet.

Ko brskate med obstoječimi temami, nastavite v iskalniku (desno se klikne na kolešček in odpre se napredno iskanje) "išči SAMO PO NASLOVIH TEM" in iskalnik bo našel vraga in pol.

 

če je nastavljen na "išči po vsebini in naslovih"  najde samo navlako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena lepa beseda:

najlepse prosim............. NE TRATI CASA MODERATORJEV! :jezen :jezen :jezen :jezen :jezen :jezen :jezen :jezen :jezen  (ce se ze grdo gledamo) :evilgrin:.

 

hvala. :)

 

 

BTW: za vse ne- in polpismene, lene, inertne, disleksicne, povrsne in plitke, egocentricne, narcisoidne in "sploh-imam-samo-jaz-prav" osebke:

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/8106-navodila-za-uporabo-forumske-kategorije-motocikli/

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/20017-kako-kultivirano-izrazati-svoje-mnenje-na-forumu/

 

drugace come in peace or piss at home.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!