Skoči na vsebino

Borut Hriberšek


moto rider

Priporočene objave

Osebno ga podpiram, čeprav vemo, da ni naredil prav!!

 

Ko pa sem prebral njegovo zgodbo, sem se mu postavil v bran!

Pa ne zato, kar je naredil, ampak iz njegovih vzgibov (kriza, mama, ni denarja...) Kdo ga pa ima v tej mafijski državi razen tajkunov in nacionalnih lopovov, ki jih branijo skorumpirani odvetniki brez vsakšne vesti!

 

Čes bi bil baraba, se Hriberšek nebi predal. Ampak bi se valjal v pesku nekje v toplih krajih in kadil cigare! Tako pa se mu je oglasila vest zaradi trpljenja svoje družine, mame, svojih bližnjih, katere pa je hotel tudi s tem denarjem potegniti z dreka...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mu iz srca privoščim ta denar,..Človek je poštenjak kakorkol obrneš.Tudi jaz ga podpiram....

Žalostno pa je da kradejo taki,ki imajo polno rit vsega in jih roka pravice ne doleti,..enega siromaka pa takoj grdo rečeno pojebejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bile plače normalne, verjetno ne bi brali o njem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čedalje več bo tega,dec bo dobil 10 let zapora,Tovšakova pa pogojno za več 10 miljonov in tisoč brezposelnih,ja takšna je naša banana republika,revež ga vedno najeb.... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne podpiram sploh!

kaj je hujšga, 10 let zapora ali celo življenje imeti na vesti to kar narediš?

ja ja če imaš vest, o ja vse enkrat doleti, tako ali drugače....

nekateri si sodijo sami, tudi če niso obsojeni.....

 

v vsakem primeru pa to ni rešitev a ne.... če je nekdo dolžen 300 € mogoče potrka na vest sodržavljanov, ki radi pomagajo in zberejo teh 300 € ali sodelavcev ali kako drugače, vsaj tukaj na MS bi to hitro nabral  ker je precej takih, ki bi vsekakor pomagali.... ja cinična seveda ali pa realna .... besede vse prenesejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V situaciji kakršni je bil, je v tistem času videl edini izhod. Ko je pa premislu kaj so lahko posledice, je pa naredu kar je. Je pa res škoda, da bo revež odsedu, kokr mu bojo prsodil, ko bo pa uzuni pa ne bo dobu službe, ker je naredu kar je, spravu si pa tut ni verjetn nič.

 

Žalostn je pa to, da razni Tovšaki & Co, majo neki spravln, tko da ko bojo uzuni, bojo lahko živel, pa še dobre službe pr tujih podjetjih katera bojo delala pri nas bojo dobil, da bojo lahko denar od kreditov te tujci lažje pobral ( bojo lobiral za dobro provizijo), mi bomo pa kredite odplačval, pol nas bojo opa te tujci jxxxl, da ne znamo delat, da smo lenobe, neučinkoviti,....... ( sej je že zdej tko, nič novega ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina razlika med Borutom in ostalimi tajkuni je ta, da je on ukradel in vrnil. Skoda da ga je vest zapekla, privoscim mu vse najboljse !

Tajkuni so pa posteno kradli, vrnili pa nebodo nikoli, za povrhu tega pa bodo nakoncu se tozili drzavo in mi jih bomo se dodatno odplacevali !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bega nekaj drugega. In to je "pravna država", njena nasprostja in "ENAKOST PRED ZAKONOM"!! Npr;

 

Zidar, Toušakica, oduren Bavčar, Šrot, razni Kordeži itd, itd... Pa tisti "MALI LOPOVI" ki kradejo "bicikle".

 

Za milijone ukradene ljudem (državi) ki so  s svojim življenjskim delom na noge posatvili koncerne. Omenjene barabe pa jim brez vsakega sramu ukradejo minulo delo. Pravosodje pa jim gleda skozi prste in jih milostno "pomilosti". Dobijo od leta in pol do dveh let brezplačne stanarine in obrokov na katere se lahko pritožijo, da niso v skladu s pravicami, ki so jim kot državljanom dodeljene ...

 

Pred dodbrim letom, dveh, so v osrednjem dnevniku, v skoraj istem času kot tem milijonarskim barabinom, vesoljni Sloveniji povedali, kako so državljanu, ki je ukradel 50 EUR (z besedo; petdeset EUR!!!) grozi zapor do 7-h let zapora (z besedo; sedmih let!!!).

Kordežu pa do 8 let (z besedo osem let!!! Z vsemi "pripadajočimi" popusti - ve se kakšni so!)

No, sedaj pa sami presodite, v kaki pravni državi živimo?!?

Pa še tole; Edina oseba ženskega spola v Sloveniji, ki se mi čisto nič ne smili (ampak se mi dobesedno gabi) je Toušakova odurnost, ki s i ne zasluži trohice pomilovanja!!!

 

Tega deblinkota, ki se je (svoji vesti na ljubo, kakor mami in sorodnikom) predal organom pregona, pa pribijajo na križ in upam, da mu bo stala vsa Slovenija ob strani. Ampak - človek je storil kar je storil. In za to bo moral odgovrajati. Tudi to podpiram. Obenem pa je kot vidimo požel vso podporo ogoljufanega prebivalstva. Zakaj??

Samo zato, ker živijo tahaupt barabe na prostosti, kurje lopove in zmikavte rabljenih koles, pa zapirajo kot kriminalce.

Država je  na celi črti padla na izpitu!

 

V Sloveniji bo red šele, ko bodo v pravne okvire spravili PRAVOSODJE IN ZAKONODAJO!!! Bojim pa se, da na veliko žalost, tega mi ne bomo doživeli...

Škoda!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................ tajkuni in barbe brez obraza!!!

post-30265-0-80111600-1366531334_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil semering
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On govori da je pobral 650.000 €, vodje njegove firme pa da je zmanjkalo okoli 900.000 €, še pri krajah si hoče nekdo OMASTIT PRSTE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa ga ne podpiram... ker v mojih očeh je kraja kraja!

 

verjetno nihče od nas nebi bil zadovoljen, če bi mu čez noč zmanjkal avto, motor, itd. Verjetno tega osebka nebi hvalili in držali z njim, tako kot podpirajo Boruta... 

 

je res, da je gospod bil v stiski, vendar to ni način za reševanje težav... In ko je rekel, da ko enkrat začneš grabit ne moreš nehat??? :? če bi res hotel vzeti tisto kar mu je manjkalo nebi vzel toliko denarja ali pač?

 

kar se tiče razlike ukradenega denarja... težko si bo kdo omastil prste, ker zadeva po mojih informacijah ni zavarovana (katera zavarovalnica pa bi krila tak dogodek, ko ti zaposleni ukrade denar), če ne drugega, bodo dokazali šlamparijo, da so enega samega pustili v trezorju  :eek:

 

je pa lepo videti, da še obstajajo ljudje z vestjo, čeprav si je Borut v temu primeru zaprl vsa vrata (po vsej verjetnosti) in bo sedaj še v hujšem dreku kot je bil... žal, takšna je naša država...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je v naši državi vse narobe obrnjeno je dejstvo. Hilda dobi za resnično grozna in nedopustljiva dejanja 2 leti zapora, g. Borut pa... ah ni omembe vredno.

 

Zgodba je res žalostna. A če sem bila sama v še tako hudi finančni stiski, si nisem nikjer dovolila vzeti niti centa,

zaprosila sem za pomoč prijatelje, obstaja pa tudi veliko drugih pomoči, čeprav je prekleto težko zaprosit na Centru za socialno delo za finančno pomoč...Zato se strinjam s pajkico...Pa vest je vest!!! Sicer pa se v življenju vse tako obrne, da tudi sam kdaj kje pomagaš tistemu, ki kaj potrebuje....

 

Še vseeno pa mislim, da bi g. Borutu podjetje lahko oprostilo in mu pomagalo v njegovih težavah, ga vzelo nazaj v službo in to bi bila dobra gesta, ne pa da se zdaj dela cela drama v vrhu podjetja....

Človek je ....storil je napako, najbrž je delal celih 20 let vzorno... torej ni mu treba, da bo celo življenje linčan zaradi enega

zgrešenega dejanja.

 

tudi sayo dobra je tale... brez sramu, brez srca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi bankam, zavarovalnicam in tajkunom vzel vse kar imajo brez slabe vesti in bi srečno živel do konca svojih dni. Ne vem zakaj bi imel slabo vest krasti kradljivcem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte, vsi vemo kaj je prav in kaj je narobe! In tale Borut je definitivno naredil narobe!

In zakaj ga sedaj ljudje kujejo v "zvezde"??

 

Samo zaradi  skorumpirane NEpravne države, ker lahko eni legalno kradejo in se po vrhu vsega državljanom še smejejo v ksiht!! To pa je tisto, nad katerim bi se morala država zamisliti. - Pa se bo???

 

Zato pa g. Hriberška večina državljanov podpira. Kot pravijo, je bil zgleden uslužbenec Sintala. In zakaj se mu je naenkrat zrolalo??? Verjetno nekje tiči tehten razlog?! Verjetno si je v krizi v katero ga je potisnila sama država (koga pa ni, razen barab)??

Kot spremljamo zadevo, je Borut Hriberšek za rajo pravi junak! Kar naj bo! Upam, da se bodo odgovorni nad tem končno zamislili.

A nad čem??

Nad dvojnimi, če ne kar nad trojnimi merili našega pravosodja in bivših vlad.

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meni prinesel ta denar, bi mu dal vsak mesec 1200 € plače, zame je po eni strani kreten ker ta denar ni raje razdelil med pomoči potrebne, postal bi pravi ROBIN HOOD, pa še sedel bi manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo, da se tule oglasi nekdo, ki ima izkušnje z delom v Sintalu. Menim, da je pri njih nekaj hudo narobe, zelo zelo narobe !!!

 

Imam poznane v varovanju oseb-objektov in vem, da nimajo ravno mehke kože, pa niso ravno ponosni na delo. Veliko mi govorijo o izkoriščanju, prekomernih delavnikih, mobingu-šikaniranju, neplačanih nadurah.

 

Ja, včasih se je dalo izterjat marsikaj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meni prinesel ta denar, bi mu dal vsak mesec 1200 € plače, zame je po eni strani kreten ker ta denar ni raje razdelil med pomoči potrebne, postal bi pravi ROBIN HOOD, pa še sedel bi manj

 

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravna država? :lol:

Že zdavnaj so v pesmi spraševali "Ko umrla bo država".. pa je zdavnaj že!

 

Preden bo nova, če sploh kdaj bo (država za državljane!), bo obdobje zmede, zakona močnejšega in iznajdljivejšega.

Ta debelušček je le nekoliko čas prehiteval.

 

Ja, Dadi, sem hotel tudi jaz to malo na svetlo spravit, pa sem si premislil. Sedaj ko si napisal, lahko to le potrdim.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi način, kako to kdo pove je lahko mobing. 
In res je, da si delodajalci dovolijo vedno več, ker je ljudi pač strah za službo in na ta način požrej(m)o bistveno več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......tajkuni so izigrali tedanji sistem in zakone......na sodišču pa imajo dobre odvetnike, kateri ne dokazujejo njihove nedolžnosti, marveč napake v postopkih, katere ovržejo določene obtožbe. ( komplicirano )

Hriberšek pa ......ah tat. ( enostavno ) - ( pika ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meni prinesel ta denar, bi mu dal vsak mesec 1200 € plače, zame je po eni strani kreten ker ta denar ni raje razdelil med pomoči potrebne, postal bi pravi ROBIN HOOD, pa še sedel bi manj

Tako bi bilo pravilno

Sam bi na koncu tega ROBINA ustrelili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!