Skoči na vsebino

Borut Hriberšek


moto rider

Priporočene objave

Čudi me, da je ta pravzaprav politična tema pristala v kr' neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me, da je ta pravzaprav politična tema pristala v kr' neki.

Čudi me,da odpiraš-odpirate toliko političnih tem v motoforumu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater meni gre pa na k... tole nakladanje koliko je on bogi pa kaj jaz vem kaj še. 

On je lopov, kaj vam ni jasno?! L O P O V

 

Ukradel je denar in razna flancanja ter primerjave s Tovšakovo so neumne!

 

Ja, imamo v kurcu državo, ki ni pravna, ko elita ščiti krajo družbenega premoženja (NLB krediti na lepe oči) in potem naj jebejo v glavo z dokapitalizacijami. 

PRASCI!!

Da se mu je nekaj premaknilo ne ve nihče, samo on. In da, veliko in vedno več jih živi težko. Vse nas čaka sranje, tudi elita kmalu ne bo imela več kje vzet. 

 

Hodite na vstaje ali pijete kavice?

Upret se je treba a ta upor ne more biti samo ena vstaja kjer je 1000 ljudi, večina zaplankanih Slovenceljnev pa ždi v svoji dolini, v hrib obrnjena in misli, da mene pa to ne more doleteti. Revščina namreč. 

 

 

A tale Hriberšek je vseeno lopov!

Mater mi gre res na živce razna kvazi razumevanja z lopovom. 

 

Pa če sem še opravlijiv: je debel pras?&, ki sploh ne vem kako je možno, da je tak človek varnostnik?! Pišejo tudi, da je imel težave z hazardiranjem in je zato pobasal denar in kot je meni jasno, ga ni vrnil vsega (nekaj so ga pobrali aut. ali nem. policaji, nekaj ga je dal nazaj...) Ne vem...

 

Vi pa govorite o Robin Hoodu! Jao. Še sreča, da je imel Sintal denar zavarovan, ker če bi bil notri dnevni izkupiček vaše trgovine, lokala bi drugače jokcali!

 

Uprimo se pizdam elitističnim pa bo. Do takrat se pa trudite, da boste dober šef, da ne boste jebali sodelavcev, da boste plačevali davke in za to zahtevali kar vam pripada! 

 

Se vidimo na ulici, ker druge ne bo!

 

JAJCA JE TREBA IMET IN KAJ NAREDIT!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni jasno zakaj tega človeka naša država ne zaščiti, tako kot ščiti narko mafijo in ostale LOPOVE ki so okradli državo in državljane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ni jasno zakaj tega človeka naša država ne zaščiti, tako kot ščiti narko mafijo in ostale LOPOVE ki so okradli državo in državljane

 

Ker elita (kot jo ti zmotno opišeš naša država) nima nič od njega. Simpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!