Skoči na vsebino

gilera runner 07 letnik problem


jobers2

Priporočene objave

živjo jst bi neki vprašu ko sem lih tle
zadeva je sledeča:
imam runnerco sp50 2007/08 letnik in problem je sledeči ko se vozim mi žmigavci samo gorijo ne utripajo če je motor na mestu v prostem teku pa utripajo, potem naslednji problem je da ko se vozim dalj časa pod visokimi obrati mi začne v mašini nekaj ružit kot da bi blo kaj odšraufano.in pa seveda števec mi ne dela pravilno sem zamenjal polža pa ni v njem problem ne zapisuje mi realnih kilometrov npr. naredim 10 km zapiše mi jih 4km.
nekdo mi je enkrat rekel da je problem v števcu not nekakšni zobci al kaj saj ne vem kako se reče pa tudi mislim da mi kilometrov ne kaže prav ven so pobrane 2 blokade mislim da na kolektorju in potem tista cev na avspuhu. zdaj motor gre hitrejš obrati pa grejo max do 8300.
pa še nekaj ko grem v dolino nekaj časa mi obratilepo držijo 5000 in ko dam gas motor lepo potegne če se pa dlje časa peljem v dolino mi pa obrati padejo na 1000 in ko dam gas je tako kot da bi gas v prazno nabijal po 2 sekundah pa prešalta kaj bi blo vzrok za to?
hvala upam da nisem bil predolg skuterist.smilie.smilie1178962531.gif

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!