Skoči na vsebino

ALPE ADRIA 2013


crusty

Priporočene objave

Kako si to mislil pobral denar ob izhodi iz AC? sej ne bom pršu po AC ampak skos po navadni cesti :) Kočevje-Delnice...

Mišljeno je bilo tam nekje okoli "betonarne",sto metrov gor ali dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to, kaj te 40€ pomeni pri treningih v petek?

To je mišljeno za dirkače, ker je to prosti trening, ki ne spada v uradni del AA vikenda.

Tisto o € takoj z AC je bilo pa verjetno mišljeno, da vstopnino pobirajo že precej daleč od dirkališča (vsekakor bližje AC kot stezi).

Da bi bil na AA dirki organiziran kakšen uraden kamp dvomim, se bi pa po mojem mnenju dalo prespati desno od ceste, ki poteka od zagrebškega zavoja proti boxom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Se pravi da je za plačati samo tisto pred grobnikom? Ali še pol kaj točno tam pred pisto? Pa koliko je približno za plačat? Hvala.

Ne se obremenjevat zaradi tistih par €, vstopnina ni draga.  Dirkači, ki bi morali biti celo plačani, da nastopijo, če bi bil ta špil organiziran kot je treba, saj so glavne zvezde dogajanja, samo štartnine plačajo več kot desetkrat več, da o drugih stroških sploh ne govorim.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki imate it namen gledat, timing ne velja vec......prve dirke so sedaj v soboto popoldan, druge v nedeljo popoldan. Nic vec vse v nedeljo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prebiram rezultate. Bertec stara grca 1.29.992! Polomnjen Marko se hitrej.

mi pa ni cist jasn cas 1:34.852 Simona Sodnika. a niso to neka huda ekipa z urejenimi motorji celostno podobo, opremo in to? Crni in neo-oranzni motorji? A sm jez kej zamesal?

http://db.tt/X5tIGFqC

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh svaka čast slovencem dans! lahko bi se rekl da potrgal konkurenco. Zdej mi pa nej en razlož čist tko kako ma lahko Luka Dečko z R6 tak dober čas? Kaj je to tako dobro naštiman motor? vzmetenje,vilice,elektronika...? Seveda je tudi veliko o njem odvisno, linija itd. Al v čem je poanta da je tako noro hitr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blu tud v nedelo dol(vroče ku pes),naši se fajn pelejo,edin neki se govori okol neke kuhne v Jermanovi ekipi(je treba za avstrijce delata pa to),drgač pa fajn no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prebiram rezultate. Bertec stara grca 1.29.992! Polomnjen Marko se hitrej.

mi pa ni cist jasn cas 1:34.852 Simona Sodnika. a niso to neka huda ekipa z urejenimi motorji celostno podobo, opremo in to? Crni in neo-oranzni motorji? A sm jez kej zamesal?

http://db.tt/X5tIGFqC

Jaz pa za vsakomur, ki se poda v AA kapo dol :)Letos so bli kljub jebeni (€€€) situaciji novi člani, Ivan, Ines in 2 Simona. Tale ta drugi Sodnik, ni šel po rekord Grobnika, mogoče le po neko novo bolj resno izkušnjo, vozil je čase kot jih vozi običajno.................nekoč bo lahko rekel da je vozil AA kar za vse nas kekce ne velja!!

Želim, da bi bilo čim več takih potez, le to nekaj velja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal prebiram rezultate. Bertec stara grca 1.29.992! Polomnjen Marko se hitrej.

mi pa ni cist jasn cas 1:34.852 Simona Sodnika. a niso to neka huda ekipa z urejenimi motorji celostno podobo, opremo in to? Crni in neo-oranzni motorji? A sm jez kej zamesal?

http://db.tt/X5tIGFqC

Slovenski nacionalni sport FAUSIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa za vsakomur, ki se poda v AA kapo dol :) Letos so bli kljub jebeni (€€€) situaciji novi člani, Ivan, Ines in 2 Simona. Tale ta drugi Sodnik, ni šel po rekord Grobnika, mogoče le po neko novo bolj resno izkušnjo, vozil je čase kot jih vozi običajno.................nekoč bo lahko rekel da je vozil AA kar za vse nas kekce ne velja!!

Želim, da bi bilo čim več takih potez, le to nekaj velja!

a pol so to ti, pravi. Ja pac ni mi blo jasno. Ekipno zgledajo 1:29:00.

@600rrc: ne ne. To pa res ne. Moje moto ambicije so cist drugacne! In cist vsem privoscim tocno tisto kar si zelijo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol so to ti, pravi. Ja pac ni mi blo jasno. Ekipno zgledajo 1:29:00.

 

ma k.....jest mam tud nouga arafata v BMW MOTORSPORT pa tepih po mopedom vse  čist top :D .......pa sm šu še prej v pesek :P:D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeraj dol, sicer prepozno da bi kaj videl, sem pa slišal na veliko "OOOOPAAAAA" pa kupček flašk v luftu.

Se mi je zdelo da so morali naši nekaj pokazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma k.....jest mam tud nouga arafata v BMW MOTORSPORT pa tepih po mopedom vse  čist top :D .......pa sm šu še prej v pesek :P:D

Jaz zde grem na dirke se sam po boxsih pogledat, kok ma keri tim postiman , se pa kar hitr vidi kolk so hitr

V soboto in nedelo je definitivno bil najhitrejsi TIM BMW SIKORA, ni da ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zde grem na dirke se sam po boxsih pogledat, kok ma keri tim postiman , se pa kar hitr vidi kolk so hitr

V soboto in nedelo je definitivno bil najhitrejsi TIM BMW SIKORA, ni da ni

ja res je, tam je bil "doma" hitri FILLA, so s šleparjem in šotorom zasedl več placa k kakšen cirkus k pride v mesto  :D  :D  :D

Je vidu kdo kako je v soboto zadnji krog v lukno prehitu vodilnega Ercega? Še dons mi ni jasn kako je to izvedu.......po moje Ercegu tud ne  :P  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meklau in Camlek sta imela oba dneva hude boje v cilj, v soboto ga je dobil Camlek v nedeljo pa Meklau za 0.003 sec (posnetek) obakrat se je vidlo, da je Camlek do zadnjih krogov znucal gume na fertik, Meklau pa mel še mal pršparane, obakrat ga je ujel za 30m v zadnjem krogu :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Edgk-9Bg1iM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje neverjetne fotografske sposobnosti so v nedeljo zjutraj ujele tudi tole

 

Luka:

20130818100523.jpg

 

Marko:

20130818102901.jpg 20130818102940.jpg 20130818103035.jpg

 

Na nekaj slikah bi moral biti še berto, ampak so tolk slabe, da folka gor niti ne razloćim :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meklau in Camlek sta imela oba dneva hude boje v cilj, v soboto ga je dobil Camlek v nedeljo pa Meklau za 0.003 sec (posnetek) obakrat se je vidlo, da je Camlek do zadnjih krogov znucal gume na fertik, Meklau pa mel še mal pršparane, obakrat ga je ujel za 30m v zadnjem krogu :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Edgk-9Bg1iM

supr so ga dirkal :D tut kj Camlek Jermana prehitu je blo neki pomoje tut vedu ni kva gaj doletel haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na Slovaškem ta vikend poteka zadnja dirka za AA imajo "dvojni program" torej so bile že danes kvalifikacije in dirke, jutri vse ponovijo.

Slovenska zasedba je manjša nekatere so zvili €€, druge volja tretje žal poškodbe :(

 

Rezultati današnjega dne so tukaj:

http://www.alpeadriamotorcycleunion.com/roadracing/results_2013.php

 

Najbolj zanimiva je klasa stock1000 - "bmw cup" vsi udeleženci na bavarcu, ne vem ali je to že kdaj blo ali je to prvič?? Mogoče kdo ve?:D

Za vse katere bi jutri spremjali dirke je tukaj:

 

spored: http://slovakiaracing.sk/doku/Timetable_AA.pdf

live timing: http://www.sporttiming.sk/online/?show=results2

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!