Skoči na vsebino

Prepis vozila


redman

Priporočene objave

Kupil sem starejše kolo z motorjem (skuter). Z lastnikom sva podpisala kupoprodajno pogodbo, jaz sem vozilo prevzel, ter mu takoj plačal celotno kupnino. Dobila sva vsak svoj izvod kupoprodajne pogodbe in jaz še homologoacijski kartonček vozila. Ker je to bilo na nedeljo, ko ni kje naredit prepisa, sva se dogovorila, da greva med tednom naredit prepis. No, ko sva že bila zmenjena, da se dobiva za prepis me je javil da ne najde stare (s prejšnjim lastnikom) kupoprodajne pogodbe. Ker vozilo še ni bilo registrirano se ne da ugotovit preko stare prometne kdo je prvotni lastnik vozila. Ker pa je šel tudi Trgoavto v stečaj, še zdaj ni dobil podatkov kdo je lastnik, da se lahko z njim uredi prepis. Ker je 15 dni mimo (čas od podpisa kupoprodajne pogodbe, v katerem je potrebno opraviti prepis), in ker dvomim v uspešnost ureditve prepisa, me zanima kaj lahko jaz kot kupec naredim? Naj omenim še, da je z mano bil prijatelj, ki je priča podpisu pogodbe, prevzemu vozila in plačilu. 

 

Ja vem, da sem si sam kriv, ker nisem preveril tudi kupoprodajno pogodbo pred prevzemom/plačilom. Skuter ni ukraden (ni ga na seznamu ukradenih vozil na policiji). Zanima me samo kaj se da v takem primeru storiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redman.... v odgovor boš dobil 4 linke, potem pa bo naredilo....

 

 

KLONK :P

 

sam še Kmeta in Cufo počakaj  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redman.... v odgovor boš dobil 4 linke, potem pa bo naredilo....

 

 

KLONK :P

 

sam še Kmeta in Cufo počakaj  :grim

Čak ,da se cufa zbudi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!