Skoči na vsebino

Hilda Tovšak


sayo

Priporočene objave

V naši republiki spet nova afera, Hilda jim je ušla :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka mafijska deželca smo... Jao... Zdej mi je pa že smešno. Priznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni pobegnila, samo na mal daljši dopust je odpotovala :kva2: . Sej hodimo vsi na dopuste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj znanec jo je videl v soboto v zupančičevi jami ko vstopa v avto z diplomatskimi tablicami, po moje posredovanje M. pogorevca ki je pripadnik Opus dei

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa recem da je hilda moja vzornica... pokradla je skup z politiki vse kar je mogla, ne sam ona... Zdaj pa je sla, cez nekaj caso bomo slisali o njej se kaj, ampak medijski linc se je koncal ! Z tem tudi nas linc do nje, nej uziva krejkoli ze je !

 

Je pa to ziv dokaz da pri nam delujejo samo €, kaksen pravosodni sistem, kaka politika, kaka policija... dejte no mir, ce mas 10€ v zepo ti jih bodo vzeli, ce jih imas pa 500, bos pa mogoce ze nekje visje ! Ali pa 2 metra pod zemljo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa recem da je hilda moja vzornica... pokradla je skup z politiki vse kar je mogla, ne sam ona... Zdaj pa je sla, cez nekaj caso bomo slisali o njej se kaj, ampak medijski linc se je koncal ! Z tem tudi nas linc do nje, nej uziva krejkoli ze je !

 

Je pa to ziv dokaz da pri nam delujejo samo €, kaksen pravosodni sistem, kaka politika, kaka policija... dejte no mir, ce mas 10€ v zepo ti jih bodo vzeli, ce jih imas pa 500, bos pa mogoce ze nekje visje ! Ali pa 2 metra pod zemljo !

Dokler bo pri nas zakoreninjena taka BALKANSKA MISELNOST ala SNAĐI SE bo naša država v PIZ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki so se znasli, imajo veliko, mi pa smo kaj ze ?... Zato se znajdi, in pojdi... le skoda je v tem primeru hilde, da so nastradali nedolzni delavci, ki so delali za drobiz ! Tudi sam sem bil v taki situaciji, zato vem na cem je storija !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3cf97e7095fe91f6a8ab937249fe2fbd_zpsd38b

;)

Popravljeno . Popravil gift
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni jim ušla,namerno so jo izpustili,da ne bi kakšnega politika namočla.....

Se popolnoma strrinjam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

hildagrenajug.jpg

 

Ja babica gre na jug! :)   Ma HILDA mislim prau da ne,ker če jo dolej dobijo bivši delavci Vegrada....  :bum:    :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja babica gre na jug! :)   Ma HILDA mislim prau da ne,ker če jo dolej dobijo bivši delavci Vegrada....  :bum:    :grim :grim :grim

 

Ma kaj...usrali se bojo.  So imeli lepo priliko, ko jih je nategnila z denarjem, ki so ga zbirali za družino umrlega sodelavca. Sedela je v svoji pisarni, dajala intervuje (lagala v kamero) delavci (predvsem "radnici) so pa  kadili svojo  Moravo pa Drino na parkingu...zgledal so...tako..majčkeni....nepomembni..nule.

In ni mi jasno, da se ni našel Bosanc, da gre gor  v 4. štuk, odpre okno in sproba, če tudi njej Red Bull da krila.....

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj...usrali se bojo.  So imeli lepo priliko, ko jih je nategnila z denarjem, ki so ga zbirali za družino umrlega sodelavca. Sedela je v svoji pisarni, dajala intervuje (lagala v kamero) delavci (predvsem "radnici) so pa  kadili svojo  Moravo pa Drino na parkingu...zgledal so...tako..majčkeni....nepomembni..nule.

In ni mi jasno, da se ni našel Bosanc, da gre gor  v 4. štuk, odpre okno in sproba, če tudi njej Red Bull da krila.....

Sej ti dam za prav! Sam kaj bi se potem zgodilo z Bosancem.......odgovarjal bi pred sodiščem kot za človeka,pa vemo da to ni :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vem kje je!!!

Jaz tudi . . . . . .  Slovenija šume!!!!    :evilgrin:   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vem kje je!!!

 

 

jaz tud

 

 

Jaz tudi . . . . . .  Slovenija šume!!!!    :evilgrin:   :P 

 

 

 

ne smem povedat, 100.000€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je res, sam vsejen...

Če koga zanima kje je:
Ob 14.30 po UTC je pristala v Nairobiju, redni let Frankfurt - Nairobi z Lufthanso. Na letališču jo je pričakala sestra z družino. Poletela je včeraj ob 18.30, planiran let z B 757-200, cena za ekonomski razred 2921€. FRA-NBO via Johanesburg. In vsak bedak ve, da take karte ne dobiš kar na šalterju, ko slučajno prideš tja, torej je bilo vse splanirano vnaprej. In kakor vidim podatke z Jomo Kenyatta International Airport, jo je pričakalo toplo sončno vreme 24 stopinj C.

Vsa čast našemu gnilemu pravosodju!"

Popravljeno . Popravil Kölm
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  Dobr, pa vi res mislite, da so trije ( 3 ) loleki, hilda, zidarček in černi, res lahko sami samcati raz :pos:  celotno Slovensko gradbeno operativo?

 

:eek: Roka - roko umije, in tako je tudi tu.

 

:whistle: Lepo so jo umaknili in tako zaščitili svoje v preteklosti prejete "prilive". :wacko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilda, Die weiße Massai :P

Res zabavna risanka. Tovsakovi dam prav, in ji pobega ne zamerim. Ce tak pravnomocno obsojen, ociten in opprtunisticen izmecek spustis iz pripora res ne smes racunat da bo doma ostala zarad zakonov ali celo vesti.

In seveda, nihce ni nic kriv, vse je bilo izvedeno po crki zakona. Drugace sploh ni bilo mozno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!