Skoči na vsebino

Fireblade,R1,Ninja 9,GSX-R 1000,Duc 999


Ice

Priporočene objave

CBR pa, hmm, mercedes po kakovosti izdelave :)

Tuki si pa zlo v temo brcnil.........poglej kaj je nardila Gregsova CBR

...kaj pa je naredila :huh: , sem iskal na forumu pa nism našel, prosim za link če je že blo povedan

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj je potem z ninjo 9 letnik 94 pa generalko, se splača kupit al ne? (glej 2 posta višje). A je morda bolje cbr 900 rr letnik 95 pa z mašino letnik 99 z (menda 12.000km)? kaj bi bilo bolje? V prid cbr govori predvsem manjša teža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalke na mašinah, ker je raztrgalo "original" mašino je zdaj novejša gor.........PODRTIJE!

Imate preveč denarja? Dajte ga raje meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalke na mašinah, ker je raztrgalo "original" mašino je zdaj novejša gor.........PODRTIJE!

ampak še vseeno boljše kot pa nekatere stare, ki pa nikoli ne veš, kdaj bodo spustile dušo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalke na mašinah, ker je raztrgalo "original" mašino je zdaj novejša gor.........PODRTIJE!

ampak še vseeno boljše kot pa nekatere stare, ki pa nikoli ne veš, kdaj bodo spustile dušo.

...pol pa kup :D ...ma nevem no jaz se sigurno nebi obračal za takšnimi "motorji", a nebi raj mal 600 klaso za okol miljona pogledal, pa če ti živci zdržijo počak do konc avgusta, bo ponudba večja in cene nižje

lp in veliko sreče pri nakupu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj je potem z ninjo 9 letnik 94 pa generalko, se splača kupit al ne? (glej 2 posta višje). A je morda bolje cbr 900 rr letnik 95 pa z mašino letnik 99 z (menda 12.000km)? kaj bi bilo bolje? V prid cbr govori predvsem manjša teža.

Aleron malo manj kompliciraj....daj roke stran od generalk....vbij si v glavo da je mogoče 5% takih motorjev, ki so letnik 94 in imajo pod 30ksit kilometrov...če pa že so... jih živ bog ne bo prodal...ampak se bo raje vozil...če se bodo prodali se bodo prodali med kolegi in prijatelji...generalka pri mal čez 40ksit...motor je bil gonjen do podna..podrtijaaaa..motor so spravli skupaj glih tolk da pelje..noben ne bo vložil vanj strošek prave generalke in ga nato po 200 jurjih stroška prodal..postavi se v vlogo prodajalca in ti bo malce več jasno...tko da pozabi že na takšne in podobne iluzije....iščeš prvi motor...roke stran od devetsokubičnikov..če se hočeš učit s čim manj napakami in manjšimi stroški, ti so tehnično zlo zahtevni za vozit....če želiš biti šminker z močnim motorjem..od kafiča do kafiča..potem je 900 al pa 1100 al pa haya-busa-mortale...itak je vseeno..ampak, ko se boš odpeljal za kako "umirjeno" šestotko z "nežnimi" stotimi konjički pod ritjo..ali pa po kratkih ovinkih za kakšnim er-5...in če oba vsaj kolikor tokliko normalno obvladata motorje...se boš zadaj skipal..al pa po ravnini pred njimi potegnil in pred njimi v ovinkih skipal....ko se boš hotel "dokazati" kok, ti obvladaš svojo 900...no zgodba je po kakih vsaj šestih sezonah,če preživiš seveda in če maš kej občutka za motor, lahko popolnoma drugačna...skratka vprašanje je...ZA KAJ HOČEŠ MOTOR? Za šminkirat...al za vožnjo in uživanje v učenju in kasneje v obvladovanju motorja....poglej za kakšnim er-5, al pa GPZ, al pa kako CBR 600F maksimalno....kar se tiče moči agregata !

MISLIM DA TI JE MARSIKDO TO ŽE STOKRAT POJASNIL...DAJ PREBERI KAR SEM NAPISAL ŠE ENKRAT..IN...ŠE ENKRAT..IN ŠE ENKRAT....zraven razmišljaj kaj piše...Če se kdo ne strinja s tem kar je napisano...........naj prosim TEHTNO ARGUMENTIRA !!!!!!

Popravljeno . Popravil Gianni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej gianni, kje sem napisal letnik 94 in 30k km? Mi je popolnoma jasno kako je s tem, pa povprečje 7k na leto in to. Jest sem napisal da vem za enega z novejšim agregatom (letnik 99 pa 12k km - a je tko nemogoče?!). Drugače tisti, na katerem je bla narejena generalka jih ma pa nekaj okoli 43k. Pa včeraj sem se imel priložnost prepričat na lastne oči kako je z njim. Na zunaj je tipi -topi za letnik 94, glede mašine pa tako - mi je pokazal račune generalke in vseh delov ki so bili zamenjani. Stroški (kar sem na hitro seštel tisto je blo nekje 350k sit). Prodaja pa menda zaradi problemov doma. Ok, sej tu se nikoli ne ve, ampak meni je deloval kot človek, ki je motor zelo pazil (drugače ga sploh zrihtal nebi tako kot ga je). Načeloma pa tudi meni ni všeč, da je bila narejena generalka. Samo še vedno pravim, bolje da imaš črno na belem, kaj je bilo narejeno in veš, da je zdej tako kot mora bit, kot pa kupiš mačka v žaklju in UPAŠ, da generalke ne bo treba tebi delat.

Aja drugače pa ne kupujem prvega motorja. Ok, ne vem a šteješ 125ccm za motor ali ne :) Pa čisto jasno mi je, da z 900ccm ni hecov, sicer smo pa vse to že neštetokrat predebatirali, tko da nima smisla več, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalke na mašinah, ker je raztrgalo "original" mašino je zdaj novejša gor.........PODRTIJE!

ampak še vseeno boljše kot pa nekatere stare, ki pa nikoli ne veš, kdaj bodo spustile dušo.

...pol pa kup :D ...ma nevem no jaz se sigurno nebi obračal za takšnimi "motorji", a nebi raj mal 600 klaso za okol miljona pogledal, pa če ti živci zdržijo počak do konc avgusta, bo ponudba večja in cene nižje

lp in veliko sreče pri nakupu :)

Aja drugače pa ne kupujem prvega motorja. Ok, ne vem a šteješ 125ccm za motor ali ne  Pa čisto jasno mi je, da z 900ccm ni hecov, sicer smo pa vse to že neštetokrat predebatirali, tko da nima smisla več, kajne?

A 600 klasa je pa neprimerna zate ?

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, zakaj vprašaš?

Za 900k po logiki dobiš mlajšo in bolj ohranjeno 600tko od 900tke(...če te ne nategnejo), pri 600tkami so stroški vzdrževanja načeloma cenejši(...če te ne nategnejo), registracija je 30k cenejša, 600 se MENI zdi bolj primerna (lažja, okretnejša in tudi dva lahko zelo daleč popelje),... se mi zdi da imaš zelo omejen buđet za motor tako da dobro razmisli

lp pero :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero, v svetu denarja in ekonomije ni logike. Tu je le zakon ponudbe in povpraševanja. 600 ccm naj bi bili cenejši ja. Ampak zelo velikokrat niso. Tko da... Sicer pa načeloma itak iščem 600, ampak se preprosto ne dobi nič pametnega za ta denar. Sta se pa pojavila tista dva omenjena motorja, ampak eden je tako ali tako prodan (pred nosom :angry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eden je tako ali tako prodan (pred nosom :angry: )

...ne sekiri se, morda pa sploh neveš kakšno srečo si imel da ga nisi kupil, ampak razen če kupca ne poznaš tega ne boš nikol vedu ;) motorjev po pa zdej vsak dan več v oglasih in z potrpežljivostjo boš najboljš skoz pršou.

Lp :)

PS:Sporoč pol kakšno zverco si kupil :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:Sporoč pol kakšno zverco si kupil :ph34r:

zaarana honda cbr 900rr. Prodajalec gre jutri na morje (ne z motorjem), vrne se čez 14 dni, takrat jo kupim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj je potem z ninjo 9 letnik 94 pa generalko, se splača kupit al ne? (glej 2 

Aleron malo manj kompliciraj....daj roke stran od generalk....vbij si v glavo da je mogoče 5% takih ...poglej za kakšnim er-5, al pa GPZ, al pa kako CBR 600F maksimalno....kar se tiče moči agregata !

Zelo jedrnato povzeto vse kar se da napisat o tem. Si bom dal v bookmarke, da bom naslednjih 100x ko se bodo odpirala taka vprasanja samo napopal link. Res fajn.

Aja pa btw Aleron: poznamo tudi ljudi, ki imajo z SS letnikom 99 vec kot 50.000 km. Teh 12000 se mi zdi rahlo nerealnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave, sem upošteval to, dal stran roke od generalk in motorjev z drugimi agregati. Ta zaarana honda ni ista kot tista z drugim agregatom.

Ta je po besedah prodajalca in tudi po izgledu še originalna. Bom poročal kako se kaj obnaša, ko jo dobim. Do takrat pa treba čakat 14 dni (upam, da ne še več) :unsure:

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...upam da se na morju ne premisli... ;)

jest tut.

VSO SRECO! Ti privoscim. Fireblade, njam, njam.

Drugac pa ljudsko izrocilo pravi, da se ara povrne trikratno ce se prodajalec premisli, tko da ni panike, bos mel pa vec denarja, ne :)

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :lol: ... z aro je šel na morje ;) ...dej če maš možnost pol ko ga boš dubu mal posliki pa postej, lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Primerjava česa? Fante, kupi tisto ki ti je lepše, vse je tam tam... Neke drastične razlike med japanezerji ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!