Skoči na vsebino

Stroški za bencin


Priporočene objave

Sem se vceraj nekaj igral po svojih osebnih financah.. in ugotovil, da sem meseca decembra zapravil za becin nekaj drobiza cez 67.000 SIT. :shocked!: (no, saj posteno povedanoo, sem se tudi za sluzbo fijakal okoli). Ampak to ni vazno, vazno je, da sem podrl svoj osebni rekord za bencin...

Je se kje kaksen tak?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, od bencina vsaj nekej maš (no ja, al pa tud ne :) ), mene nekajkrat letno tolk pride (mesečna) družinska telefonjada :evil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški za bencin veliki ampak k pa vidm vaše se mi pa kar mal nasmeje in grem svojga cliota božat!! :D :lol: :o :wink: :shock:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški za gorivo za leto 2002:

avto - 257.000 SIT

motor - 215.000 SIT

rekordni mesec Maj:

Motor - 65.000 SIT

Avto - 22.000 SIT

ajajaj ... boli glava :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizl

5 jurjov na mesec, mini poraba

gre večina v moped, ko sezona je prava

pa, a ne plača služba kilometrine 5+ sit/km...če ja, kaj je težava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehe... ja, saj dobim kar precej nazaj... ampak vseeno... gre samo za to, da vidimo, kdo je z lastnim avtom skuril veliko... pa cetudi za potrebe sluzbe... :wink: Po Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroški za bencin veliki ampak k pa vidm vaše se mi pa kar mal nasmeje in grem svojga cliota božat!! :D  :lol:  :o  :wink:  :shock:  

Ciao,by Pero

Da ne boš mislil, da Gregsov novi način vožnje ne-vem-koliko-več pokuri z Alfo kot ti s Cliotom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojčas, ko sem živu en let na Gorenjskem, mesečno s pižojem 2.0 nabijal cca. 90 kSIT... Vsak dan v Ljubljano pa nazaj, vsaj enkrat, pa tut šparal ga nisem - hmm, zmer po stari cesti v tretji, ali pa po avtocesti gas do konca pa vrtinec v tanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojčas, ko sem živu en let na Gorenjskem, mesečno s pižojem 2.0 nabijal cca. 90 kSIT... Vsak dan v Ljubljano pa nazaj, vsaj enkrat, pa tut šparal ga nisem - hmm, zmer po stari cesti v tretji, ali pa po avtocesti gas do konca pa vrtinec v tanku.

Symru, a to je tisti "super ohranje peugeot 206", "prodajam nujno" itd... ?? :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm za bencin zapravim ogromno, še posebaj takrat ko imam službene avte ali motorje ampak ni panike ker ne plačam :twisted: . je pa hudo ko računam koliko mi gre iz mojega žepa vseeno :evil: :x :?

drugače pa povprečno verjetno 30 k sit mesečno 70% motor, 30% avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, a to je tisti "super ohranje peugeot 206", "prodajam nujno" itd... ??    :shock:  :shock:

Ja :) Pa saj je bil res v super stanju :). No, mogoče sem res malo pretiraval pri zgornjem bencinskem opisu :oops:

Stvar je res žrla 10-12 litrov poleti, pa ene 12-15 litrov pozimi... Jaoooo, grozljivka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od julija 99- do januarja 2000 sem imel računov za benz preko 300.000; Pa sploh še motorja nisem imel takrat! :shock: Je pa res da je šlo večino tega denarja za službene potrebe Lj-bled vsak dan ki pa sem ga seveda na koncu tud nazaj dobil! Še malo več!

Sicer pa povpračno tam okoli 300.000 na leto! No zadnje pol leta pa najbrž tud to leto pa 0 sit! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa povpračno tam okoli 300.000 na leto! No zadnje pol leta pa najbrž tud to leto pa 0 sit! :cry:

Bos pa mal vec lahko vlagu v ksne vzajemne sklade $$$$$ :wink: :shock: :D 8) :D :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji stroški:

nafte za cca 45k SIT/mesec (C5);

bencin (motor VN 800) v sezoni za cca 14k SIT/mesec.

Aprila 02 zamenjal Xantio (2,0 16v) za C5 (2,0 HDI) in bom letno prihranil cca 250k SIT (za 40k km/leto).

Vseeno pričakujem kakšno Petrolovo priznanje (vsaj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše je bilo lansko poletje, ko sem bila z avtom 1 krat na mesec na pumpi (okrog 8.000 sit), z motorjem pa praktično vsak dan (okrog 3.000 sit)

Zdaj si pa zračunajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pred leti sem se sesteval porabo. Pa me je nekega dne en moder Petrolas vprasal, ce mi bo kdo dnar nazaj dal. :shock: :shock: .........nope.... Od takrat se samo cirka spremljam.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše je bilo lansko poletje, ko sem bila z avtom 1 krat na mesec na pumpi (okrog 8.000 sit), z motorjem pa praktično vsak dan (okrog 3.000 sit)

Zdaj si pa zračunajte.

Macica, tak mimo grede. Nimas luknje v tanku na motorju?? :D

lp DTW :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica, tak mimo grede. Nimas luknje v tanku na motorju?? :D  

lp DTW :wink:

Nope, ampak mislim, da število lani prevoženih kilometrov pove dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu! Zaenkrat mi še ni treba gledat na porabo ker avto tko ali tko tankam v firmi. Mi šef da gratis nafto. Komaj čakam da bo honda naredila en tap rav motor na dizel pogon potem se pa znebim še tega stroška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš mislil, da Gregsov novi način vožnje ne-vem-koliko-več pokuri z Alfo kot ti s Cliotom...

Ja ja ja... Noise, ja... 8) 8) 8)

Lepo povedano... Clio je zelo blizu.. .se malo, pa bo Alfica pojedla manj kot clio... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba za oba avta skupaj cca 50.000/mesec, če ni poletje, ko hodimo ob vikendih na morje. Poraba motorja pa mi ni znana, ker je tankanje bencina v motor izključno Maticova domena :D (jaz ga namreč samo kdaj popeljem na sprehod). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali vas nič ne skrbijo stroški za gorivo v letošnji sezoni ? Vse več virov napoveduje zviševanje cene bencina. No saj Tone se bo trudil samo, če pa cena na svetovnem trgu preveč naraste, bo pa tudi njemu sapa pošla.

Jaz sem iz tega razloga in še nekaj drugih sklenil, da motorja letos sploh ne registriram oz. ga celo prodam (95% - odločen). :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali vas nič ne skrbijo stroški za gorivo v letošnji sezoni ? Vse več virov napoveduje zviševanje cene bencina. No saj Tone se bo trudil samo, če pa cena na svetovnem trgu preveč naraste, bo pa tudi njemu sapa pošla.

Jaz sem iz tega razloga in še nekaj drugih sklenil, da motorja letos sploh ne registriram oz. ga celo prodam (95% - odločen). :(

Si boš takoj premislo ,ko bo sonce posvetlo bol močno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!