Skoči na vsebino

Priporočene objave

Mene pa zanima ena zadeva za kero mi je pravzaprav mal vseen me pa mot ker če neki ne vem me žre dokler ne zbrskam odgovora. Trenutno imam samo enega prijatelja. Prošnjo mi je poslal on in ko sem jo potrdil se je on pojavil pri meni in jaz pri njemu kot prijatelj. Nekaj časa pred tem mi je poslal prošnjo tudi mihaGS in po potrditvi sem viden kot prijatelj jaz pri njemu on pri meni pa ne?! Zakaj je temu tako? Aja pa a se da kje nastavit da dobiš obvestilo ko kdo od tvojih prijateljev kaj objavi na forumu?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Še en mehkč pa se more ku*čit virtualno ... cccccccccc fantje kdaj vas bo izučilo da ti motor ne da velzga pa trdga :nono:

 

Poleg tega ne zbiram prjatle ozkogledno tako kot nekateri. Zaradi mene lahko moj prjatu vozi tudi skiro. Ah-ja enim pač ni pomoči ...

 

PS: verjetno bosta zadnja 2 posta ponovno odstranjena tako kot prejšnji. Pravzaprav me to ne moti in bi celo prosil če pobriše admin kar celo temo ker očitno nima smisla. Odgovora očitno ne bom dobil, tema pa samo zbuja  BV provokacije.

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glej:

 

To tvoje vprašanje zahteva odgovor admina... če je zbrisal prejšnje dva odgovora... in ne napisal svojega tebi v pomoč.... se je zamislit nad adminom.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glej:

 

To tvoje vprašanje zahteva odgovor admina... če je zbrisal prejšnje dva odgovora... in ne napisal svojega tebi v pomoč.... se je zamislit nad adminom.....

:grim

 

aja sej moj je velik pa trd drugač, pa skiro je tud zakon_gre  v dolino še zmeri hitrejš in adrenalinsko je večji užitek kot pa vožnja s skuterčkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še en mehkč pa se more ku*čit virtualno ... cccccccccc fantje kdaj vas bo izučilo da ti motor ne da velzga pa trdga :nono:

 

Poleg tega ne zbiram prjatle ozkogledno tako kot nekateri. Zaradi mene lahko moj prjatu vozi tudi skiro. Ah-ja enim pač ni pomoči ...

 

PS: verjetno bosta zadnja 2 posta ponovno odstranjena tako kot prejšnji. Pravzaprav me to ne moti in bi celo prosil če pobriše admin kar celo temo ker očitno nima smisla. Odgovora očitno ne bom dobil, tema pa samo zbuja  BV provokacije.

 

lokos, dej se mal sprosti, odpni kravato... da te nau razgnal slučajn  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah daleč od tega. Bo prej večino motoristov razgnal k so obremenjeni z nami. V vsaki temi najdejo nekaj antiskuterističnega. BMK važn da jaz uživam na svojem MOTORJU :yea1: , drugi se pa obremenjujejo s tem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah daleč od tega. Bo prej večino motoristov razgnal k so obremenjeni z nami. V vsaki temi najdejo nekaj antiskuterističnega. BMK važn da jaz uživam na svojem MOTORJU :yea1: , drugi se pa obremenjujejo s tem :yea2:

 

jst mislim da prou nihče ni obremenjen z vami...nekateri vemo, da gre tukaj na MS zgolj za hec zadeva... v realnosti je malo drugače... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!