Skoči na vsebino

Kupujem skuter pa nevem kaj vzet,please HELP


Type-RS

Priporočene objave

Ja enega poznam, ko ma novega Aeroxa pa mu leti preko 80, tistih, ki so začrtani na tachotu. Nekaj je fantaziral, da bo iz nemčije prineso podlago do 120km/h. In potem svizec zavije čokolado v folijo...

ja sej tote podlage si lahk potegneš iz neta in sprintaš, maš tega puno na nemških straneh

mam eno podlago ki je do 160 km/h

tak da to ni problem, če koga moti da je pač do 80km/h naret originalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, fajn bi blo

samo jaz mam take podlage ki so skenirane od originalne in majo črtice 140, 160, tam naprej od 120

tak da so vreje narete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej men ni tok blem glede stevca..je pa fajn ce bi se dobla kaka podlaga vsej se do 100-120..

Tk da zdej se bom odlocu za Aeroxa alpa SF2..bomo vidl..neki bo padl :>

SF2 je lepsi, aerox ma boljse zavore, SF je bolj udobn, aerox ma prec dobro masino..tezka odlocitev..jest bi mel kr oba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli boš kupo bo vredu. Če zdaj nisi neki divjak pa ne polagaš vsakega ovinka do štenderja ni problema. Neboš vedu razlike. Jas sn se tudi med tema dvema odločal, ko sem izbiral skuter. Aja, pa SF ma eno ultra dobro luč spredaj, ki deluje ful xenonsko. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj delajo novega, kao naslednika SF - Jet Force, o katerem je razlagal že jrk0. 125ccm z 15km in kompresorjem? Njam njam. Evolucija pač. Mogoče bo pa drugo leto Peugeot počival v moji garaži. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz tudi sanjam o 70cc in primarnih zobnikih in o hitrosti prek 100km/h

sej če bi majka in foter to pusla sploh nebi bil problem, samo kaj če je cela familija proti motorom :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče da gre Aerox 80 jaz zanikam.

Mi ni so 120 pa mi upam da bo so :lol: :lol: , hocem povedat sem mel blokade vuni pa Polini Funky pa mi je stevec čez 80 zabilo.

LP _Aerox_ rulezzz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jaz tudi sanjam o 70cc in primarnih zobnikih in o hitrosti prek 100km/h

sej če bi majka in foter to pusla sploh nebi bil problem, samo kaj če je cela familija proti motorom :( :( :(

Ja to tut men težijo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja koncn sm comp. usposobu nazaj in morm rect,da sem se odlocu za Gilero Runner in to 180cm3,jo mam moznost dobit po ugodni ceni pa 2002 l je...tko,da bo kr gilerca 180 vrjetn moj skutrcek. :lol: 8)

Kdo ve kej vec o tem mopedu,slabosti,dobre stvari...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cheap skuter, ki pa da zlo velik od sebe. Odblokiraj ker je menda sam ena blokada not, k jo lahk sam doma vn daš. Pa bo šol lepih 140-150km/h. Lega je boljša kot na 50ccm, ker ti ni treba tok ganjat po gasu in se lohk bolj umirjeno peleš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dobra odločitev. Sem ga mel na testni vožnji in se mi je kar dopadu. Sploh zato, ker je dokaj energičen skuter (moti me samo okvir in zastarela oblika), po ovinkih je prava igračka (čeprav se upira, ko ga hočeš nagnit in sili nazaj v svojo prvotno lego), pri prehitevanju tudi. Poraba je okol 5 litrov pri nažiganju, pri bolj umirjeni vožnji pa okol 3-4. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda da je energičen skutere če ma 180 kubov

to bi jaz tudi mel, hehe

na ptuji jih ma par tote 180-te, to jih vidiš več na zadni koli kot na prednji

pa tak čist btw, kolega se je razsipo s taki 180-ke runerce pri hitrosti malo prek 100km/h, no baje je bla taka hitrost, in sicer tako da je nekak prišo na rob pločnika in ga je vrglo, na srečo mu nix ni blo, no še zaj ma malo odgrnine, drugo pa nix :) to pa se je zgodlo med jesenskimi počitnicami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal,da se na servisih ZELO čaka na servis in POSEBEJ za rez. dele in,da je folk,ki je moral čakati po cca 2meseca skoraj dobival živčne zlome...

Kok se pa to kej kvari taka Gilerca 180ccm?

Kok ma končno 180 kubična gilera,eni pravijo 130,drugi pa 140-150kmh,ma kdo tak skuter ali pa se je ze peljal z njim (brez blokad)in ve kok naj bi ta skuto šu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zanima me če je mozno dobit stransko tačko za GRunner 180 in kok kej košta,ker nism še nikjer vidu da jo prodajajo za tak motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem to da bi mogu met okol 9 sekund od 0 do 100.

Kok se kvar je pa več al manj odvisno od tega kako se z njim vozi (npr. hladnga tiščat), po moje pa vsekakor manj kot se kvarjo 50ccm, ker mašina ne trpi preveč.

Če je pa 4T pol pa sploh nebi smel bit problema.

Če pa si želiš motor za kaj več kot za vožnjo po mestu (mal pult med ovinke) pa bi raje izbral 125 SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal,da se na servisih ZELO čaka na servis in POSEBEJ za rez. dele in,da je folk,ki je moral čakati po cca 2meseca skoraj dobival živčne zlome...

Kok se pa to kej kvari taka Gilerca 180ccm?

Kok ma končno 180 kubična gilera,eni pravijo 130,drugi pa 140-150kmh,ma kdo tak skuter ali pa se je ze peljal z njim (brez blokad)in ve kok naj bi ta skuto šu?

Po ravnini je šou okol 130km/h, čeprav bojda gre 120km/h. Gilerini cajgeri pač. Je pa zelo priročna tista šipca spredaj, ker dejansko opravlja svojo funkcijo. Pri "130km/h" je že tak veter, da ti čelada opleta sem in tja. Tudi pospeški so zelo dobri, čeprav se do 30-40 ne čudijo tako močno. Pol pa je, kot da bi ekspodiral. Končno maš takoj noter. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

valda da te pr takem speede malo veter zajebavle

treba par ciklov nabasat na sprednje vilce!! :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta od Aeroxa je bolj boga. Sicer pa pri 120km/h se moraš skrivat za armaturko, če sploh hočeš, da tolko gre. Pri Aeroxu seveda. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj pol ležiš na sedežu al si tolk sklonjen

navadno ko se skrivam za armaturko sn tak hudo sklonjen :)

sn pa tudi že probal ležat na sedežu, no saj v bistvu mi je uspelo se enih 50m pelat, te pa sn že skoro zapelo v en grabn in tudi moje jajce so me že začele bolet in sn se mogo dat nazaj v normaln položaj, hehe :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!