Skoči na vsebino

Čestitke kar tako


Priporočene objave

Motoradirkarji so nam splošne čestitke razdelili na čestitke za nabijanje postov in na čestitke za RD. Kaj pa vse ostale? Evo vam jih na!

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vse najlepše čestitke in občudovanje Miranu Stanovniku ob njegovi vrnitvi domov, njegovih uspehih in želje za čimprejšnje okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam škoda, k naujo doug.

(Že radirke špičjo)  :roll:

Hja, je pa res, da je HHV kr optimisticno tole nastavu :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam škoda, k naujo doug.

(Že radirke špičjo) :roll:

Hja, je pa res, da je HHV kr optimisticno tole nastavu :idea: :arrow: :D

Ne se sekirat Max. Saj to je K'r neki.

Sicer sem pa to naredil samo zato, da tudi jaz kakšno čestitko dobim. :wink: :lol:

Hvala Klimbra hvala! Lahko pa čestitaš še mojim sotovarišem jagrom, da jim nisem šrota v riti nasul, ko so mi merjasca zafural. Je šel fant potem v sosednje lovišče in je vprašanje kdaj bom imel spet tako priliko. Lahko da nikoli več. :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam škoda, k naujo doug.

(Že radirke špičjo) :roll:

Hja, je pa res, da je HHV kr optimisticno tole nastavu :idea: :arrow: :D

Ne se sekirat Max. Saj to je K'r neki.

Sicer sem pa to naredil samo zato, da tudi jaz kakšno čestitko dobim. :wink: :lol:

Hvala Klimbra hvala! Lahko pa čestitaš še mojim sotovarišem jagrom, da jim nisem šrota v riti nasul, ko so mi merjasca zafural. Je šel fant potem v sosednje lovišče in je vprašanje kdaj bom imel spet tako priliko. Lahko da nikoli več. :cry: :cry:

Pejt mal po Dobrovskih njivah pogledat...........moj tast bo zlo vesel.če boš ene par kosmatincev v ležeči položaj spravu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čestitam HHV-ju, ker njegovega avatarja že kakšen mesec ne vidim. Da ga ni slučajno zamnejal z ustreljenim merjascem?

Saj se meni tudi včasih sam pred sabo skrijem. Zakaj neki le? :lol:

Desni klik, "pokaži sliko", pa menda se ti bo pujsa v fris zarežala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa čestitam HHV-ju, ker njegovega avatarja že kakšen mesec ne vidim. Da ga ni slučajno zamnejal z ustreljenim merjascem?

jest tut ne......

BTW.....pol bom pa spet HHV čestital.....sam tokat v tastovem imenu za ležečega merjasca,morda dva,tri bo še bolje........... 8) 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desni klik, "pokaži sliko", pa menda se ti bo pujsa v fris zarežala.

Desni ali levi klik :?: ... pujsa ni :?:

Je tako! Sej sem jasno in glasno napisou, da je to tisti merjasec, ki ga HHV JE ujel ! :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desni klik, "pokaži sliko", pa menda se ti bo pujsa v fris zarežala.

Desni ali levi klik :?: ... pujsa ni :?:

Pa na srednem tudi nic :?: :(

The page cannot be found :!: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, če Guzi ne bere foruma, takoj v garažo mu povedat!

ma kako naj mu grem povedat, če je pa na varnem v vomijevi garaži poleg njega stoji lep siv centauro, ki mu malo delov manjka. ima se prav lepo sem mu malo nevoščljiv.

horjo danes sem imel priliko videti damjaka, ki je bil ustreljen z lokom (in to klasičnim, kot robin hood) v obori ( na trideset metrov) verjetno bo srebrna medalja. LEPOTEC :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljak........ustreliti živl v OBORI!!! :? A je mel šanse pobegnit? Ne....

Torej je čist vseen s čim je bil ustreljen......

Boga žvalca...... :cry:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh, Marijan, zdaj sva pa Allino kritiko prislužila. Pa še prav ima za povrhu! Tudi jaz si želim lova z lokom, vendar ne tako kot bi streljal ribe v sodu. Čar lova je predvsem čakanje ali/in zalaz, ko moraš pokazati večjo spretnost/potrpežljivost od plena. Pri lovu na divje pujse je pa še dodatni čar dobršna mera adrenalina, saj nikoli ne veš, kdaj bosta kakšna ata ali pa mama Piggy priletela kot puščica iz goščave in ti raztresla črevca po hosti.

Kar se tiče pa trofejne vrednosti divjadi v oborah, je pa ista pesem kot na Madžarskem, kjer divjad hranijo s tovornjaki koruze, ali pa srnjad na Barju, kjer celo poletje do spravila leži v koruznih poljih in samo steguje vrat za hrano. Pozimi ima pa pod snežno odejo (če sploh je) še vedno na pretek hrane. Čudno da ima taka divjad izredne trofeje, a ne!

Pravemu lovcu je ob pogledu na trofejo na steni pomemben spomin na dogodek ob zalazu, uplenitvi, neštetih predhodnih opazovanjih itd. Poznam nekoga, ki ima v garaži skladovnico karibujevih rogov, na steni zlatega jelena in merjasca, Kafrskega bivola, kožo polarnega in črnega medveda. Vendar ga ne zmatram za lovca. Morilca in važiča prej!

Je pa po drugi strani za damjeke v obori čisto vseena figa, če pade od puščice. Tako ali tako so namenjeni za proizvodnjo mesa. Mogoče je tak način usmrtitve še boljši, saj je ob pravem zadetku hiter. Bolje kot pa lov z lasom, ali zganjanje v kot, potem izloćitev izbrane živali, na koncu pa nož. OK, toliko za danes. Alla, te taka obrazložitev vsaj malo pomiri? Ne bi rad, da bi morala z Marijanom ob kakšnem moto zboru oprezati za tabo in se v strahu umikati. :wink: :lol: :lol:

Marijan, hvala za informacijo. Kje pa se to dogaja?

LP HHV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vseeno, s katerim orožjem je bil ustreljen, ker imam občutek, da še vedno velja, da z lokom nad živali ni dovoljeno (s samostreli tudi ne). Samo puška in past za polhe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vseeno, s katerim orožjem je bil ustreljen, ker imam občutek, da še vedno velja, da z lokom nad živali ni dovoljeno (s samostreli tudi ne). Samo puška in past za polhe.

Ne me držat za jezik, ampak mislim, da je v oborah dovoljen lov z lokom, tam kjer je to tako tudi prijavljeno. Vem da so pred leti nekaj motovilili okoli tega. Drugače pa je v loviščih dovoljen lov le s točno določenim orožjem (lovsko puško) in z določenimi kalibri za posamično vrsto divjadi. Vendar praksa iz drugih držav, npr. ZDA in Kanade kaže, da je lov z lokom enakovreden in celo pravičnejši, ker zahteva, da se divjadi bolj približamo. Tam nekje na 30 do 50m. Vendar pri nas zakon lova z lokom ne bo nikoli dovoljeval. Smo slovenčki preveč občutljivi na to, da bi se lahko nekaj dogajalo, mi pa ne bi nič slišali. Lok pač ne poči kot puška in vsi takoj pomislijo na krivolov. Je pa to edina oblika lovnega turizma, ki bi jo jaz kdaj izkoristil. Namreč šel nekam na lov z lokom, ker pri nas pač tega ne bom nikoli dočakal. Pa ne v oboro, se ve!

Dober pogled in trde rore želi HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horjo-zgodilo se je v slovenj gradcu.

da pa pomirim allo obora je velika preko 40 ha, ti pa ga je zalezoval tri tedne preden ga je ustrelil, kajti dovolili so mu odstrel le tega (velik denar), torej če te divjad tri tedne goni po gozdu in jo zalezuješ kot divjak ne pa kot lovec, ki strelja iz preže in celo s ceste in celo na krmišču, to mi pa ne diši-NISEM LOVEC in jih zaradi zgoraj navedenega tudi preganjam z mojega lepega travnika, kjer vsako jutro iz spalnice opazujem mamice in mlade srnice, barabini pa prav takrat streljajo po njih, to me pa močno zjezi, kličem tudi policijo :D :D

dober pogled in pravo jago po gozdu ne pa v naseljih :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustreliti žvauco v obori,je kot žensko prikleniti na posteljo..........potem pa :oops: :oops: :oops: ...........NEKATERIM TO PAŠE.........torej čestitam tistemu,ki lovi in strelja v obori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!