Skoči na vsebino

Čestitke kar tako


Priporočene objave

Evo jst pa čestitam sebi kr tko, k je Hanzi reku, da lahk tlele nabijam :twisted: :twisted: :twisted:

jaz sem pa post "kr tko" zbrisal. :mrgreen: ..........ja veeeeeem........ in sem,da......... trpi. :rofl:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst pa čestitam sebi kr tko, k je Hanzi reku, da lahk tlele nabijam :twisted: :twisted: :twisted:

jaz sem pa post "kr tko" zbrisal. :mrgreen: ..........ja veeeeeem........ in sem,da......... trpi. :rofl:

No, pa še tga daj....

česiupašpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa - čist zares, čestitam nekomu, ki je vedel zakaj :shock: , čemu :?: na kakšen način :oops: ... kolikokrat :oops: 8)

Ojoj.....

Sej mi bo se zares nerodn ratal no, :oops: dej, dej mal se brzdej :lol: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič brzdat, sekaj, sekaj saj je fajn, mi je všeč :D

Čestitam ti, marijan, ker si me spomnu na uno lepo pesmico : le sekaj sekaj smrečico :oops: 8)

Jo bom danes zvečer otrokom zapela :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitam :cry: tistemu motoratorju, ki mi je izpulil okol 30 postov :shock: od vceri na dons, ki so bili vsaj po topicu primerni :shock: :shock: :cry:

Clovek kr resnicno mal volo zgubi ob takih trenutkih :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :?: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitam  :cry: tistemu motoratorju, ki mi je izpulil okol 30 postov :shock: od vceri na dons, ki so bili vsaj po topicu primerni :shock:  :shock:  :cry:

Clovek kr resnicno mal volo zgubi ob takih trenutkih :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :?:  :cry:  :cry:  :cry:

A ti si pa na Motosvetu izključno zaradi nabijanja postov, al kaj :shock: :shock: ... dej no zresni se, pa kakšno pametno razdri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitam  :cry: tistemu motoratorju, ki mi je izpulil okol 30 postov :shock: od vceri na dons, ki so bili vsaj po topicu primerni :shock:  :shock:  :cry:

Clovek kr resnicno mal volo zgubi ob takih trenutkih :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :?:  :cry:  :cry:  :cry:

Heh - jaz mu tudi čestitam :twisted:

BTW: a mi bo kdo čestitu ko sem "vseved" postal. Sam škoda ko ne vem kaj naj si s tem nazivom začnem :arrow: verjetno bom mogu pamet začet solit naokoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitam  :cry: tistemu motoratorju, ki mi je izpulil okol 30 postov :shock: od vceri na dons, ki so bili vsaj po topicu primerni :shock:  :shock:  :cry:

Clovek kr resnicno mal volo zgubi ob takih trenutkih :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :?:  :cry:  :cry:  :cry:

Heh - jaz mu tudi čestitam :twisted:

BTW: a mi bo kdo čestitu ko sem "vseved" postal. Sam škoda ko ne vem kaj naj si s tem nazivom začnem :arrow: verjetno bom mogu pamet začet solit naokoli :)

In vsega hudega nas obvarji. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: a mi bo kdo čestitu ko sem "vseved" postal. Sam škoda ko ne vem kaj naj si s tem nazivom začnem  :arrow: verjetno bom mogu pamet začet solit naokoli :)

saj se lahko hitro uvrstis nazaj med ......kaj ze?! :oops: ...... kaj je ze pred vsevedi?! :? ....je dolgo tega,da sem bil tam.... :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti še jaz čestitam za dodatno zvezdico pa hkrati še zahvalim za obisk predvsem zard tega ker si obljubo držu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi - ni frke! Moram ti čestitat, da si dočakal moj in Tejkin obisk, ker jaz običajno takooooooo zamujam pri vseh zadevah, da je še sreča, da sva še danes prišla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: a mi bo kdo čestitu ko sem "vseved" postal. Sam škoda ko ne vem kaj naj si s tem nazivom začnem  :arrow: verjetno bom mogu pamet začet solit naokoli :)

cestitam :!: :!: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se lahko hitro uvrstis nazaj med ......kaj ze?! :oops: ...... kaj je ze pred vsevedi?! :? ....je dolgo tega,da sem bil tam.... :mrgreen:

Si mislil ekipo "molk_je_zlato"? :)

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam si za 500 objav. :D

:smilecolros: :smilecolros: :smilecolros: :smilecolros: :smilecolros:

p.s.

Prišle so same od sebe, čisto nepričakovano :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam si za 500 objav.  :D  

p.s.

Prišle so same od sebe, čisto nepričakovano :!:  :lol:

Cestitam Manu :!: :D

Welcome 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam si za 500 objav.  

1. Iskrene čestitke za 500 objav. :D

2. Še večje čestitke za to, da si upaš čestitat za 500 objav. :D :D

3. Manu, ti pa maš jajca. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam sam sebi da se nisem zgubil živce ker radikatorji tako veselo radirajo naše, vaše čestitke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!