Skoči na vsebino

Čestitke kar tako


Priporočene objave

Stigmata: cestitke za desetko!!!!! Pa cim vec takih! :D :D :D 8)

Pa sevede se cestitke Marijanu in Stigmati za 1500 in 300+ postov!!! :smilecolros: :smilecolros: :onfire: :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mamemoooo, glihkar gledal seznam članov. Sem ta devetnajsto (19) gobezdalo na forumu. :oops: :oops: :shock: Bi bil cajt kej delat začet, ne pa sam tukaj s tipkami opletati! Sem že večkrat oblubu, da se bom poboljšal. Ne gre.

Hanzi, kaj narediti? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa 34-ti po postih. Morm mal začet pisat če čem pridet km :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mamemoooo, glihkar gledal seznam članov. Sem ta devetnajsto (19) gobezdalo na forumu. :oops: :oops: :shock: Bi bil cajt kej delat začet, ne pa sam tukaj s tipkami opletati! Sem že večkrat oblubu, da se bom poboljšal. Ne gre.

Hanzi, kaj narediti? :wink:

Navij gas ker se ti z veliko brzino približujem in beži pred mano! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navij gas ker se ti z veliko brzino približujem in beži pred mano! :twisted:

Mad Hanzi 3 :)

Nitro pa gasasaaaaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker se mi stvari v življenju odvijajo tako, kot si želim :roll: :oops: :wink:

Pa zahvala včerajšnjem prevozu in zelo dobri debati na poti v OLP, v OLP in na poti iz OLP.....

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker se mi stvari v življenju odvijajo tako, kot si želim :roll: :oops: :wink:

:wink:

Jaz pa iz vsega srca čestitam tebi, da se ti stvari v življenju odvijajo kot si želiš!!!!!!!!! :lol: (vsaj nekomu :wink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker se mi stvari v življenju odvijajo tako, kot si želim :roll: :oops: :wink:

Pa zahvala včerajšnjem prevozu in zelo dobri debati na poti v OLP, v OLP in na poti iz OLP.....

:wink:

Pupa zelo sem vesel da si to napisala ker si si zadnje leto zelo prizadevala da bi se ti določene stvari že končno odvijale tako kot si si jih zamislila! Le pogumno naprej!

Če se jaz ne predam ne vidim razloga da bi se ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker se mi stvari v življenju odvijajo tako, kot si želim :roll: :oops: :wink:

Pa zahvala včerajšnjem prevozu in zelo dobri debati na poti v OLP, v OLP in na poti iz OLP.....

:wink:

Pupa 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ............predvsem prvi odstavek vreden čiste DESETKE!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čestitam sebi, ker se mi stvari v življenju odvijajo tako, kot si želim :roll: :oops: :wink:

Pa zahvala včerajšnjem prevozu in zelo dobri debati na poti v OLP, v OLP in na poti iz OLP.....

:wink:

Pupa 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ............predvsem prvi odstavek vreden čiste DESETKE!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

Pupa deklica zlata, še ena čestitka, da ti bo še malček nerodno :wink: :wink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa

mi tud ful veseli :D :D :D :D :) :) :oops: :oops: :oops:

tudi tebi hvala.....ufff smo pocukrani :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam ... zakaj ? ... ne vem ... komu ? ... ne vem ... Sam Da Dogaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!