Skoči na vsebino

INFORMACIJA - bankomati


Vale

Priporočene objave

Hm mislim da ne gre toliko za banko kot pa za tip računa ki ga imaš. Kolikor vem so študentski računi še vedno omejeni na 30k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

se mi je zdelo da bi pasalo v to temo ...

Pri vdoru v ameriški procesni center CardSystems Solutions, kjer so neznani storilci pridobili podatke o približno 40 milijonih bančnih kartic, od tega približno 13,9 milijona MasterCardovih, je nekaj sto kartic slovenskih izdajateljev, so sporočili iz Združenja bank Slovenije. MasterCard je slovenskim izdajateljem že posredoval sezname kartic, ki bi lahko bile ogrožene, tako da so lahko vse slovenske banke primerno ukrepale, še pojasnjujejo v združenju.

MasterCard International je začel v soboto obveščati banke, da je pri ameriškem procesnem centru CardSystems Solutions prišlo do vdora v sistem. MasterCardovi strokovnjaki so varnostno luknjo oziroma vdor odkrili v podjetju, ki za različne banke in trgovine obdeluje transakcije s plačilnimi karticami različnih izdajateljev, kot so Visa, MasterCard in American Express.

Do varnostne luknje je prišlo, ko je nepooblaščeni posameznik uspel vdreti v omrežje oziroma procesor navedenega podjetja. Morebitni zlorabi bi lahko bili izpostavljeni podatki o imenih, bankah in številkah računov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot morate tudi biti pozorni na vse, ki vam svetujejo, da dvignite 60Ksit (ponavadi stojijo zraven bankomata). Obstaja verjetnost, da so zlikovci. Ali vsaj nepridipravi s težnjo vzet vam denar.

Sem gledal enkrat pri Frackih. A so bila Obzorja duha? Bom preveril.

:devil:

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bi pa morali 18 v mesecu dnar za eurocard kartico dol z računa potegnit pa mi še niso :hmm: se je še komu to naredlo? ponavadi niso nič čakali <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bi pa morali 18 v mesecu dnar za eurocard kartico dol z računa potegnit pa mi še niso  :hmm:  se je še komu to naredlo? ponavadi niso nič čakali  <_<

:grim tud ta mesec prvič (ampak ne eurocard...trajnik)....čudn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bi pa morali 18 v mesecu dnar za eurocard kartico dol z računa potegnit pa mi še niso  :hmm:  se je še komu to naredlo? ponavadi niso nič čakali  <_<

nc bat se bojo spomnil :grim .Upej sam d prej kot konc leta k delajo obracun ti pa v dobri veri mislis,da so ze pozabl :( . Jest sm ze tko mislu, sam niso nc pozabl sam spregledal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Predvidoma septembra!

Ni bilo septembra 2003, bo pa menda konec februarja 2006,

da bodo začeli kasirati provizijo, če boš denar dvignil na napačnem bankomatu.

Banke že težko vzdržujejo ves tisti marmor, ki so si ga nakopičile v debelih letih,

pa nas bodo skubili še na bankomatih. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banke že težko vzdržujejo ves tisti marmor, ki so si ga nakopičile v debelih letih,

pa nas bodo skubili še na bankomatih. :BUA:

...moja plača gre pa samo gor... :OK:

(...če verjameš... :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prasci, samo odirajo po nam... :SS

Vrnit kartico pa lepo enkrat mesečno v vrsto na šalter dvignit dnar, po možnosti brez provizije. Jim bo hitro kapnilo, kje so ga vsekali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnit kartico pa lepo enkrat mesečno v vrsto na šalter dvignit dnar, po možnosti brez provizije. Jim bo hitro kapnilo, kje so ga vsekali.

Tako bi bilo treba narediti :yes: mamu jim....... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnit kartico pa lepo enkrat mesečno v vrsto na šalter dvignit dnar, po možnosti brez provizije. Jim bo hitro kapnilo, kje so ga vsekali.

Nimam živcev za to :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provizija bo 80 SIT za vsak dvig na bankomatu, ki ni last tvoje banke...

če imaš račun pri NLB bo dvig na bankomatu NLB brezplačen, 80 SIT pa boš plačal, če boš dvigoval na bankomatu npr. SKB banke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pras*** židovske bodo jemale po 80 sit za dvig...no NLB ima v lasti 60% bankomatov, tako, da to se bo nekak še dalo sfolgat...kakšna hranilnica bo pa bolj kritična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pras*** židovske bodo jemale po 80 sit za dvig...no NLB ima v lasti 60% bankomatov, tako, da to se bo nekak še dalo sfolgat...kakšna hranilnica bo pa bolj kritična.

tržno gospodarstvo...zakaj bi banke dopustile brezplačno uporabo svojih bankomatov strankam, ki so pri konkurenci ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tržno gospodarstvo...zakaj bi banke dopustile brezplačno uporabo svojih bankomatov strankam, ki so pri konkurenci ?

Zato, da razbremenijo šaltereje, imajo zadovoljne stranke, ki jim ni treba stati v vrstah.... posledično nasmejane zaposlene in manj zaposlenih :blink:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj za svoje komitente banke ne bodo zaračunavale uporabo njihovih bankomatov...provizija bo le za dvig na bankomatu druge banke...če pa banka nima svojih bankomatov je pa to v bistvu njen problem - stranke bodo pač izbrale banko, ki je za njih ugodnejša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je to poteza NLB-ja?....ki je pač stara tercialka v SLO, da ne rečem celo državna z najboljšo predispozicijo :blush:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj za svoje komitente banke ne bodo zaračunavale uporabo njihovih bankomatov...provizija bo le za dvig na bankomatu druge banke...če pa banka nima svojih bankomatov je pa to v bistvu njen problem - stranke bodo pač izbrale banko, ki je za njih ugodnejša...

Hvala bogu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!