Skoči na vsebino

INFORMACIJA - bankomati


Vale

Priporočene objave

Vrnit kartico pa lepo enkrat mesečno v vrsto na šalter dvignit dnar, po možnosti brez provizije. Jim bo hitro kapnilo, kje so ga vsekali.

Mislim da to sploh ni več možno. Meni je samo žal ker imam mlajšega brata, ki se znašel in že nekaj let prejema plačo na študentski račun :devil:

Zaradi mene tudi če enkrat na tri mesce pridem po denar, :devil:, po NL ko bodo pa € bom itak lahko osebni "dohodek" v enem bankovcu prinesel domov :blush: tako da se bodo veliko težje zmotili pri štetju(če ne znajo do ena štet :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pras*** židovske bodo jemale po 80 sit za dvig...no NLB ima v lasti 60% bankomatov, tako, da to se bo nekak še dalo sfolgat...kakšna hranilnica bo pa bolj kritična.

ja zgleda da bomo štejerci prek trojan spet gotovino nosli da slučajno nebi rabli kje v LJ na bankomat it in obratno, pri nas je pač NKBM car <_< sicer pa glede na to da vedno zalagam bankomat kartice bi si lahko mogoče omislil kar ene 3 različne. :grim

se mi pa zdi 80 sit preveč, razumem stroške za banke ampak 80 sit???? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provizija bo 80 SIT za vsak dvig na bankomatu, ki ni last tvoje banke...

če imaš račun pri NLB bo dvig na bankomatu NLB brezplačen, 80 SIT pa boš plačal, če boš dvigoval na bankomatu npr. SKB banke...

In v Kopru sta samo dva kurč*** bankomata NLB ... eden na banki in drugi v PM :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že. Ampaq potem pizdakaš čez stare mame, ki kempirajo pred okenci. :devil:

Ja to je pa res. Ampak na srečo le enkrat na mesec. No, pa še to je preveč.

Kje so zlati časi, ko je fotr prinesel plačo domov v "ta plavi" ta dolgi kuverti, ki so mu jo dali na šihtu v roke....?

Nobene vrste pred šalterjem, nobenih starih mam, nobenih; ja a mi lahko iz te knjižice date na to, pa stanje, pa stanje na deviznem računu, pa še izpiske bi rabla :kva2: :kva2: :kva2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v Kopru sta samo dva kurč*** bankomata NLB ... eden na banki in drugi v PM :angry:

si ziher?...če info na www.bankomati.net drži je v kopru 5 bankomatov NLB...škofije 1, Izola 2, Portorož 6, Strunjan 1, Kozina 1,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ziher?...če info na www.bankomati.net drži je v kopru 5 bankomatov NLB...škofije 1, Izola 2, Portorož 6, Strunjan 1, Kozina 1,...

kul... če v Škofijah ne dela skočiš v Portorož...mala malca :)

80sit je res malo tu mač...ajde 20 še dam...težko, pa vseen...80... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tole sem dobil po mailu:

PROVIZIJA ZA DVIG GOTOVINE NA BANKOMATIH

SPOŠTOVANE DRŽAVLJANKE IN DRŽAVLJANI,

NAŠE BANKE NAS SKUŠAJO ŠE V TEM LETU OLAJŠATI ZA VEČ KOT POL MILIJARDE TOLARJEV PROVIZIJE ZA DVIGE GOTOVINE NA BANČNIH AVTOMATIH.

VZEMIMO SI NEKAJ ČASA .......

................. IN OD PONEDELJKA GOTOVINO NEKAJ ČASA DVIGUJMO DOSLEDNO LE NA BANČNIH OKENCIH.

................. MOREBITI PA BODO BANKE PO NASTALI HUDI GNEČI PROVIZIJO UKINILE ?

ČE SI ZA ....... POŠLJI NAPREJ.

:devil: :yea1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem dobil po mailu:

:devil: :yea1:

D.

Pa kaj še. Treba se je dogovort, da delodajalci dajo denar na roke, pol naj pa Banke crknejo. Itak samo ožemajo poštene ljudi in denar posojajo barabam. Oziroma sem za prehod na blagovno menjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma še ena pobuda tko kot tisto: " V PONEDELJEK VSI NE GREMO TANKAT" !

Kakšen učinek?

Bolj radikalno bi bla ta varianta:

Gremo v ponedeljek vsi na banko in dvignemo do limita v minus!

Sicer pa pri SKB tega še ni v planu, edino pri elektronskem bančništvu so dvignili provizijo za plačila na 50 Sit.

AVANTI POPOLO.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!