Skoči na vsebino

Peugeot SP2 električni zagon


sanka

Priporočene objave

Živjo,

 

Rabil bi malo pomoči, včeraj sem hotel zaštratat skuter vendar mi ga električni zagon ni hotel. Potem sem z nožnim zagonom zagnal skuter brez težav. Ali mi lahko kdo pomaga in svetuje kaj bi lahko bilo narobe? Ko dam kontakt in pritisnem zavoro in gumb za start, slišim klik gumba vendar pa štarter miruje. Torej glede na to da slišim klik gumba za zagon, elektrika verjetno ni, potem je kaj z štarterjem? Kaj konkretno naj preverim oz. pogledam? So kje kakšne krtačke lahko izrabljene ali je lahko stator?

Rabil bi malo pomoči oz. kakšnega predloga,

 

HVALA

 

Lep pozdrav,

 

S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

 

Rabil bi malo pomoči, včeraj sem hotel zaštratat skuter vendar mi ga električni zagon ni hotel. Potem sem z nožnim zagonom zagnal skuter brez težav. Ali mi lahko kdo pomaga in svetuje kaj bi lahko bilo narobe? Ko dam kontakt in pritisnem zavoro in gumb za start, slišim klik gumba vendar pa štarter miruje. Torej glede na to da slišim klik gumba za zagon, elektrika verjetno ni, potem je kaj z štarterjem? Kaj konkretno naj preverim oz. pogledam? So kje kakšne krtačke lahko izrabljene ali je lahko stator?

Rabil bi malo pomoči oz. kakšnega predloga,

 

HVALA

 

Lep pozdrav,

 

S

Za natančen odgovor moraš še napisat,ko naredi kilk ali kontakta zmanjka(ta podatek je najvažnejši),če kontakta zmanjka je premalo toka;slab-prazen ali zanič akumulator,če pa kontakt ostane goret potem je nekaj narobe z zaganjačem ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je premalo nafilan akumulator,da ne zavrti štarter in ne potisne zobnika naprej,ali pa je sam štarter v okvari.

Sem poskusil nafilat aku pa isto. Bi lahko bil štart rele?

 

lps

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zaganjač oz. krtačke na zaganjaču fuč. Vzel dol zaganjač in ga razmontiral spihal sčistil in preveril krtačke ki pa jih skoraj ni bilo več... Nov zaganjač -50EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!