Skoči na vsebino

Kupujem skuter


tim3y

Priporočene objave

js bom kupu skuter pa me zanima če bi lahka v ta skuter dau blokado da negre več ko 25km/h pa me zanima če je to sploh mižno

marsikaj je možno, sploh če uideš hitr v ustrezno temo :klicaj: :jezen :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom kupu skuter pa me zanima če bi lahka v ta skuter dau blokado da negre več ko 25km/h pa me zanima če je to sploh mižno

 

Jaz pa ti predlagam, da vzameš zraven kakšnega kolega, znanca, ki se na to bolj spoza, ko boš šel kupovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom kupu skuter pa me zanima če bi lahka v ta skuter dau blokado da negre več ko 25km/h pa me zanima če je to sploh mižno

 Na vsakem skuter se da tako zmanjšat kot tudi povečat hitrost ! Najenostavnejše je, če samo podložiš prednjo jermenico na variomatu z pravšno debelino podloške in preprečiš,da se prenji premer variomata poveča ! Če je skuter 4-taktni se da hitrost tudi zmanjšat tako,da znanjšaš premer na vsisni cevi in to tako, da daš pri vsisnem vhodu v glavo tesnilo z manjšo luknjo,ravno tako lahko zmanjšaš premer na izpuhu ! Enostavno je tudi če samo zmanjšaš hod ročice plina ali npr. z omejevalcem obratov ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom kupu skuter pa me zanima če bi lahka v ta skuter dau blokado da negre več ko 25km/h pa me zanima če je to sploh mižno

nemoje sine  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!