Skoči na vsebino

Maroko - zima 2013-2014


potnik

Priporočene objave

ja  kmet2   kdaj  bom vozu ta  ktm 1190

Ko bom jaz pojedu obljubljeno kosilo :grim ......treba kdaj tud kej poklicat ne pa sam ta frišno :pos: ,pust da mal zadiha revca :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, pa je prišel dan D. Za Genovo štartamo ponoči s kombijem. Tretji, "potnik" (avtor teme) je že na poti proti trajektu in lovi lepo vreme (je šel z motorjem). Zanimivo, da smo vsi trije koprčani ampak brez foruma se zgleda ne moremo najt :) . Hvala Motosvet.

 

Lepo se imejte in ob priliki pošljemo kakšno fotko.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je prišel dan D. Za Genovo štartamo ponoči s kombijem. Tretji, "potnik" (avtor teme) je že na poti proti trajektu in lovi lepo vreme (je šel z motorjem). Zanimivo, da smo vsi trije koprčani ampak brez foruma se zgleda ne moremo najt :) . Hvala Motosvet.

 

Lepo se imejte in ob priliki pošljemo kakšno fotko.

 

Lp

Dobr vozte  in obilico lebga vremena ,  kaj informacij na Motosvetu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprem temo, ker me naslov zamika a potem berem samo neko prepucavanje...

 

Fantje ful gas, fajn se imejte! Fouš sem vam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je prišel dan D. Za Genovo štartamo ponoči s kombijem. Tretji, "potnik" (avtor teme) je že na poti proti trajektu in lovi lepo vreme (je šel z motorjem). Zanimivo, da smo vsi trije koprčani ampak brez foruma se zgleda ne moremo najt :) . Hvala Motosvet.

 

Lepo se imejte in ob priliki pošljemo kakšno fotko.

 

Lp

Vse dobro vam želim, z malo sreče bi bil lahko z vami, :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj boš zmagal na foto natečaju in greš na pesek :)

 

Če ne bo peska, bo ziher malta.  :lol1:  :lol1:  :lol1:

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo je blo   :OK:

 

 

Čudovito! :kva1:

 

 

 

 

Zakon! čakamo potopis!! :)

 

 

Aha! :OK:

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imeli smo se fajn. Dosti norih pist je za nami in prevoženih 4000km po dolgem in po čez. Ekola par fotk.

attachicon.gifDSC02742.JPGattachicon.gifDSC_0171a.jpgattachicon.gifDSC_0180a.jpgattachicon.gifDSC_0210.JPGattachicon.gifDSC_0309.JPGattachicon.gifDSC_0430.JPGattachicon.gifDSC_0434.JPGattachicon.gifDSC_0485.JPGattachicon.gifDSC_0497.JPGattachicon.gifDSC_0615a.jpgattachicon.gifDSC_0649.JPGattachicon.gifDSC02731.JPG

super posnetki  ,dobri motorji  ,pa sam sonce ,to je  blo vredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super posnetki  ,dobri motorji  ,pa sam sonce ,to je  blo vredu?

Vreme je bilo res super. Sončno in toplo. Na jugu med 25 in 30°C. Edino dnevi so bili cajtu primerno (pre)kratki. Pri povratku pa se nam je pozni november pokazal v pravi luči. Meknes - Tetouan, cca 10°C, dež, deformirana in zlizana cesta. Asfalt je imel oprijem evivalenten mokrim keramičnim ploščicam, mi pa na kramparcah :kva2: . Sem že skoraj pozabil, kako izgleda ožemanje gat v neogrevanem hotelu. Dežnih oblek nismo imeli, ker jih v Sahari ne rabiš :afro1: . In po Murphy-ju nas je za gonjenje po dežju pričakala informacija, da trajekt zamuja za en dan. Ampak to je del potovanj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar nadaljuj,čas tako leti,da sploh ne boš vedu kdaj je zime konc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!