Skoči na vsebino

Maroko - zima 2013-2014


potnik

Priporočene objave

:hooray:

 

 

Po prebiranju te teme, sem se odloču, da bom Maroko tudi jaz obiskal......enkrat ;)

 

ps. Kok je vse skupaj koštalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje  370 EUR je bila povratna trajektna karta Genova - Tangeri za motor, eno osebo in kabino. V Maroku bi moralo biti zadosti v povprečju cca 30 EUR na dan za prenočišče (hotel, kasbah,...), hrano in bencin. Prišteti moraš še stroške SLO - Genova in nazaj. Za enomesečno potovanje je 1.500 EUR več kot dovolj, seveda, če ne gre kaj narobe. Če si hipy lahko bistveno manj .) . Jaz nisem :beer2: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Talsinita do Richa smo krajšali "ovinek" preko piste, ki naj bi bila dolga nekje 20km. Čista hard enduro pista s komaj prehodnimi vadi (suha struga). Vse kamnito in razrito. Z naloženimi motorji je šlo ponekod jedva... Smo pa našli štirno in srečali čobana z ruskim daljnogledom... Pa je šlo pol dneva za 20km :wacko: V prvem selu smo za nagrado skoraj spraznili hladilnik v trgovinici...

 

attachicon.gifDSC_0228.JPGattachicon.gifDSC_0229.JPGattachicon.gifDSC_0232.JPGattachicon.gifDSC02576.JPGattachicon.gifDSC02578.JPGattachicon.gifDSC02579.JPGattachicon.gifDSC02585.JPGattachicon.gifDSC02590.JPGattachicon.gifDSC_0237.JPGattachicon.gifDSC_0238.JPGattachicon.gifDSC_0233.JPGattachicon.gifDSC_0234.JPGattachicon.gifDSC_0235.JPG

 

....ostanem brez besed... :OK: :hooray: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!