Skoči na vsebino

CLIO - napis MOTOSVET


Priporočene objave

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

Uf, ti si se pa na tapravega spravil..... :roll: :lol: :lol:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

Tole si pa (bos) naredu seb medvedjo usugo :roll: :twisted: :wink:

Ce pa si slucajnio se student na EF pol pa rajs pejd delat kak drug faks :wink: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

Zdaj si ga pa naj...u! Tako na EF če hodiš tja kot tukaj na Motosvetu! Ti bo že lastnik tega clia kakšen listek dal! Recimo za ponovno opravljanje izpita čez kakšna tri leta ! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pozanm enga k ma bols : :)

cez celo sipo zadej pa celo havbo spredej motosovet....in to je .....bom dal slikce gor ko pride kej okol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

zihr si ga vidu danes v kranju :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stopi v kontakt z lastnikom nojzom - ce ne drugace na izpitu in se zmenita.

Ja, pa takrat mu kar listek z kaznijo daj - najbolj primeren trenutek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

zihr si ga vidu danes v kranju :wink:

Točno to! Sem predvideval da je od noisa, sem pregledal vse okoliške bare nega pa nikjer sem mu enkrat nazaj oblubo pivo! in tko je obljupa bela dolg - zelo dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem lastnika modrega clia z velkim napisom Motosvet na zadnjem steklu z CE registracijo

P.S. Sledi mu kazen zaradi nepravilenga parkiranja :twisted: :twisted:

zihr si ga vidu danes v kranju :wink:

Točno to! Sem predvideval da je od noisa, sem pregledal vse okoliške bare nega pa nikjer sem mu enkrat nazaj oblubo pivo! in tko je obljupa bela dolg - zelo dolgo

Ne verjamem da je šel on v KR na kavico! Prej bi ga dobil v kakšni vzgojno izobraževalni ustanovi kot pa v baru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: ljudska univerza

A je bla tud kksna Alfa 155 tudi tam?! :twisted: :D

Ah ne, je bila sobota... takrat Alfa pociva... vsaj do konca februarja... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to! Sem predvideval da je od noisa, sem pregledal vse okoliške bare nega pa nikjer sem mu enkrat nazaj oblubo pivo! in tko je obljupa bela dolg - zelo dolgo

Hja... bil v Kranju. Verjetno si videl v petek zvečer, ko sem parkiral nasproti MkDonalca ... bil sem pa v Potepuhu... kot vedno, če grem kam v Kranj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to! Sem predvideval da je od noisa, sem pregledal vse okoliške bare nega pa nikjer sem mu enkrat nazaj oblubo pivo! in tko je obljupa bela dolg - zelo dolgo

Hja... bil v Kranju. Verjetno si videl v petek zvečer, ko sem parkiral nasproti MkDonalca ... bil sem pa v Potepuhu... kot vedno, če grem kam v Kranj :)

Zdej vem kje ti iskati! Se kaj vidmo v bližnji prihodnosti? Drugič se prej najavi, da pripravimo vse potrebno (slavnostni sprejem, rdeči tepih, godba na pihala,...)Obiska tako pomebne osebe pač ne smemo tako spregledati :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Drugič se prej najavi, da pripravimo vse potrebno (slavnostni sprejem, rdeči tepih, godba na pihala,...)Obiska tako pomebne osebe pač ne smemo tako spregledati  :wink:

Phaaaaaa..... :lol:

Zdej se pa kr vn vlec, ja :roll: :D

Kar si reku si reku. Mam obcutk, da res hods na EF, k bi se zdej rd vn zvleku :?: :twisted: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Drugič se prej najavi, da pripravimo vse potrebno (slavnostni sprejem, rdeči tepih, godba na pihala,...)Obiska tako pomebne osebe pač ne smemo tako spregledati  :wink:

Phaaaaaa..... :lol:

Zdej se pa kr vn vlec, ja :roll: :D

Kar si reku si reku. Mam obcutk, da res hods na EF, k bi se zdej rd vn zvleku :?: :twisted: :idea: :arrow: :D

Ze nekaj časa ne hodim več na faks! Samo še na izpite pa še to ni EF. Lohk mi pa kdo povem kaj on dela na EF mogoče ga bom še kdaj vseeno rabu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!