Skoči na vsebino

Čigav sladoljet??


robberrt

Priporočene objave

A se imaš za izkušenega? Lastna hvala, cena mala :lol:

A je kdo o izkušenosti govoru?????????

No naleta , ki sem jih preživel na tem svetu že mogoče.......o drugem pa niem razpravljal.......lahko pa preveriš,pa potem podaš strokovno mnenje,al pa ustanoviš predhodno preiskovalni komisijo,ki ti bo na 400000 straneh podala strnjeno obrazložitev mojih,al pa Max-ovih sposobnosti,kondicijskega stanja,fizičnih sposobnosti,kadiovaskulane ohranjenosti,morda tudi popolno krvno sliko,rezulatte pregleda blata in urina........centimetre(višine).......velikosti noge,poraščenosti in cene kupljenih ljubavnih tepihov(madi in italy)......pač kar boš napisala v popis del in nalog preiskovalni komisiji!!!!!!!!! :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljsi sladoljet sem do zdaj jedel v Grazu, kjer imajo v eni slascicarni (ne vem imena) 1000 in 1 razlicni sladoled. Ice verjetno ve kje to je.za 1 Eu pa dobis tako kepico, da te na rit vrze.Komajpojedel2kepicipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sladoled pred tehničnim faxom v MB tudi ni švoh. Pa tisti pri modni hiši........ Mmmmm......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termometer za temperaturo slčadoleda......ne za ugotavljanje plodnih dni......to izkušeni dedci med prsti začutimo!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

A boš reko da se nisi pohvalil da si izkušen????????? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo spomne sladoleda v Bombonjeri nasprot Nebotičnika

Biu je iz avtomata, ampak dobr k 300 :twisted:

K sapca, al pa k smetanca...

N'kol ga nam pozabu.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa un RUM-sodcek je tud zakon, ampak zadnje case ga pri nas nisem vidu, ga ponavadi v avstriji kupm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo spomne sladoleda v Bombonjeri nasprot Nebotičnika

Biu je iz avtomata, ampak dobr k 300  :twisted:  

K sapca, al pa k smetanca...

N'kol ga nam pozabu.... :D

Hehehe, odličen opis! Ja, spominjam :lol: ... to je bil definitivno THE sladoled... Ne verjamem, da sem šel kdaj mimo ne da bi si ga privoščil :oops: res škoda da je šla Bomboniera v franže :cry: :cry: :cry: ... (mogoče sem šel premalokrat mimo???)

Sedaj mi je pa nekako še najboljši sladoled v Zvezdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo spomne sladoleda v Bombonjeri nasprot Nebotičnika

Biu je iz avtomata, ampak dobr k 300 :twisted:

AlterMann, če se prav spomnim, si pri pultu kupil žeton, za katerega si pri "tetki" ob avtomatu dobil sladoled. Kombinacija je bila ponavadi pa vanilija-borovnica. Res je bil dober... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši je tisti šiptarski-se opravičujem za izrazoslovje, (čeprav nikol ne veš kakšna vse svinjarija je not zmešana)! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljsi sladoljet sem do zdaj jedel v Grazu, kjer imajo v eni slascicarni (ne vem imena) 1000 in 1 razlicni sladoled. Ice verjetno ve kje to je.za 1 Eu pa dobis tako kepico, da te na rit vrze.Komajpojedel2kepicipress

temmel?! v puntigamu diagonalno cez krizisce nasproti pivovarne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši sladoled: zmrznjena piksna piva, ki jo zjutraj najdeš na morju ko misliš da ti je že zmanjkalo piva. lepo odrežeš zgornji del piksne in lepo z žličko ven poješ. mljask, pa še proti mačku je dober :twisted: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši sladoled: zmrznjena piksna piva, ki jo zjutraj najdeš na morju ko misliš da ti je že zmanjkalo piva. lepo odrežeš zgornji del piksne in lepo z žličko ven poješ. mljask, pa še proti mačku je dober :twisted: 8) :lol:

:shock: :shock: ............zmrznjena piksna piva.............sigurno avgusta na Bracu :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši sladoled: zmrznjena piksna piva, ki jo zjutraj najdeš na morju ko misliš da ti je že zmanjkalo piva. lepo odrežeš zgornji del piksne in lepo z žličko ven poješ. mljask, pa še proti mačku je dober :twisted: 8) :lol:

:shock: :shock: ............zmrznjena piksna piva.............sigurno avgusta na Bracu :D :D

lp DTW

hvar, krk, bohinj, fiesa,........... :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljsi sladoljet sem do zdaj jedel v Grazu, kjer imajo v eni slascicarni (ne vem imena) 1000 in 1 razlicni sladoled. Ice verjetno ve kje to je.za 1 Eu pa dobis tako kepico, da te na rit vrze.Komajpojedel2kepicipress

temmel?! v puntigamu diagonalno cez krizisce nasproti pivovarne?

Yep, to bo!Kaj pravis na sladoled tam?Edino sranje je, ker ne dobis mesane kepice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno sem ena redkih, saj sladoleda nimam posebno rada. :shock:

Raje kot sladoled, si v poletni vročini provoščim kakšno ledeno kavo ali pa lubenico...

Če pa nimam tega v bližini, pa je edini dober sladoled domač jagdni ali pa borovičev. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljsi sladoljet sem do zdaj jedel v Grazu, kjer imajo v eni slascicarni (ne vem imena) 1000 in 1 razlicni sladoled. Ice verjetno ve kje to je.za 1 Eu pa dobis tako kepico, da te na rit vrze.Komajpojedel2kepicipress

temmel?! v puntigamu diagonalno cez krizisce nasproti pivovarne?

Yep, to bo!Kaj pravis na sladoled tam?Edino sranje je, ker ne dobis mesane kepice.

zakon tukaj.....je eden od boljsih dveh. :P 8) mesane kepice ne nucam.... vzamem vedno mesano KUPO. :P :P :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!