Skoči na vsebino

Torta


YZFgeorge

Priporočene objave

Čisto tako me zanima, na kateri strani se vi lotite kosa torte? Na tisti sredinski in ožji, ali na širši oz. zunanji strani?

Jaz osebno vedno na zunanji.......na edino pravi strani!!!!!!!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigma - če bi ti vidla, kako jaz torto zapopadem, bi ti blo hitro jasno, da ni dileme sploh :eating:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa res ena življenska dilema. :shock: :? Bom si vzela kakih 14 dni časa, da proučim vse možnosti... 8) :twisted:

Alla

Kupi nekaj tort in naredi doktorsko dizertacijo! Prijateljski nasvet: vzami nizkokalorične torte ali pa začni kupovat novo garderobo! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj tort in naredi doktorsko dizertacijo! Prijateljski nasvet: vzami nizkokalorične torte ali pa začni kupovat novo garderobo! :wink:

Ni panike, prebava tko dobr laufa da lahko jem tudi brezmejne količine visokokaloričnih tort :D .....sam en problm je.......nisem pretiran fan slatkišev, tko da si bom rajš več časa vzela za raziskave.... :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlične torte imajo v Salonu na Trubarjevi...

Straciatella nja-njam - zelllooooooooo proporočam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj tort in naredi doktorsko dizertacijo! Prijateljski nasvet: vzami nizkokalorične torte ali pa začni kupovat novo garderobo! :wink:

Ni panike, prebava tko dobr laufa da lahko jem tudi brezmejne količine visokokaloričnih tort :D .....sam en problm je.......nisem pretiran fan slatkišev, tko da si bom rajš več časa vzela za raziskave.... :D :D

Alla

Uf, da je meni tak problem :oops:

Vzemi 6 mesecev- saj vse raziskave trajajo, ne morš to kar nekaj površno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako me zanima, na kateri strani se vi lotite kosa torte? Na tisti sredinski in ožji, ali na širši oz. zunanji strani?

Jaz osebno vedno na zunanji.......na edino pravi strani!!!!!!!!!! :wink:

Kaj nisi znal ankete nardit? :twisted:

Saj je vseeno, kje začneš....važno, da je dobra in jo lahko zmašeš! BTW George....tista včeraj je bla za prste polizat 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega vprasanja pa jaz ne razumem :oops: :oops: :roll: ..................... od tort imam najraje pohanega piscanca :wink: :D :D

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega vprasanja pa jaz ne razumem :oops: :oops: :roll: ..................... od tort imam najraje pohanega piscanca :wink: :D :D

lp DTW 8)

:lol: :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bolj za sadne torte......pa to take, ki niso preveč sladke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj je nikoli ne zmanjka! Ko je enkrat v mojem dosegu jo čez največ 3 minute že ni več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosi torte so za vrabčke... :twisted: Cela torta (samo taka nekaj šteje) pa ima itak obliko valja, tako da je vseeno, kje na obodu jo napadeš... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi nekaj tort in naredi doktorsko dizertacijo! Prijateljski nasvet: vzami nizkokalorične torte ali pa začni kupovat novo garderobo! :wink:

Ni panike, prebava tko dobr laufa da lahko jem tudi brezmejne količine visokokaloričnih tort :D .....sam en problm je.......nisem pretiran fan slatkišev, tko da si bom rajš več časa vzela za raziskave.... :D :D

Alla

Jest ti grem z veseljem za poskusnega zajčka!!!Jem pa itak vse sadne, čokoladne,vanilijeve,s skuto,.........torej vsako na več načinov če treba!! :D :D :shock: :silly:

Ciao,by Per

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!