Skoči na vsebino

Telekom in njihovi "serviserji"


Leteči

Priporočene objave

Hja zadeva je sledeča.

Že nekaj časa imamo ISDN linijo na kateri imamo tri MSN številke in modem za povezavo na internet.

Zadnje čase (pred cca 4-5 meseci) je začela linija nekaj biksat.Ko si na internetu ti včasih ne dela telefon oziroma na vsake toliko časa ena izmed MSN številk povsem crkne (ne dela ne internet ne telefon).Včasih pomaga že izklop in ponoven vklop centrale.

Ko se je zadeva začela pojavljat sem klical na telekom (prijava napak) in gospod na oni strani mi je rekel da bo obvestil serviserja ki bo zadevo zrihtal, dal sem mu kontaktno številko mojega mobitela in upal da kmalu pride. Pa se ni toliko potrudil ampak je klical na domačo številko kjer je dobil očeta ki sploh ni točno vedel za kaj se gre ter mu rekel da smo najbrž mi "mladi tehniki" že kaj zašuštrali ko smo spreminjali nastavitve na kompjuterju.

OK pokličem drugič in povem da naj bodo malce bolj resni, kar mi gospod tudi obljubi in reče da bo obvestil serviserja. Pa se zgodi in pride dan ko serviser pokliče in se celo pojavi na vratih.Mu obrazložimo kaj je problem nakar izjavi da on nima pojma kaj bi to bilo ter da naj malo opazujemo kaj se dogaja :? :?

Prav bomo pa opazovali! :shock:

Kličem tretjič in se naslika drug serviser ki se celo usede za računalnik in pregleda nastavitve ki so tudi meni kristalno jasne.Nato reče da on ne ve kaj bi to bilo. :x

Vse aparature ki sta pa jih imela s sabo je bila ena telefonska slušalka s katero se ti je serviser naslikal pred 15 leti ko za kake modeme še slišal niso. :lol: :lol: :lol:

Zdaj pa ne vem al mamo tako napako na liniji oz. centrali za katero se ne najde rešitve :? , ali pa so Telekomovi serviserji totalno nesposobni in Telekom očitno z napredkom tehnologije ni poskrbel tudi za izobraževanje serviserjev.Očitno šparajo tam kjer ni treba. Sploh pa se tud toliko ne potrudijo da bi pogledali stvar od blizu (vsa čast izjemam)

Kar je pa najbolj smešno je pa to da sem si včeraj vzel pol ure časa, snel centralo malce bolj pogledal in ugotovil da je na centrali en konektor ki je verjetno fuč.

:D :D

In to sem pogruntal jaz ki o elektroniki nimam blage veze.

Žalostno. :?

Skratka en velik minus za Telekom, ki se mu očitno jebe ali so uporabniki zadovoljni ali ne.Glavno da vsak mesec pokasirajo svoje.

Bi jim privoščil eno orenk konkurenco da bi mal zašvical. :twisted: :twisted:

Kake izkušnje mate pa vi z njimi?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem en cajt delal v tej servisni službi. Hja, dela smo meli še pa še, je pa res da so večinoma levi. Totih omaric smo odprli na tisoče ker smo jih posodabljali, jaz ne vem zakaj je blo vašim to tak težko naret. Res niam kaj dosti pojma o elektroniki pa je šlo vse brez problema :) Sicer pa, kaj sta te sploh delala s slušalko če nista odprla omarice? :o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, kaj sta te sploh delala s slušalko če nista odprla omarice?

Nič, vse kar sta naredila je bilo to da sta rekla da se jima ne sanja kaj bi bilo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, kaj sta te sploh delala s slušalko če nista odprla omarice?

Nič, vse kar sta naredila je bilo to da sta rekla da se jima ne sanja kaj bi bilo.

LP

Leteči

In sta opravila pol dela tisti dan!Moje izkušnje s telekomom NEGATIVNE! :evil: MONOPOL! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam bolj kot ne slabe izkušnje z Telekomom. Je pač tako, da je monopolist, kateremu zaenkrat ni videti konca.

Je pa res, da nikoli nimajo težav z pošiljanjem računov (pobožna želja: upam, da se bo moj račun za telefona za ta mesec izgubil) :twisted: :twisted: :twisted:

lp, Anika

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je pa najbolj smešno je pa to da sem si včeraj vzel pol ure časa, snel centralo malce bolj pogledal in ugotovil da je na centrali en konektor ki je verjetno fuč.

:D :D

In to sem pogruntal jaz ki o elektroniki nimam blage veze.

Žalostno. :?

In si zamenjal konektro ? ... je kaj bolje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem zamenjal, ampak je skor ziher ker ga samo malo bolj grdo pogledaš in začne delat.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem zamenjal, ampak je skor ziher ker ga samo malo bolj grdo pogledaš in začne delat.

LP

Leteči

Pol si daj pa ene črne špegle, lase nazaj počesi in grdo glej ... problem solved :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojih izkušenj s Telekomom ne morem opisati, ker ne najdem dovolj slabšalne besede.

Sem si pa danes sposodil digitalni fotoaparat in bom šel nekaj slikat, kar mi pri Telekomu že dolgo leži na vesti. Dobite sliko in opis, zakaj se gre do konca tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jim privoščil eno orenk konkurenco da bi mal zašvical.

Mislim, da sem danes v delu zasledil, da je ena taka huda konkurenca tam nekje na Češkem ali pa na Slovaškem objavila, da prekinja vse pogodbe z uporabniki in da se je nehala ukvarjati s telefonijo. Da sem jaz direktor od konkurenci konkurenčne firme, bi povratnikom zaračunal 7xtno priključnino in naročnino :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telekomovi "serviserji" so nesposobni delavci, ki jih v službi drži nevem kaj, verjetno francetov sin, ki je poročil micko, ki je hčerka od bojana, ki je tast od nekega člana uprave npr.

nesposobnost ni njihova krivda, da ne bo pomote, absolutno telekomova, ker jim ne poskrbi dodatne izobrazbe oz čaka, da ta rod delavcev odpade

bojkot priključkov...gremo vsi na poljski telefon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesposobnost ni njihova krivda, da ne bo pomote, absolutno telekomova, ker jim ne poskrbi dodatne izobrazbe oz čaka, da ta rod delavcev odpade

Ja itak da je to krivda telekoma.

Samo tudi serviser ne pokaže kakega velikega interesa za rešitev težave.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telekom.jpg

Tale slika je posneta v Hanzilandu (Selo pri Ihanu). Stanje teh dratov pa je nespremenjeno že od lanske zime.

Folk, ne vem za vas, ampak meni vest ne da, da bi od takih neresnežev kupil kakšen ISDN ali celo ADSL. Še analognega telefona ne morjo uštimat, da nebi slišal pol sosedov in radia, ko dvigneš slušalko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!