Skoči na vsebino

BMW Ninet


Fadil

Priporočene objave

qrba, je dober... Čez čas pa se mi utrne, kaj bi še dodal... Fajn osnova za hitro spreminjanje videza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed..ta moped ma že kar nekaj časa svojo temo. Admin....radiraj.

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38369-bmw-r-ninet/

Zdej te bo pa skurcal,da ma tega dovolj in da se poslavlja in da je to motosekret :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej te bo pa skurcal,da ma tega dovolj in da se poslavlja in da je to motosekret :lol1:

Zate ni vredno izgubljati besed, saj sem ti že pred kratkim napisal kaj si mislim o tebi. Samo še tole bi dodal. Pred leti sem na TV občasno gledal Kmetijo, kjer si bil tudi ti eden od sodelujočih. Meni osebno in vsem ki jih poznam si bil najbolj antipatičen lik v tej oddaji in vidim, da se tudi po tem forumu izredno trudiš v tej smeri. Pa srečno pri saniranju poškodbe in ljudem okoli tebe, ki te pač morajo prenašati.

 

Pa lep vikend!

 

P.S.  Ker nisem opazil, da tema že obstaja sem tole dodal, zato se oproščam. Kar brišite!!!

Popravljeno . Popravil Saladin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate ni vredno izgubljati besed, saj sem ti že pred kratkim napisal kaj si mislim o tebi. Samo še tole bi dodal. Pred leti sem na TV občasno gledal Kmetijo, kjer si bil tudi ti eden od sodelujočih. Meni osebno in vsem ki jih poznam si bil najbolj antipatičen lik v tej oddaji in vidim, da se tudi po tem forumu izredno trudiš v tej smeri. Pa srečno pri saniranju poškodbe in ljudem okoli tebe, ki te pač morajo prenašati.

 

Pa lep vikend!

 

P.S.  Ker nisem opazil, da tema že obstaja sem tole dodal, zato se oproščam. Kar brišite!!!

Saladin,sej bo bolje,ker tako rad odpiraš nove teme bi mogoče odprl temo z naslovom znebimo se Kmeta,referendum pa take pa to :kva1: mogoče ti pa rata,toda v sanjah te bom vedno preganjal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!