Skoči na vsebino

MNZ 2013 - Motosvetova Novoletna Zabava 2013


Cufa

Priporočene objave

... ne, jest nočm izdat identitete ... :kva2:

Jz tud ne :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem govoru z osebnim zdravnikom od Kmeta in pravi, da je za njegovo koleno potrebna posebna fiziotraparija..in sicer, da mora na MNZ vsaka punca najmanj 10 minut neprekinjeno sedeti na njegovem kolenu in ga nežno masirati s počasnimi ritničnimi krožnimi gibi v bokih.

Sevede mora biti kontakt koža na kožo.... tko da močno priporočam, da pridete vse v minićih in brez spodnnjih hlačk, da ne bo kakih nerodnosti pri slačenju in vihanju kiklc....

... mene pa tut mal kolen boli.. tko da...   :P

 

... sej vem..... Dami bo pa napisu, da ga boli ku*ac....   :lol1:

 

 

.... aja..

kar se Đastina tiče.... pa sej ga ne moreš falit  :huh:....sploh.... nalepke bi mu pa lohka vseeno nalepili - une, ko so krogi gor narisani - za tarčo... na najobčutljivejša mesta....  :lol1:

 

... jest tut ne maram nalepke, k pol me bodo vsi prepoznali... :ninja:   :P.... sicer pa to z nalepkami ni slaba ideja... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam svojo partizansko nalepko še od lani...bom samo šipco prestavil na drug moped ... itak ne rabm nick-a k itak vsak praša kdo je ta budala ... za bibrja pa ne rečem da ne bi moral imet kej napisan k on je pa tko nevpadljiv da ga kuj zgrešim tud če mi laško prnaša :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem govoru z osebnim zdravnikom od Kmeta in pravi, da je za njegovo koleno potrebna posebna fiziotraparija..in sicer, da mora na MNZ vsaka punca najmanj 10 minut neprekinjeno sedeti na njegovem kolenu in ga nežno masirati s počasnimi ritničnimi krožnimi gibi v bokih.

Sevede mora biti kontakt koža na kožo.... tko da močno priporočam, da pridete vse v minićih in brez spodnnjih hlačk, da ne bo kakih nerodnosti pri slačenju in vihanju kiklc....

... mene pa tut mal kolen boli.. tko da...   :P

 

A to bo impregnacija šivov :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne, jest nočm izdat identitete ... :kva2:

sej ti je ni treba, ti boš edini "str stric" 2 m višine :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem govoru z osebnim zdravnikom od Kmeta in pravi, da je za njegovo koleno potrebna posebna fiziotraparija..in sicer, da mora na MNZ vsaka punca najmanj 10 minut neprekinjeno sedeti na njegovem kolenu in ga nežno masirati s počasnimi ritničnimi krožnimi gibi v bokih.

Sevede mora biti kontakt koža na kožo.... tko da močno priporočam, da pridete vse v minićih in brez spodnnjih hlačk, da ne bo kakih nerodnosti pri slačenju in vihanju kiklc....

... mene pa tut mal kolen boli.. tko da...   :P

 

... sej vem..... Dami bo pa napisu, da ga boli ku*ac....   :lol1:

 

 

 jebe se meni :P kaj ti pišeš. Itak vs bom ignoriru.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: smo itak zaključena družba

kwak man  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti je ni treba, ti boš edini "str stric" 2 m višine :P

 

 

.. prow ....    :krneki:

 

.... bom delu mal iz ozadja .... :lol1:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem ... upam de i bo kdo predstavu Đastina  :lol1:  :lol1:

Pik bova svetla u temi kt kresničke he he!!

Ko ga bosta vidla mu bosta takoj pir plačala,model je takšen kot bi dal Pik1 in Robertjura skupaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morm pridt na MS zabavo .....    :cry:

 

 

 

 

                                                                                                                                             ....    nimam nič za oblečt     :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšn let mi ni ratal... letos mi bo U51 bom za rt uščipnu :D 

 

Dami okol sebe si rjuho navij , sej dost :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa letos bom trezn :D če mi kdo vrjame letos se hočm spomnt alle pa cufe :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prnesem štiri dodatne noge, če kdo rabi ..... ker niso lesene si MZ ne bo mogu nič pomagat .....  :ninja:

aja če nau izbora za Motosvetovo rit me nau :rolleyes:

 

pajkica ta izbor je v riti že od samega začetka... ni talentov....ni jajc...

 

.....zato ker je kmetova rit na urgenci.... gasperx ima premlado rit...pik se skoz neki hvali pa ni nič... crasher jo je baje nalimal...

 

....zivnorc pa ima rit podobno unim čiki gumijem soft.... ki jih razteguješ neomejeno.... tri pikce.....

...in še branit se more pred mano, ker ga niso vzgajali na kmetih :lol:

 

Jest pridem v spremstvu umetnikov motoristov iz leta 1940....

............tko da možno da ne pridemo, da se gremo za peč pogret ker bo mraz :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pajkica ta izbor je v riti že od samega začetka... ni talentov....ni jajc...

 

.....zato ker je kmetova rit na urgenci.... gasperx ima premlado rit...pik se skoz neki hvali pa ni nič... crasher jo je baje nalimal...

 

....zivnorc pa ima rit podobno unim čiki gumijem soft.... ki jih razteguješ neomejeno.... tri pikce.....

...in še branit se more pred mano, ker ga niso vzgajali na kmetih :lol:

 

Jest pridem v spremstvu umetnikov motoristov iz leta 1940....

............tko da možno da ne pridemo, da se gremo za peč pogret ker bo mraz :lol:

 

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morm pridt na MS zabavo .....    :cry:

 

 

 

 

                                                                                                                                             ....    nimam nič za oblečt     :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

ni panike..do roll bara ti bom jst posodu...tm mi boš pa vrnila..  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezerviram en parkplac pred roll barom..k vidim da noben nikamor več ne piše...vsi spike šraufajo v gume...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti dovolm, da prideš pome in me štuporamo neseš po punem snegu od doma do rollbara :P ... peš :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!