Skoči na vsebino

MNZ 2013 - Motosvetova Novoletna Zabava 2013


Cufa

Priporočene objave

pik1 prišla bom v jakni Daytona sam zarad tebe...da boš verjel da sem bila na Črnem Kalu en teden nazaj :glare: :xx:

 

maus a lohk na obroke plačamo :?  al pa se vzame kredit oz lizing....

 

trumpi sj point je da maus stoji na moji levi......

......k tud Berni in Slavica Eccelstone stojita približn tako povsod v javnosti........da se ne vid da je ona blond .... :unsure:

 

 

... do polnoči mi je reku, da bo kar v gotovini, po polnoči pa "lizing" ....   :kva2:

 

... sicer je pa Berni pravi velikan napram našmu Maus legendi ....  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj??? Kok lohk tko blesav vprašaš? Takrat, ko se boš ti naslikal, takrat se začne in nič prej  :grim  :smoke:

 

 

LP Robert

 

 

... a si bo Trebor dal "trajno" delat ????  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do polnoči mi je reku, da bo kar v gotovini, po polnoči pa "lizing" ....   :kva2:

 

... sicer je pa Berni pravi velikan napram našmu Maus legendi ....  :lol1:

sej zato ga je pa slavica zbrcala .. k se je tolk postaral da se ni več mogu tistih par cm sklont da bi lizal...

maus nima teh težav ...pa itak ga reuma na dol krivi tko da je " zaželjeni" ...pr babncah pa ženskah pa puncah pa deklcah....bom nehu de ne bo nelegaln ratu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a si bo Trebor dal "trajno" delat ????  :OK:

 

Ja, na ljubavnom tepihu  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na ljubavnom tepihu  ;)

bi te bilo zanimivo videti pri ravnanju ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor kaj če bi si drede pustu?

to če vidva sestavta vse kar mata na glav ni za en vozelj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo :? .. si bomo roke dal :? .. kaj nj oblečem :? ... veliko je še za doreči ... vsaj še 500 strani konstruktivnih dialogov bo potrebno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo :? .. si bomo roke dal :? .. kaj nj oblečem :? ... veliko je še za doreči ... vsaj še 500 strani konstruktivnih dialogov bo potrebno :krneki:

maš prau...js se tut vprašam, če bmflarji lahko sploh pridejo, al bodo meli svoj ograjen boks, pa bomo pol pljuval po njih????  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prau...js se tut vprašam, če bmflarji lahko sploh pridejo, al bodo meli svoj ograjen boks, pa bomo pol pljuval po njih????  :grim

 

mogoče ne bi bilo slabo prej dorečt ker motor je boljši (kawa al bemfl) ... glih tolk da ne bo pol tam debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prau...js se tut vprašam, če bmflarji lahko sploh pridejo, al bodo meli svoj ograjen boks, pa bomo pol pljuval po njih????  :grim

samo če bo ograda za njih in skuteraše gor pri rondoju ... ko bom enkrat laško nagnil je škoda pljunkov... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js predlagam Kmetov boks, tam kjer so klopi - une ta mehke :naughty:

 

 

kaj obleč  - ja a ne boste kot možje v črnem - ninđa stajl :ninja:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js predlagam Kmetov boks, tam kjer so klopi - une ta mehke :naughty:

 

 

kaj obleč  - ja a ne boste kot možje v črnem - ninđa stajl :ninja:  :P

Da bi se v sramoto spravljal pa Mausa kopirali, eeeee, TO PA NE!

Sploh pa, kje bomo našli tolk zlate in sive v tolk kratkem času, a?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao 13 strani že naštepal :grrr

 

 

nxyz povej ti prideš ...nazadnje sem te videla septembra na kufet pod mostom... :grrr

 

Predlagam da vse pridemo v pajkicah.. :rolleyes: :lol:  ...pa u džins kikli..... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js predlagam Kmetov boks, tam kjer so klopi - une ta mehke :naughty:

 

 

kaj obleč  - ja a ne boste kot možje v črnem - ninđa stajl :ninja:  :P

kere mehke??  uno trdo vojaško postlo k se vzglavje lohk dol spusti bo dobu da bo lahko bejbam pod kiklo gledal..

 

za oblečt? mim nuklearke se bom zapelal da me bojo ponoč vidl na cest...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nxyz povej ti prideš ...nazadnje sem te videla septembra na kufet pod mostom... :grrr

 

Predlagam da vse pridemo v pajkicah.. :rolleyes: :lol:  ...pa u džins kikli..... :yes:

pajkice morjo bit obvezno carbon - kevlar redkim pletenjem - 2x2mm...da si bojo tipčki če bojo preveč v vas rinli zapomnili zabavo do smrti vsakič ko bojo šli scat...

edin norca se boste morale pazit... ta bi za bejbo porint tud svojga v 2x2mm kvadrat sesvaljkal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nxyz povej ti prideš ...nazadnje sem te videla septembra na kufet pod mostom... :grrr

 

Predlagam da vse pridemo v pajkicah.. :rolleyes: :lol:  ...pa u džins kikli..... :yes:

a to zato k ti skoz to nosiš :closedeyes:

pajkice so out, zdej so moderne štrikane žabe.... nimaš pojma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to zato k ti skoz to nosiš :closedeyes:

pajkice so out, zdej so moderne štrikane žabe.... nimaš pojma

 

 

dobr da si povedala...

....se vid da sm za cajtom odkar nimam TV... :unsure: :lol: 

 

....sam še vseeno so pajkice najbolj praktične...pr žabah se ti lohk zakvačka pa se kj strga... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr da si povedala...

....se vid da sm za cajtom odkar nimam TV... :unsure: :lol:

 

....sam še vseeno so pajkice najbolj praktične...pr žabah se ti lohk zakvačka pa se kj strga... 

tapravi  si se pravla težit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tapravi  si se pravla težit ...

 

 

šele dons povezala.... da majo moje pajkice isti naslov k pajkica.... :grrr :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se en dan prej zmenim s tabo na kofetu, da te ponesreč polijem z njim po pajkicah, da se bodo pol na dan MNZ sušile, da boš ti lohka pršla brez pajkic, sam pol boš eno uro pa pou zamudila, k si boš mogla še kocine po nogah počupat. To pa boli in boš pol imela rdeče pikce po nogah, pa boš mislla, da te vsi zdej u noge gledajo zakaj imaš rdeče pikce po nogah, ti se boš pa spomnla, da je to zarad Norčevih treh pikic... k mi jih zmeri popa...pa ne vem zakaj... in pol ti bi ratal nerodn, k te je en ponesreč za kolen prjeu, pa začutu eno nespuljeno kocino....

... eh, sami problemi bi ratal...

 

...nč... ti kr u pajkicah prid  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!