Skoči na vsebino

MNZ 2013 - Motosvetova Novoletna Zabava 2013


Cufa

Priporočene objave

Kaj je nono.... včeraj si bil glasen da se boš danes motoriral  :lol1:

 

... dons ne bom ... :blush:

 

... imam preslabotno telesce ... :unsure:

 

 

 

.

ps.

... pa kaj mi je blo treba tega ??? :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dons ne bom ... :blush:

 

... imam preslabotno telesce ... :unsure:

 

 

 

.

ps.

... pa kaj mi je blo treba tega ??? :slap:

 

Jst sem molu da bo do tega prišlo, ker sem ti obljubil da grem s tabo na motor  :lol1:

 

Lajk za Pika  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem molu da bo do tega prišlo, ker sem ti obljubil da grem s tabo na motor  :lol1:

 

Lajk za Pika  :010

 

Pusija, ziher Yamahe vozita  :grim  :P

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si to povedal prjatu :OK:morm pa priznat da skromnejših fantov in deklet kot so pa Z-jvci pa ni nikjer na svet,za mizo najman 10 ljudi pa sem dal za rundo 3 € pa vsi so pil :yea2:...začel sem razmišljat o Z :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si to povedal prjatu :OK:morm pa priznat da skromnejših fantov in deklet kot so pa Z-jvci pa ni nikjer na svet,za mizo najman 10 ljudi pa sem dal za rundo 3 € pa vsi so pil :yea2:...začel sem razmišljat o Z :?

 

Boš mel še kar nekaj cajta razmišljat o Z.ju, ker kolikor sem videl, boš rabil še nekaj okrevanja...Potem ko se boš usedel na BMW ni varjante da pomisliš na Z.Vse to zvijanje ni za tebe, to prenesemo samo ta najbolj trpežni in mladi, ene dvakrat fašeš morsko bolezen od zibanja, pol ti še ene dvakrat srce v hlače pade, ko vidiš da bi se mogu z Z.jem ustavit, pa se ne moreš, ker ima bremze samo zarad lepšega...tko da ja, sej pol se pa navadiš...ti kr ostan na BMW.ju :)

 

Zamerim pa Motozajebantu, ker ni bil včeraj za foro :grim  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš mel še kar nekaj cajta razmišljat o Z.ju, ker kolikor sem videl, boš rabil še nekaj okrevanja...Potem ko se boš usedel na BMW ni varjante da pomisliš na Z.Vse to zvijanje ni za tebe, to prenesemo samo ta najbolj trpežni in mladi, ene dvakrat fašeš morsko bolezen od zibanja, pol ti še ene dvakrat srce v hlače pade, ko vidiš da bi se mogu z Z.jem ustavit, pa se ne moreš, ker ima bremze samo zarad lepšega...tko da ja, sej pol se pa navadiš...ti kr ostan na BMW.ju :)

 

Zamerim pa Motozajebantu, ker ni bil včeraj za foro :grim  :BUA:

 

Se opravičujem  :blush:

 

Veš da sem drugače skoz za fore, ampak je včeraj Damjana kar hitro nesla majčko v avto in se mi ni dalo do avta... :)

 

ps. bom jo pa ponosno nosil!! (ne samo pod puloverjem) :) 

 

aja, pa najlepša hvala  :notworthy:  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka bilo je prav fino fajn, lepo vas je bilo videti toliko na kupu. Če kdo kako fotko pogreša, naj mi piše na ZS. Opravičujem se .... vsem za morebitne nevšečnosti .... predvsem Rollbaru, ker sem jih oškodovala za 1 kozarec, ki sem ga zjutraj našla v torbici. No tekom dneva, mi je bilo povedano, da mi ga je nekdo podtaknil, huh  :blush: sem se že ustrašila, da so to kakšni prvi znaki kleptomanije  :D

 

Hvala motosvetovcem, fino je bilo, se vidimo na cesti   :hooray:

Ja mislim de strah ni odveč, kozarc bi sicer lah našel pot nazaj!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si to povedal prjatu :OK:morm pa priznat da skromnejših fantov in deklet kot so pa Z-jvci pa ni nikjer na svet,za mizo najman 10 ljudi pa sem dal za rundo 3 € pa vsi so pil :yea2:...začel sem razmišljat o Z :?

 

Seveda, ker je srčni donator z yamaho pristavil še kej v papirju. 

 

Meni so ti Z-jevci tudi ena fajn druščina  :OK:  :hooray: . 

Nobene foušije, za razliko od nekaterih, pa čeprav vozim lepši motor (še posebno ka je rdeč :P ). Mogoče pa zato, ker sem tudi jst fZ-jevc

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa dons nč jasn zakaj je blo tolk puloverjev v mojem avtu... niti nevem kdaj so se znašle tam.... Drugače pa lej itak motoristi same legende... lohka bi mel večkrat 

take zabave.... 

Lepo vas je blo vidt vse na kupu! Ne pijem več sprajta, k dons sm pa k 3x povožena srna :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica51, tolk tvojih cunj kot mam jst v avtu, si mogla it topless domov.... :lol1: Zanimiva zurka, ni kej..... :boobies:  :afro2: 

 

Ja kak ne, če si bil pa v prvi vrsti, like a boss, pa še smetane si dobil malo, k si bil tako priden :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem  :blush:

 

Veš da sem drugače skoz za fore, ampak je včeraj Damjana kar hitro nesla majčko v avto in se mi ni dalo do avta... :)

 

Ja sej, najbolj enostavno je pa name krivdo zvalit  :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, najbolj enostavno je pa name krivdo zvalit  :bum:

 

Je včeraj že vse izgovorne adute porabil, pa danes že na druge krivdo vali, kr tak ja s palco po glav :D, morda bo pol še Kawasaki kupil, k se bo streznil malo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, najbolj enostavno je pa name krivdo zvalit  :bum:

:winkiss:

 

Je včeraj že vse izgovorne adute porabil, pa danes že na druge krivdo vali, kr tak ja s palco po glav :D, morda bo pol še Kawasaki kupil, k se bo streznil malo :)

 

dej poscroli mejčkn višje.... pa poglej tisto fotko od Damy, ko sem naredil čuden pogled.... no, pravkar sem tko pogledu, ob tvojem zadnjem stavku :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica51, tolk tvojih cunj kot mam jst v avtu, si mogla it topless domov.... :lol1: Zanimiva zurka, ni kej..... :boobies:  :afro2: 

 

Dej ne dramatizirajta DIN in gasperx :BUA: ... ko bosta 35 + bosta razumela, da lahko včasih cunje enostavno pozabiš....

.....ker se včasih pri skoraj 32 letih česa ne spomniš...

.....če bi bila jaz še med junci tako kot vidva... se najbrž to ne bi zgodilo :whistle:

Drugač pa HVALA ker so moje cunje na varnem... enkrat drug let vaju povabim na palačinke, najkasneje leta 2015...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne dramatizirajta DIN in gasperx :BUA: ... ko bosta 35 + bosta razumela, da lahko včasih cunje enostavno pozabiš....

.....ker se včasih pri skoraj 32 letih česa ne spomniš...

.....če bi bila jaz še med junci tako kot vidva... se najbrž to ne bi zgodilo :whistle:

Drugač pa HVALA ker so moje cunje na varnem... enkrat drug let vaju povabim na palačinke, najkasneje leta 2015...

 

 

.... ja men so kakšne "pozabljene" cunje zmer delale velike težave .... :?

 

... tko da vsem toplo priporočam, da ne glede na leta vahtajo svoje cote .... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Meni pa se zdi rahlo nesramno, da ni v celem albumu niti ene slike množice motorjev, parkiranih izpred Rollbara. Prav tako ni niti malo omenjeno, da je letos prišla na MNZ z motorjem tudi prvič predstavnica nežnejšega spola, NXYZ. Take stvari mi dajo misliti koliko je to sploh še MOTOsvetova novoletna zabava. Drugič vabite raje na ŠE ENO novoletno zabavo."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Meni pa se zdi rahlo nesramno, da ni v celem albumu niti ene slike množice motorjev, parkiranih izpred Rollbara. Prav tako ni niti malo omenjeno, da je letos prišla na MNZ z motorjem tudi prvič predstavnica nežnejšega spola, NXYZ. Take stvari mi dajo misliti koliko je to sploh še MOTOsvetova novoletna zabava. Drugič vabite raje na ŠE ENO novoletno zabavo."

Eno stran nazaj poglej...si prehitr preletu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!