Skoči na vsebino

MNZ 2013 - Motosvetova Novoletna Zabava 2013


Cufa

Priporočene objave

 

Zamerim pa Motozajebantu, ker ni bil včeraj za foro :grim  :BUA:

 

Jst pa zamerim tebi, ka mi nisi prnesu majčke.

 

Že zdej vozim Z-ja z dodatkom vitamina F1 (Fazerin). Prsežem pa, da ko bom Yamaho menjal si umislim Z-ja  :grim . 

 

(Kmet ne skrbi, nisem še umaknil predkupne pravice za ta malega GS-a  :grrr )

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno stran nazaj poglej...si prehitr preletu. :OK:

 

Imam občutek, da to leti na prispevek na naslovni strani Motosveta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotke, video, poklukat na vseh koncih vse, da se ne bo kdo držal ko limona, ker ga ni na sliki?

Motorji so na začetku in na sredi videa. Hvala, prosim in na svidenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotke, video, poklukat na vseh koncih vse, da se ne bo kdo držal ko limona, ker ga ni na sliki?

Motorji so na začetku in na sredi videa. Hvala, prosim in na svidenje.

Napisal sem, da ni slik. (Namenoma smo parkirali tako, da bi lahko nastala kaka Uber erotiše slikica strumno poravnanih mopedov pred lokalom). In pa omemba... Ravno zadnjič sta bila na MS dva članka na temo motoristk v svetu in kok so one carice in vse ostalo... Nxyz je bila prva predstavnica nežnejšega spola z motorjem na MNZ ever. To ni kar tako, če mene vprašaš.

 

LP j

 

p.s. Sploh se ne držim kislo k limona (čeprav me že cel dan šraufa un frdaman Hors.. jao). Opozarjam pa na pomanjkljaje in izboljšave. Ne smem? Okej, VSE JE BILO PERFEKTNO. Boljše?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr luštn ..sam mraza pa snega ni blo...lepo je bilo videt vse ki sem jih videl...ostali k ste se skril da neb za pir dal pridete pa drugič na vrsto ..  

    drgač pa sm pogrešal skuterje pa bmfle ...pa glih čeule s kapco sm mel obute..tud drugič na vrsto..

spat sem šel domov pa mi je bilo žal ker sem prišel poten pa sem se moral pred bajto še mal hladit..

tko zdej k so me pa kune zbudile k po podstrehi žurajo bom pa še en pir za afterparty ..  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem, da ni slik. (Namenoma smo parkirali tako, da bi lahko nastala kaka Uber erotiše slikica strumno poravnanih mopedov pred lokalom). In pa omemba... Ravno zadnjič sta bila na MS dva članka na temo motoristk v svetu in kok so one carice in vse ostalo... Nxyz je bila prva predstavnica nežnejšega spola z motorjem na MNZ ever. To ni kar tako, če mene vprašaš.

 

LP j

 

p.s. Sploh se ne držim kislo k limona (čeprav me že cel dan šraufa un frdaman Hors.. jao). Opozarjam pa na pomanjkljaje in izboljšave. Ne smem? Okej, VSE JE BILO PERFEKTNO. Boljše?

pa sm ti lepo reku de ne jej hrane z očmi če ni zmleta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sm ti lepo reku de ne jej hrane z očmi če ni zmleta...

Jebemti horsa prokletega. Od jutra do dveh popoldne sem objemal WC. PA DA NAU POMOTE, PIL NISEM SPLJOH! (2 šluka solz ne štejeta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti horsa prokletega. Od jutra do dveh popoldne sem objemal WC. PA DA NAU POMOTE, PIL NISEM SPLJOH! (2 šluka solz ne štejeta)

mamutove solze ne štejejo..splze štejejo.razen če so od čist frišne bivše junfrce ... aja tvoje solze k so padale u školko štejejo napol...tud...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so kje objavljene kakšne uradne slike in videi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej... a fešta je že bila?  :huh:

 

... spet zamudu... :glare:

 

... vidim, da ste se lepo imeli  :D

 

..nč... pa drugič  :OK:

...važn, da ste se fajn imeli  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Meni pa se zdi rahlo nesramno, da ni v celem albumu niti ene slike množice motorjev, parkiranih izpred Rollbara. Prav tako ni niti malo omenjeno, da je letos prišla na MNZ z motorjem tudi prvič predstavnica nežnejšega spola, NXYZ. Take stvari mi dajo misliti koliko je to sploh še MOTOsvetova novoletna zabava. Drugič vabite raje na ŠE ENO novoletno zabavo."

 

Jaka, jaz sem šla tja zaradi sebe in nisem bila prva ženska tam z motorjem, no edino od tako daleč edina :closedeyes: 

Drugače pa ja, bilo je fino, moram rečt, da ne razumem, zakaj ni več motorjev, ker vožnja ni noben bav bav, alkohol tudi ne more biti izgovor, če se lahko v rollu pusti motorje do naslednjega dne.

Mausu čestitam za zaroko, foto dokazov tukaj ne bo, ker se tvoja boljša polovica ne želi izpostavljati :OK: Pa sej veš, menjat motor, rekla je ninđa od hiše  :ninja: 

Maji91 hvala za vožnjo na večerjo med zabavo, lakota je huda reč :closedeyes:

Mujo, hvala, ker si bil v spremstvu in nisi šel z avtom :grim

Jaka, dobro, da si me prepričal, da poskusim solze, da vsaj vem kako huda reč je to v resnici :OK:

 

p.s. neka skodrana visoko leteča ženska, če si na forumu slučajno, malo glej okrog sebe, da še koga ne zrušiš kje med svojim afnanjem :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js zihr nism visoka skodrana baba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......

Mausu čestitam za zaroko, foto dokazov tukaj ne bo, ker se tvoja boljša polovica ne želi izpostavljati :OK: Pa sej veš, menjat motor, rekla je ninđa od hiše  :ninja: 

....

 je že ona letela iz hiše ... ninđa ostaja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skodrana, ma vseeno nisem bla jaz... ;)

 

 

V glavnem - luštno je bilo, fajn smo se nasmejali in naplesali v dobri družbi :OK:

 

Veseli december se je super začel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ej... bodi srečen ...

...ker je Umetnca  spraševala po tebi  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka, jaz sem šla tja zaradi sebe in nisem bila prva ženska tam z motorjem, no edino od tako daleč edina :closedeyes: 

Drugače pa ja, bilo je fino, moram rečt, da ne razumem, zakaj ni več motorjev, ker vožnja ni noben bav bav, alkohol tudi ne more biti izgovor, če se lahko v rollu pusti motorje do naslednjega dne.

Mausu čestitam za zaroko, foto dokazov tukaj ne bo, ker se tvoja boljša polovica ne želi izpostavljati :OK: Pa sej veš, menjat motor, rekla je ninđa od hiše  :ninja: 

Maji91 hvala za vožnjo na večerjo med zabavo, lakota je huda reč :closedeyes:

Mujo, hvala, ker si bil v spremstvu in nisi šel z avtom :grim

Jaka, dobro, da si me prepričal, da poskusim solze, da vsaj vem kako huda reč je to v resnici :OK:

 

p.s. neka skodrana visoko leteča ženska, če si na forumu slučajno, malo glej okrog sebe, da še koga ne zrušiš kje med svojim afnanjem :BUA:

 

 

Skodrana baba?

 

post-39035-0-91146400-1386517355.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skodrana baba?

 

post-39035-0-91146400-1386517355.jpg

 

:lol1:

 

ps. kader sem postavil jaz, škljocnil je Trebor.... Bladzo, komu grejo avtorske pol? :?  :P

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

ps. kader sem postavil jaz, škljocnil je Trebor.... Bladzo, komu grejo avtorske pol? :?  :P

na pola-pola :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

ps. kader sem postavil jaz, škljocnil je Trebor.... Bladzo, komu grejo avtorske pol? :?  :P

 

Odvisno s kakšno vsoto ga podkupiš =), nije ti to đabe :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

 

ps. kader sem postavil jaz, škljocnil je Trebor.... Bladzo, komu grejo avtorske pol? :?  :P

 

 

Bi ti figo kader postavu, če ne bi blo Damy...Torej, bi rekel, da ima ona največ zaslug... :OK:

Trebor pa šteje za mimoidočega...

 

Čigav je bil pa fotkič?

Pa baterija v fotkiču? Kaj pa kartica? Na čigav komp. je šla fotka... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!