Skoči na vsebino

Ceste na splošno in njihova sanacija


Andrejcer

Priporočene objave

MP3500, v bistvu si temo napačno zastavil, zato je I30 začel bruhati ogenj. Glede na to da je govora o cesti ki vodi do nekaj  hiš, je nesmiselno pričakovati da ti bo občina sanirala dovoze. Verjetno bo najbolje da iz nogavic potegnete nekaj privarčevanih evrov, in s sosedi sami uredite pot ter tako poskrbite zase. Enako smo storili tudi mi, pa verjetno še marsikdo drug tudi :grim . Lep dan in še lepšo cesto  :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si človek vzel čas in prebral prvi prispevek teme kot se spodobi, bi mogoče dojel bit problema. Ampak obstajajo ljudje, ki so po branju naslova in prvega stavka že vsevedi, peljejo temo čisto v drugo smer kot je zastavljena in zato res nima smisla temo nadaljevati.

Itak bo pačasi že vsaka tema nosila podnaslov "nabijanje". :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si človek vzel čas in prebral prvi prispevek teme kot se spodobi, bi mogoče dojel bit problema.  ...

Ajjjaaaa, ti si hotu strokovne gradbene nasvete pa trepljanje po rami?!  Viš, jaz sem pa prebral kako so eni grdi, ker ti ne asfaltirajo pa šodra ne znajo nasut.

Sorry, za to je MS napačen naslov...

... Glede na to da je govora o cesti ki vodi do nekaj  hiš, je nesmiselno pričakovati da ti bo občina sanirala dovoze...

True!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si človek vzel čas in prebral prvi prispevek teme kot se spodobi, bi mogoče dojel bit problema. Ampak obstajajo ljudje, ki so po branju naslova in prvega stavka že vsevedi, peljejo temo čisto v drugo smer kot je zastavljena in zato res nima smisla temo nadaljevati.

Itak bo pačasi že vsaka tema nosila podnaslov "nabijanje". :glare:

Glej človek, želel sem le stopit na žogo, da se ne nabija in prepira. Temo sem prebral zelo pozorno, verjamem da si ogorčen, samo čisto vsega pa ne morejo biti krivi drugi. Sam si napisal da je to javni forum, kar pomeni da imam vso pravico odgovoriti na tvoj post. Ni potrebno žaliti in pametovat, če ti nekdo napiše da bo potrebno stisniti zobe in pokazati evre, če boš želel asfaltiran dovoz do hiše. Če pa je to tako težko ,še vedno lahko prosiš starše da ti rešijo problem. Očitno so ti že večkrat. 

 

Lep pozdrav in uspešno asfaltiranje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej človek, želel sem le stopit na žogo, da se ne nabija in prepira. Temo sem prebral zelo pozorno, verjamem da si ogorčen, samo čisto vsega pa ne morejo biti krivi drugi. Sam si napisal da je to javni forum, kar pomeni da imam vso pravico odgovoriti na tvoj post. Ni potrebno žaliti in pametovat, če ti nekdo napiše da bo potrebno stisniti zobe in pokazati evre, če boš želel asfaltiran dovoz do hiše. Če pa je to tako težko ,še vedno lahko prosiš starše da ti rešijo problem. Očitno so ti že večkrat. 

 

Lep pozdrav in uspešno asfaltiranje !

 

...tudi tvoj post meji na žaljenje... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Če pa je to tako težko ,še vedno lahko prosiš starše da ti rešijo problem. Očitno so ti že večkrat.

Ravno o predsodkih se moj sin zdaj uči. Tako pri meni velja, da enega starša ni bilo, živim pa od 23. leta starosti na svojih financah in pod svojo streho. Toliko o tvojih predsodkih.

 

Pa še vedno nista dojela, da gre za kritiko na trenutno sanacijo, ki je totalno brezsmiselna, vstran vržen denar (asfalt). Očitno sem premalo povdaril bistvo, drugače pa mi ne bo potrebno segati v žep, ker bo spomladi cesta v celoti sanirana. Vse lepo piše in kot sem že napisal v drugem prispevku, si je potrebno najprej prebrati stvari v celoti, potem 10x premisliti in nato pametovati in posegati po medaljah.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tako pri meni velja, da enega starša ni bilo, živim pa od 23. leta starosti na svojih financah in pod svojo streho. Toliko o tvojih predsodkih.

 

 

Tudi jaz, ampak življenje gre naprej!

Uspešno rešitev ti želim, naj se nabijanje zaključi.

 

Lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je to pomembno? A tista hiša, ki je prva v ulici plača kaj višje prispevke?

 

Jah, zato, da vidimo, če bi bila javna investicija v tvoj komfort pretirana ali ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!