Skoči na vsebino

Sejem V Trstu 29.11 - 1.12


pohajač

Priporočene objave

post-798-0-91386500-1384684540_thumb.jpg

 

Drugi sejem »Med preteklostjo in sedanjostjo«, druga razstava, izmenjava avto moto delov in modeliranje - 29., 30. november in 1. December je izbran datum za drugo izdajo tržaškega festivala - kermesse triestina, ki jo podpira Sparco e Mathitech bike, ki se je začela prejšnje leto in je skupno gostila 44000 obiskovalcev in je naletela na velik uspeh in je imela največ obiskovalcev v regiji Friuli Venezia Giulia.
Tudi tokratna prireditev se bo odvijala v nakupovalnem centru Freetime Montedoro v Muggi (Trst).
...
Posebna pozornost in še več prostora bo namenjenega razstavi/izmenjavi na kateri je bilo prejšnje leto več kot 70 stojnic iz Francije, Poljske, Slovenije in Italije.
Prisotni bodo različni klubi, ki bodo predstavljali različne motoristične discipline, od vesp, starinskih motorjev, supercar, ameriških modelov, novih modelov in elektronskih komponent.
Letos, po veliki zbirki »The Legends overalls collection« - zbirke oblek za zaščito proti ognju iz dirke prvakov Rallyja, bo letos glavna tema dogodka »30. leta fiata ritmo abarth 130 s FiatRitmoLandiaClub-om, ki bo kurator dogodka.

Potekalo bo še veliko drugih dogodkov v okviru prireditve »Rally che passione« pod okriljem Legend Historic Car, predstavitve dirkaških vozil in simulatorjev rally-ja, zasebna zbirka Vespe Storiche Trieste, kjer bodo med najpomembnejšimi primerki tudi »vespa 125 sport« in ena »98«. Zgodovinski pogled na bivšo Jugoslavijo skozi staro produkcijo Tomosa, Zastave in Yuga, Trieste Tuning Club z najboljšimi vozili tuninga , razstavljalci avtoakustike mednarodnih znamk in italijanski prvak in mednarodni preizkus sluha.

Upam, da bo letos še bolje kot lani in da bo dogodek prinesel novosti v mesto, kjer je zanimanje za avto-moto športe z leti upadlo. Poganja nas velik odziv tržaške, slovenske, hrvaške javnosti.

Vse posodobitve in novice so na strani www.legendhistoriccar.com in na facebooku na »Fiera Motoristica Tra Passato e Presente«. 
 

Vljudno vabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vstopnine ...vseskupaj se dogaja čez cel nakupovalni center Monte doro ...2 km od slovenske meje na Škofijah..dostop je enostaven...parkiranje zastonj

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh glede nato dsa mi je to 15 minut stran seveda pridem.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to bolj kot "razstava vespic", al se prodajajo tut kakšni fajn deli za oldtimerje, Suzuki 1000 na primer? 

 

A se lahko recimo primerja s kakšnim sejmom v Milanu, Mannheimu, ali kaj podobnega?

 

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to bolj kot "razstava vespic", al se prodajajo tut kakšni fajn deli za oldtimerje, Suzuki 1000 na primer? 

 

A se lahko recimo primerja s kakšnim sejmom v Milanu, Mannheimu, ali kaj podobnega?

 

Hvala :D

 

:hmm:

 

Tale montedoro ima odličn decathlon in velik ipercoo, Bato...center je malo bol prostoren citipark. Ne verjamem de je to prav velik in strašno temeljit  sejem starodobništva. Je pa blizu. Vikiburger+5 minut. 

 

http://www.montedorofreetime.it/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ma kaj je to notri al pred? kr priše presso, to lahko pomeni ob centru? sam da vem al bo mrz al bo toplo..

Je notri, v samem nakupovalnem centru in se da marsikaj videt, z ozirom na to, da se v samem Trstu in okolici že nekaj let ni nič dogajalo. Ni ravno motoshow, kot Bologna, ampak če koga zanima, bo za sebe vedno kaj našel.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl , tut štant od pohajača. Tam an podstrešja pa dobro da nimam kakšnih oldtajmerjeu doma al pa placa al pa dnarja ki že tko so me prsti srbeli, usega je blo. (pa največ je blo "raztavljalcev" iz slovenije. Pou autou je melo tablico KP, potem kot sm reku pohajač je biu, adria classic, pici bici....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Evo..rezervirajte si naslednji vikend za izlet na obalo...sejem bo od petka 28.11 do nedelje 30.11.2014..seveda bomo tudi mi tam.

 

image.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!