Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Kako je ta naslov dobu, če jih 3/4 ne konča... Hehe...

ostali se tud fino tolčejo ja... Haha... Kr fajn dirka... Calvin pa blizu 2. Mesta xP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bridgestone je prpelal novo prednjo 2 komponentno gumo, prvic je bla v uporabi! na starih, 1 komponentnih so startali Rossi, Lorenzo in Smith. vsi padalci so pogrnili na vstopu v desen ovinek. To ni blo naklucje. Res mi je zal crutchlowa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bridgestone je prpelal novo prednjo 2 komponentno gumo, prvic je bla v uporabi! na starih, 1 komponentnih so startali Rossi, Lorenzo in Smith. vsi padalci so pogrnili na vstopu v desen ovinek. To ni blo naklucje. Res mi je zal crutchlowa.

Pa padali so še pred konkretnim nagibom. Res čudno. Kaj pa je shecalo Lorenza? Najprej je vozil kar dobro, potem pa popustil. Cala je tudi meni žal. Škoda, da ni končal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je fenomenalen, kaj njega tako žene naprej sam bog ne ve.  upam da mu rata skupno drugo mesto!

crutchlow pa burek na kvadrat... v zadnjem krogu je priletel v tisti ovinek, da ga nobena gume nebi rešila! ojojojojoj...

me prav zanima, če ga je kak mehanik potegnil z gedorami čez hrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko razložiš, kaj si hotu povedat, da sam bog ve kaj ta starga (sploh še ni tko grozn str, če smo iskreni) žene naprej? Jst sm mislu, da si vsi tm zato da hočjo zmagat in da dajo vse od sebe... Ni lih tolk slab voznik, da bi blo pa res čudno če zmaga ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crutch v izjavi po dirki:

Ducati Team #35– DNF“I’m absolutely gutted with today’s result. We didn’t deserve that. The first time I slowed throughout the whole race was on the last lap and the front tyre obviously cooled down. I chose the asymmetrical and this was always the risk that we took. It was just a shame that the only mistake I made was slowing down a bit and not carrying on pushing for the rest of the lap. It’s a disappointment to my team, because I believe they deserved it and I’m really sorry for that.”

Medtem so vsi pri bridgestonu navduseni nad zadnjo gumo, ki lani ni zdrzala dirke. O prednjih niti besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa padali so še pred konkretnim nagibom. Res čudno. Kaj pa je shecalo Lorenza? Najprej je vozil kar dobro, potem pa popustil. Cala je tudi meni žal. Škoda, da ni končal.

 

Kukr sm vidu fotko na njegovem fb profilu, ko je slikana njegova guma z Bradleyevo, je leva stran prednje gume kar konkretno naradirana kokr pa od Bradlyeva, bojda naj bi bil to razlog da ni mogu hitrej vozit :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pravi da je imel defektno gumo.... to se je že letos zgodilo par dirkačem...tudi Rossiju in Marku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi več brali na MS pod temo pnevmatike, sigurno ne bi imeli takih problemov

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi več brali na MS pod temo pnevmatike, sigurno ne bi imeli takih problemov

 

:krneki:

 

Pol bi vsi Dunlop Sportsmart vozl :). Ne gre to tak @maus :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Rossijeva je bla taman za Duceja. :naughty:

Čak še kako dirko, da bo duče pred Rossijem... Tist bo šele hudo xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja res škoda za Cala,ker je padu tik pred koncom dirke. M.M pa nevem zakaj tako hiti,če ima že tako prednostn...v takih situacijah je nevaren sam sebi in to ni prvič kresnu potleh kljub prednosti! Moto2 pa zanimiva lepa dirka,lep dvoboj med Vinalesom in Rabatom   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!